Monika C.
12.07.12,08:16
Poradáci potrebovala by som pomoc : preberám čisto len mzdy - Miestný úrad čo by som mala vybaviť teraz po novom čo už robíme veci elektronicky nie som si istá napr. zmena prístupu do SP, ZP atď. Firmy, ktoré mám prístup elektronicky už som vybavovala ja. Poradili by ste mi. Ešte jedna otázočka poslanec mestskej časti, ktorý berie odmenu podľa mňa je zamestnancom podľa zákona tým pádom odvádza všetky odvody neviem či to je správne potrebovala by som to potvrdiť. Ďakujem za pomoc.
Dav
12.07.12,06:41
Ak už máš aktivovaný prístup do SP, ZP, pridaj si aj Miestny úrad - s ich štatutárom do ZP, SP. Podobne aj Daňový úrad.
Ak nechcú poveriť Teba, ale vytvoriť samostatný prístup, tak nech to štatutár vybaví a prístupové kódy Ti odovzdá
Monika C.
12.07.12,06:53
Ďakujem Olinka za pomoc. Určite už majú elektronický prístup len včera som bola u nich prvýkrát takže podrobnejšie informácie ešte nemám len som chcela vedieť dopredu čo ma čaká - asi budeme to riešiť odovzdaním prístupových kódov. Ešte raz ďakujem som rada, že sú tu ľudia s ktorými sa osobne poznám a niekedy sa mi zdá, že tá stará porada už akosi nefunguje. Pekný deň Ti prajem.