Pavel Drucak
13.07.12,16:23
Dobry den, chcem sa spytat, ci aj ustne potvrdenie dovolenky je mozne. Zamestnavatelovi som asi 3 mesiace do predu dal vediet o mojej dovolenke, a taktiez som si to zaznacil do firemneho kalendara, kde to vsetci vidia. On mi dovolenku povolil, ale ziadny papier sme ani jedna strana nepodpisali. Myslite ze je to problem? Mam tusenie, ze ma chce vyhodit.
Dakujem
myara
13.07.12,15:18
Dobry den, chcem sa spytat, ci aj ustne potvrdenie dovolenky je mozne. Zamestnavatelovi som asi 3 mesiace do predu dal vediet o mojej dovolenke, a taktiez som si to zaznacil do firemneho kalendara, kde to vsetci vidia. On mi dovolenku povolil, ale ziadny papier sme ani jedna strana nepodpisali. Myslite ze je to problem? Mam tusenie, ze ma chce vyhodit.
Dakujem

no, podla mna to nestaci, a kludne ti ju moze teraz odmietnut dat
vzdy si vsetko treba nechat pisomne potvrdit, co je psano, to je dano
Paula
13.07.12,16:10
Už dovolenkuješ a máš obavu z absencie v zamestnaní?
Chobot
13.07.12,20:34
Dobry den, chcem sa spytat, ci aj ustne potvrdenie dovolenky je mozne. Zamestnavatelovi som asi 3 mesiace do predu dal vediet o mojej dovolenke, a taktiez som si to zaznacil do firemneho kalendara, kde to vsetci vidia. On mi dovolenku povolil, ale ziadny papier sme ani jedna strana nepodpisali. Myslite ze je to problem? Mam tusenie, ze ma chce vyhodit.
Dakujem


A v čom konkrétne je problém?

Zamestnávateľ môže zrušiť dovolenku aj deň pred nástupom, dokonca ťa môže zavolať do práce počas dovolenky s tým, že ti ju preruší.