joginko
12.07.12,01:17
Dobrý deň.
Chcel by som sa Vás prosím Vás poinformovať ohladom otcovstva.
Mal som jednu priatelku z ktorou som zil zhruba 3 mesiace asi 20 mesiacov dozadu.Priatelka bola ušla a potom po určitom čase som sa dozvedel,že ostala tehotna a povedala mi že ma neda zapísat do rodneho listu dietata pri narodeni aj ked som jej to hovoril,že ma tam može dat aj tak ma nebola nakoniec dala zapisat ako otca dietata do rodneho listu.
Tak by som sa vás chcel teraz prosím vás poradit ako by som si mal dat maleho zapísat,aby bolo v jeho rodnom liste uvedenne moje meno nakolko to matka nechcela,ale ja mám o to záujem.
Malemu synčekovi neubehli ani 3 roky.Momentalne ma 10 mesiacov.
Taktiež by som sa vas rad poinformoval ešte ohladom toho,že by som chcel maleho vychovavat,lebo tam kde býva momentalne matka dietata , nema zabezpečene nič,matka sa o nich poriadne nestara,cele dni nič nerobí sedi za pc a internetom,nemaju co jest.Ako som sa bol dopocul na deti je hruba , rada si vypije a nejde im prikladom a vzorne ich nevychovava,tak by som sa Vás rad poinformoval ako by som mohol poziadat sud ked mi bude určnene otcovstvo,aby by mi mohlo byt zverenne moje dieta mojej starostlivosti.
januska55
14.08.12,10:05
Dobry den,
mate uz problem vyrieseny alebo este stale potrebujete poradit?