nokian7
11.07.12,18:39
Poprosim o radu, kupoval som minuly rok stolny pocitac, je to uz teraz trikrat co odisla maticka doska, ta ista chyba,vzdy bola vymenena. Mam narok ziadat o vratenie penazi za cely pc? Alebo ako postupovat?
nomat
11.07.12,16:55
Ak si kupoval cele PC na jedenkrat a mas ho nafakturovany ako celu zostavu, tak mas pravo ziadat peniaze za cely pocitac. Ine je, ak to bola komponentova skladacka.
Hulk
11.07.12,18:18
spytam sa cosi podobne , 2x som reklamoval externy hdd (vzdy mi poslali new) ked sa pokazi 3ti krat mozem ziadat peniaze spet ?? ..pytam sa pretoze neviem ci reklamujem tu istu vec alebo vlastne vzdy vec novú ( kedze vzdy poslu new hdd)
arizona
11.07.12,18:29
spytam sa cosi podobne , 2x som reklamoval externy hdd (vzdy mi poslali new) ked sa pokazi 3ti krat mozem ziadat peniaze spet ?? ..pytam sa pretoze neviem ci reklamujem tu istu vec alebo vlastne vzdy vec novú ( kedze vzdy poslu new hdd)
Ak dostanes novy tovar, tak ti zaruka bezi nanovo,ako pri inom novo- zakupenom tovare.
Hulk
11.07.12,18:33
to mi je jasne ,len neviem ci reklamujem tu samu vec alebo (po vymene vzdy vec novu ) vymenia kus za kus..cize zacarovany kruh ?
nokian7
11.07.12,20:49
nebola to skladacka z komponentov ale komplet zostava. Vdaka za odpoved
nokian7
13.07.12,11:03
nakoniec vratili peniaze, tak som spokojny