Zimama
13.07.12,14:38
Viete mi, prosím, poradiť, ako to bude s PP u sestričky?

Podľa môjho názoru malo by sa vychádzať z (cca) §27 - §31 ZP, teda pracovný pomer tejto sestričky nezanikne (pokiaľ sa nezmenia pracovné podmienky dohodnuté v PZ a že by ona s nimi nesúhlasila), ale všetky "záležitosti" vyplývajúce z pracovno-právnych vzťahov prechádzajú na tzv. preberajúceho zamestnávateľa.
Takže si myslím, že sestrička nemá napr. ani nárok na odstupné - čo všetko sa k tomu ešte ďalej viaže, na čo si treba dať pozor? :confused:

Ďakujem! :)
veronikasad
13.07.12,12:40
nie som si istá, či v tomto prípade ide o prechod práv a povinností v zmysle § 27 Zákonníka práce ...
mattto
13.07.12,12:46
pracovný pomer sestričky zanikne, lebo zaniká zamestnávateľ bez právneho nástupcu. Sestrička má pracovnú zmluvu s lekárom, resp. s.r.o. lekára. Nedošlo k zlúčeniu starého lekára/jeho s.r.o. s novým lekárom, preto neplatí §27 a nasl. ZP. Ambulancia nie je právny subjekt.
Chobot
13.07.12,21:41
Viete mi, prosím, poradiť, ako to bude s PP u sestričky?

Podľa môjho názoru malo by sa vychádzať z (cca) §27 - §31 ZP, teda pracovný pomer tejto sestričky nezanikne (pokiaľ sa nezmenia pracovné podmienky dohodnuté v PZ a že by ona s nimi nesúhlasila), ale všetky "záležitosti" vyplývajúce z pracovno-právnych vzťahov prechádzajú na tzv. preberajúceho zamestnávateľa.
Takže si myslím, že sestrička nemá napr. ani nárok na odstupné - čo všetko sa k tomu ešte ďalej viaže, na čo si treba dať pozor? :confused:

Ďakujem! :)

Kto je zamestnávateľom sestričky? Čo sa stane s týmto zamestnávateľom?
zamborskyjan
14.07.12,04:17
Podľa mňa, odchádzajúca lekárka ma dať výpoveď sestričke a nová lekárka môže, alebo nemusí uzavrieť so sestričkou nový pracovný vzťah.
Zdenka 0705
14.07.12,06:34
Takto sme to riešili aj my, sestrička dostala odstupné a nový lekár ju zamestnal.
Pokiaľ viem, lekári si svoje obvody nedávajú "len tak", ak ide o lekára szčo ale aj jednoosobovú sro. Konkrétne v spomínanom prípade bola jedna z podmienok zamestnať sestričku. Všetko je to o dohode, paragraf asi nepomôže.
Zimama
14.07.12,16:13
Kto je zamestnávateľom sestričky? Čo sa stane s týmto zamestnávateľom?

Zamestnávateľom sestričky je pani doktorka, ktorá chce už odísť do dôchodku (však chvalabohu, už má vyše 70 rokov...) (resp. jej sro-čka, to momentálne neviem presne) - našla už lekárku, ktorá od nej preberie ambulanciu, aj so sestričkou. :)
Pracovné miesto sestričky takto vlastne nezaniká, ale bez akéhokoľvek prerušenia pokračuje ďalej, akurát ju bude zamestnávať už iná lekárka - takže ako je to s odstupným?
Tweety
14.07.12,16:16
Zamestnávateľom sestričky je pani doktorka, ktorá chce už odísť do dôchodku (však chvalabohu, už má vyše 70 rokov...) (resp. jej sro-čka, to momentálne neviem presne) - našla už lekárku, ktorá od nej preberie ambulanciu, aj so sestričkou. :)
Pracovné miesto sestričky takto vlastne nezaniká, ale bez akéhokoľvek prerušenia pokračuje ďalej, akurát ju bude zamestnávať už iná lekárka - takže ako je to s odstupným? (Je dosť možné, že pani doktorka chce práve toto ušetriť...:o)
Veď o to ide, že ju bude zamestnávať iná pani dr., pozri odpoveď č. 3. U jednej PP skončí a u druhej nový začne.
ivka70
14.07.12,16:23
Otazka je, ci ta ina lekarka preberie aj "firmu" povodnej lekarky a teda na nu prejdu vsetky prava a povinnosti predch. lekarky alebo nie.
Cize akym sposobom bude preberat nova lekarka ambulanciu?
Zimama
14.07.12,16:26
Veď o to ide, že ju bude zamestnávať iná pani dr., pozri odpoveď č. 3. U jednej PP skončí a u druhej nový začne.

OK, to si viem predstaviť, ale stále mi nie je jasné, ako je to s tým odstupným, keďže sestričkino miesto ako také nezaniká...
("Logicky" mi z toho vyplýva, že aké odstupné...? Skôr by som to riešila možno odmenou vo výške mesačného platu, lebo určite pracovala s odchádzajúcou lekárkou dlhšie, tak ako výraz vďačnosti a na rozlúčku:), ale s odstupným si nie som istá...)
Xanti
14.07.12,16:26
Podľa mňa nová lekárka "kúpi" ambulanciu teda firmu s.r.o. od pôvodnej lekárky, tým pádom sa nezmení zamestnávateľ a neni dôvod dávať odstupné ani novú zmluvu.
Stefan2005
14.07.12,16:29
...Veď o to ide, že ju bude zamestnávať iná pani dr. ....


...Zamestnávateľom sestričky je pani doktorka, (resp. jej sro-čka, to momentálne neviem presne)...

... teda najprv by malo byť jasné zadanie...

ak je sestrička zamestnancom s.r.o., zmena spoločníka, konateľa nemá vplyv na jej pracovný pomer...
Zimama
14.07.12,16:29
Otazka je, ci ta ina lekarka preberie aj "firmu" povodnej lekarky a teda na nu prejdu vsetky prava a povinnosti predch. lekarky alebo nie.
Cize akym sposobom bude preberat nova lekarka ambulanciu?

Áno, nová lekárka preberá celú "firmu", ale pokiaľ viem, chcú to urobiť nejakým takým spôsobom, aby na ňu neprešli prípadné dlhy či iné problémy a nezrovnalosti odchádzajúcej lekárky, čo je, samozrejme, v záujme tej novej lekárky (aj keď žiadne dlhy a problémy by tam nemali byť...:))
Zimama
14.07.12,16:30
Takto nejako by to malo byť :-)
Zimama
14.07.12,16:32
Podrobnosti zistím, ale asi až v pondelok...
Xanti
14.07.12,16:33
Áno, nová lekárka preberá celú "firmu", ale pokiaľ viem, chcú to urobiť nejakým takým spôsobom, aby na ňu neprešli prípadné dlhy či iné problémy a nezrovnalosti odchádzajúcej lekárky, čo je, samozrejme, v záujme tej novej lekárky (aj keď žiadne dlhy a problémy by tam nemali byť...:))
Lebo ak by stará lekárka zrušila obvod čo má, teda svoju s.r.o. tak mladá by obvod mala problém získať. Resp. bolo by to oveľa zložitejšie ako kúpa hotovej s.r.o.
Tweety
14.07.12,16:33
Áno, nová lekárka preberá celú "firmu", ale pokiaľ viem, chcú to urobiť nejakým takým spôsobom, aby na ňu neprešli prípadné dlhy či iné problémy a nezrovnalosti odchádzajúcej lekárky, čo je, samozrejme, v záujme tej novej lekárky (aj keď žiadne dlhy a problémy by tam nemali byť...:))
Buď preberá celú firmu a teda aj práva a povinností, alebo nie.
Zdenka 0705
15.07.12,05:50
Ľubka, v prvom rade zisti, či zamestnávateľ /doktorka/ je fyzická osoba /szčo/, alebo právnická /s.r.o./.
Lebo potom sú tu všetko len dohady.
Zimama
17.07.12,18:30
Ľubka, v prvom rade zisti, či zamestnávateľ /doktorka/ je fyzická osoba /szčo/, alebo právnická /s.r.o./.
Lebo potom sú tu všetko len dohady.

Zdenka, ak som to dobre pochopila, tak je SZČO (lebo pre mňa sú tieto odborné pojmy ako španielska dedina), a tá nová lekárka vlastne ambulanciu "odkupuje" aj so všetkým vybavením, a samozrejme preberá aj klientelu + sestričku a upratovačku (a že sestrička by veľmi chcela aj odstupné...) (však aj poslanci v parlamente ho dostávajú, napriek tomu, že aj v novom volebnom období ďalej pokračujú vo svojej záslužnej práci...:cool::D).
Zdenka 0705
17.07.12,18:41
Ak je tak, tak p. doktorka čo ide do dôchodku končí ako szčo, aj ako zamestnávateľ a teda musí so sestrou ukončiť pracovný pomer. Ďalej je to na ich dohode, či ukončenie bude dohodou /a nebude odstupné/, alebo výpoveďou zo strany zamestnávateľa a bude odstupné.
Nová p. doktorka sestru aj upratovačku prijme do zamestnania či už ako szčo alebo s.r.o.
Chobot
18.07.12,07:48
Zdenka, ak som to dobre pochopila, tak je SZČO (lebo pre mňa sú tieto odborné pojmy ako španielska dedina), a tá nová lekárka vlastne ambulanciu "odkupuje" aj so všetkým vybavením, a samozrejme preberá aj klientelu + sestričku a upratovačku (a že sestrička by veľmi chcela aj odstupné...) (však aj poslanci v parlamente ho dostávajú, napriek tomu, že aj v novom volebnom období ďalej pokračujú vo svojej záslužnej práci...:cool::D).

Podľa všetkého asi má nárok na odstupné. Ale na druhej strane - je to od nej fér, že žiada odstupné, ak pre ňu sa skoro nič nemení? Zostáva na svojom mieste, v tej istej miestnosti, len bude mať iného zamestnávateľa. A to si ani prácu hľadať nemusela a nebude nezamestnaná asi ani jeden deň.
ivustek
18.07.12,07:55
Ale zas ak ju nová doktorka prijme, môže ju v skúšobnej dobe prepustiť a tak zostane bez odstupného.
Zdenka 0705
18.07.12,11:35
Presne tak, kde má zaručené, že u nej zostane aj po skúšobnej lehote? Čo ak si nesadnú po ľudskej či inej stránke?
Zdenka 0705
18.07.12,11:37
O odstupné nemusí žiadať, má naň predsa nárok zo zákona, ak spĺňa podmienky.
Zimama
18.07.12,19:45
... v poslednom čase som si tu hodne pozerala rôzne témy o PP a hlavne o jeho ukončení, a žasnem nad neznalosťou zákonov u niektorých zamestnávateľov alebo nad ich snahou obabrať zamestnanca všetkými možnými spôsobmi (alebo aj nad oboma možnosťami naraz - hlúposť + vychcanosť...), ale teraz vidím, že aj pri poctivej snahe je ťažko nájsť spôsob, aby boli nakoniec spokojné všetky zúčastnené strany...

Súhlasím s Chobotom:

Podľa všetkého asi má nárok na odstupné. Ale na druhej strane - je to od nej fér, že žiada odstupné, ak pre ňu sa skoro nič nemení? Zostáva na svojom mieste, v tej istej miestnosti, len bude mať iného zamestnávateľa. A to si ani prácu hľadať nemusela a nebude nezamestnaná asi ani jeden deň.
A prečo by teda "stará" lekárka mala platiť odstupné "len tak"?

Ale súhlasím aj s Ivustek - sestrička naozaj môže dopadnúť takto:

Ale zas ak ju nová doktorka prijme, môže ju v skúšobnej dobe prepustiť a tak zostane bez odstupného.

A napokon aj v koži "novej" lekárky by som asi nezamestnala sestričku hneď natrvalo, bez skúšobnej doby, lebo čo keď si naozaj (z rôznych dôvodov) nesadnú, a viem, že potom je veľmi ťažké "zbaviť sa" nevhodného zamestnanca... (A možno už má niekoho svojho, hoci z toho, čo o tomto prípade viem, je ochotná zamestnať pôvodnú sestričku...)

No, som zvedavá, ako to napokon dopadne... :o:cool:
veronikasad
18.07.12,19:52
mimotemy
Ľubka, pozri sa na odstupné aj z druhej strany. Väčšina sestričiek u súkromných lekárov robí takmer na hranici min.mzdy. Ak dostávajú niečo navyše, tak na dohodu, alebo načierno. Aj keď má čiastočne zaručené zamestnanie po odchode lekára do dôchodku, malé "bolestné" vo forme odstupného si zaslúži každá z nich.

Nie je to tak dávno čo som sa stretla u zubára so sestričkou, ktorá pracovala u detskej lekárky mojich dcér. Keď mi povedala výšku dôchodku, zatočila sa mi hlava ...Preto sa ani nedivím, že na ich posty mladé sestričky nastúpiť nechcú, resp. sa často menia, alebo radšej odchádzajú za lepším zárobkom do zahraničia ...