SamuelSK
14.07.12,20:52
Nikto kto je pricetny nemohol take nieco urobit, ehm jedine ze by bol trestnopravne nezodpovedny, resp mal nejaku akoze imunitu.
Myslim si (a to este zdanenie nie je!) , ze Fico a spol dostali tucny balik za schvalenie ESM.
Bud vo forme 44,41% - lebo osobne nepoznam nikoho kto Fica volil, tj. zmanipulovali volby.
Alebo nejaku peknu sumicku, napr vo Svajciarsku, alebo na ich oblubenom Cypre.

Co uz, na armadnu ostrelovacku nemam peniaze, a ani prostest ci pivne sudy to nezmenia, tak by nam aspon mohol prezradit, kolko z toho dostal, aby som povedal detom, ako velmi sa musia ucit, aby sa stali politikmi (i ked tam evidentne ziadne vzdelanie netreba).

Moj skromny tip je 150 miliov EUR.

(PS: fyzika a jej zakony imunitu nepoznaju)

Co si o tom myslite? Mali by ste vyjadriv Vas nazor skor, ako nam to tu (a to nie len admini porady) zcenzuruju a myslenie resp pokladanie otazok bude zdanene, lebo vedomosti budu luxusom.
buchač
14.07.12,19:07
...
Co uz, na armadnu ostrelovacku nemam peniaze
...
Co si o tom myslite?

...Ty si nepevný .........a fest ......:---
trisestri
14.07.12,19:26
za toto neviem ci daco dosta lskor by ma zaujimalo co dostane od Penty za podvod s kupou sukromnych poistovni
hubatá
14.07.12,20:53
Mňa by zaujímalo aj to prvé, ale aj to druhé........
bodliak
14.07.12,20:55
Na každú sviňu sa varí voda ...
Dobrú noc.
Melnick
14.07.12,21:00
Prídem podložiť polienko. :-))))
misoft
14.07.12,21:15
Kua - aj Cigáňom ukradnem a pod kotol priložím.
pepsikova
15.07.12,03:59
buchač
15.07.12,05:12
...jaj!...http://tv.sme.sk/v/23823/na-fica-sa-neda-nadavat.html
...a čože , pepsi jajčíš ???
Neplač veru , nepomôže
Volila si tiež ...
Nezdá sa Ti niečo vraj ???
Máme vola , čo už chceš ???
Veď dobre vraví , milo píše
Slovač pôjde pekne , krásne
Do pi..

( ...vpred krásnej budúcnosti ....)


Nedá sa nadávať

A už je to, moji milí,
tí, čo chceli, odvolili.
Tí, čo nie, žiadna škoda,
Slota prehral o pol boda.

Mal si sviatok, voliču
Jak si volil? Nap...ríklad Smer získal väčšinu
akú to má príčinu?

Tá predošlá vláda snov
to má komplet za sebou
Súcit nás však negniavi,
boli veľmi nemtaví,
no a teda veľmi smele
kopli sme ich do p...arlamentu v oslabení.
Cítiť v lufte veľké zmeny.

Radujme sa, ľudia s deťmi
veseľme sa, starké s kmeťmi
haleluja, mozoľnaté dlane
bohatým sa zvýšia dane.
Stúpnu dávky. Zlacnie plyn.
Vitaj, márnotratný syn.

Býva plač a býva krik
keď vládne docent Jánošík.
Poviem ti to, volič, rovno,
zvolil si nám dobré h...armonickú vládu
čo nosí Breitlingy a Pradu.

Viem, žes' volil s nádejou,
ale bandu zlode...nice,
kde polka ich má plachetnice?

Štyridsať štyri celá štyri!
To aj Mečiar sa len pýri.
Ale to najhoršie, ten pravý gól
vsietil si samotný tím, čo tu bol.

Vy, milí voliči idúci so Smerom
nedá sa pohŕdať tým vaším výberom
nedá sa vyčítať váš počet mamutí,
lebo tí predtým boli jak je...dna materská škôlka.
v sústavnych intrigách Otecka Šmolka.

Vláda už nebude korábik vratký,
nebudú rozbroje, ustanú hádky.
Kto kúpil meter s potrebou strihať
zaraz ho nepekná obava stíha:
Ak nemtáci nezistia, čo sa im stalo
metrík len púhy je žalostne málo
zabudnú zase, že sú tu pre voliča
budeme mať na tri metre toho koly ****.
buchač
15.07.12,06:33
mimotemy

http://www.porada.sk/t197724-co-myslite-kolko-dostal-fico-za-esm.html#post2104670

bobino38
neužitočné (1)

...he ....aj Ty si volil toho vola ???
Volovia volili vola ??? :rolleyes:

...a včul pôjdeme všetci do pi..

...aj voly .......čiže aj kto ...???
Odpovedz si sám , Ty ... ;)
pivko
15.07.12,06:38
...Ty si nepevný .........a fest ......:---

Vraj je z Kramárov ,ale mne sa zdá že zo Šemši.
buchač
15.07.12,06:42
Vraj je z Kramárov ,ale mne sa zdá že zo Šemši.
...he ....šak aj na Kramároch je psychiatria .......ale v Šemši sú iné prípady ....

...možno aj bobik zdrhol a volil vo voľbách ....vola ... mali by ho znova do klietky položiť ...vola ...:---
verkaz
15.07.12,07:19
Ja si myslím, že nemá význam sa zbytočne rozčulovať, jeden je ako druhý. Tam sa nedá vybrať a koho sme si zvolili toho máme. Zbytočné je nadávať a hlavne v krčme. Teraz ho už len nechajme, nech ukáže a uvidíme, čo dokáže.
Kto z nich niečo nezobral alebo nedostal (stačí len tie posledné zlaté padáky).
misoft
15.07.12,08:32
Je rozprávka Alibaba a 40 zbojníkov - novšia verzia na slovenské pomery Ficodedo a 200 chmatákov (150 v parlamente + cca 50 vo vláde)
Sézam - OTVOR SA!
Slovák - OTVOR JU! (peňaženku!)
pavol54
15.07.12,08:53
Mňa by zaujímalo aj to prvé, ale aj to druhé........
pridaj k tomu za tretie čo kto dostal za predaj strategických podnikov(predaj bol vlastne zadarmo, pretože čo sme od tých firiem dostali to teraz vrátime bankám cez ESM, keby sme neboli v eurozóne a mali ten majetok, tak môže náš štát trilkovať prstíkmi s palčekom na nose) a za natiahnutie do eurozóny Keď nemci prehrali II sv tak platili víťazným mocnostiam, keď sme prehrali III.sv tak platíme víťazným mocnostiam ale sofistikovaným spôsobom cez nejaké valy
Pikoška
15.07.12,11:16
mimotemy

http://www.porada.sk/t197724-co-myslite-kolko-dostal-fico-za-esm.html#post2104670

bobino38
neužitočné (1)

...he ....aj Ty si volil toho vola ???
Volovia volili vola ??? :rolleyes:

...a včul pôjdeme všetci do pi..

...aj voly .......čiže aj kto ...???
Odpovedz si sám , Ty ... ;)Jurko
buchač, dlhodobo nazývaš ficovoličov všeličím. Možno každý z nás volil. Možno niekto nevolil. Ja som dlhodobo presviedčala všade a každého, že SMER je naša istota, záchrana, rodná matička ZEM .Až raz, teda až po voľbách som našla dokumenty, ktoré sa nikdy nikomu okrem povolaných nemali dostať do rúk. A ver mi, že pri ich študovaní mi zamrzol úsmev a neodmrzol doteraz. Všetci sú rovnakí, rozumejú si, vedia sa dohodnúť. NA BIZNISE, na plienení tejto republiky. A veruže som tam poznala aj pána zo Smeru medzi tými ostatnými z rôznych iných strán do roku 2009.A konečne som pochopila svoj omyl, že nie sú v Smere iní, teda lepší. Že sú takmer do jedného rovnakí, nech volil ktokoľvek akokoľvek kohokoľvek a prečokoľvek. Volmi sme sa stali už dávno všetci. Ide o to, dokedy nimi budeme chcieť byť.
pepsikova
15.07.12,12:26
mimotemy

http://www.porada.sk/t197724-co-myslite-kolko-dostal-fico-za-esm.html#post2104670

bobino38
neužitočné (1)

...he ....aj Ty si volil toho vola ???
Volovia volili vola ??? :rolleyes:

...a včul pôjdeme všetci do pi..

...aj voly .......čiže aj kto ...???
Odpovedz si sám , Ty ... ;)..

mimotemy..iba väčší vôl ako ja mi môže povedať, že som vôl..lebo vie, o čom hovorí...a teší ma aj to, že si v takom istom lajne ako my všetci, tak neviem, čo sa vyťahuješ!...
buchač
15.07.12,15:06
Jurko
buchač, dlhodobo nazývaš ficovoličov všeličím. Možno každý z nás volil. Možno niekto nevolil. Ja som dlhodobo presviedčala všade a každého, že SMER je naša istota, záchrana, rodná matička ZEM .Až raz, teda až po voľbách som našla dokumenty, ktoré sa nikdy nikomu okrem povolaných nemali dostať do rúk. A ver mi, že pri ich študovaní mi zamrzol úsmev a neodmrzol doteraz. Všetci sú rovnakí, rozumejú si, vedia sa dohodnúť. NA BIZNISE, na plienení tejto republiky. A veruže som tam poznala aj pána zo Smeru medzi tými ostatnými z rôznych iných strán do roku 2009.A konečne som pochopila svoj omyl, že nie sú v Smere iní, teda lepší. Že sú takmer do jedného rovnakí, nech volil ktokoľvek akokoľvek kohokoľvek a prečokoľvek. Volmi sme sa stali už dávno všetci. Ide o to, dokedy nimi budeme chcieť byť.


..

mimotemy..iba väčší vôl ako ja mi môže povedať, že som vôl..lebo vie, o čom hovorí...a teší ma aj to, že si v takom istom lajne ako my všetci, tak neviem, čo sa vyťahuješ!...
....a určite nie som mimotemy ...

Pikoška to vystihla ( ostatne ,šak ako vždy ....)...........
LEN ide o to , aký veľký koláč stihne ten ktorý ( jedinec , strana ...) odkrojiť ...........ako spomenula , zmenila názor po prečítaní nejakých lajstier ....
Niekedy však ani tie tajné lajstrá nie sú potrebné ...stačí len občas počúvať , čítať , pozerať s otvorenými očami ...
No niekedy je radšej mať ich poriadne zavreté , čiernou páskou zakryté , čiernymi okuliarami zastretý zrak mať všetkýni spôsobmi naraz , aby jeden nevidel ten hnus a organizovaný bordel , čo sa v tejto republike deje ....

SamuelSK nemá na odstrelovačku ...no mám dojem , že tá by nestačila ....bolo by potrebné preň zaobstarať niečo s rýchlejšou kadenciou , povedzme , že taký guľomet by bol vhodný....

Pepsi ...kto vzal osobne , jeho problém ...ale ide aj o to , že vôl určite nie som , skôr ten býk ...
Vyťahujem , nevyťahujem ...nie v tom spočíva problém , nikdy som to nerobil a ani nemienim , aj keď to tak občas vyzerá ...

...a v tých sračkách som aj napriek tomu , že som nevolil vola , cyklistu , pobožného ...či maďara....
pavol54
15.07.12,15:40
....a určite nie som mimotemy ...

Pikoška to vystihla ( ostatne ,šak ako vždy ....)...........
LEN ide o to , aký veľký koláč stihne ten ktorý ( jedinec , strana ...) odkrojiť ...........ako spomenula , zmenila názor po prečítaní nejakých lajstier ....
Niekedy však ani tie tajné lajstrá nie sú potrebné ...stačí len občas počúvať , čítať , pozerať s otvorenými očami ...
No niekedy je radšej mať ich poriadne zavreté , čiernou páskou zakryté , čiernymi okuliarami zastretý zrak mať všetkýni spôsobmi naraz , aby jeden nevidel ten hnus a organizovaný bordel , čo sa v tejto republike deje ....

SamuelSK nemá na odstrelovačku ...no mám dojem , že tá by nestačila ....bolo by potrebné preň zaobstarať niečo s rýchlejšou kadenciou , povedzme , že taký guľomet by bol vhodný....

Pepsi ...kto vzal osobne , jeho problém ...ale ide aj o to , že vôl určite nie som , skôr ten býk ...
Vyťahujem , nevyťahujem ...nie v tom spočíva problém , nikdy som to nerobil a ani nemienim , aj keď to tak občas vyzerá ...

...a v tých sračkách som aj napriek tomu , že som nevolil vola , cyklistu , pobožného ...či maďara....
v tých sračkách by sme boli aj keby si volil tých čo si nevolil, nejak matne vyhrabávam párovú filozofickú kategóriu "príčina a dôsledok " a ich vzťah k posledným voľbám
buchač
15.07.12,15:47
v tých sračkách by sme boli aj keby si volil tých čo si nevolil, nejak matne vyhrabávam párovú filozofickú kategóriu "príčina a dôsledok " a ich vzťah k posledným voľbám
...sa nehádam ...

Prašť alebo uhoď ..........viď naša politická špička ...
misoft
15.07.12,18:06
SamuelSK nemá na odstrelovačku ...no mám dojem , že tá by nestačila ....bolo by potrebné preň zaobstarať niečo s rýchlejšou kadenciou , povedzme , že taký guľomet by bol vhodný....

...aspoň takýto:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e7/GAU-8_Avenger_contrast.jpg/800px-GAU-8_Avenger_contrast.jpg
(30mm GAU-8 Avenger - nech je poriadna sranda).
220870
15.07.12,18:25
Róbertko aj s tými hajzlami bol pred schvalovaním eurovalu vydieraný zahraničnými bankami a korporáciami,asi tým ,že zverejnia koľko má kde nakradnuté(nie len on ,SDKU KDH MOST).
Inak tých 150 mil je srandovná suma ak si uvedomíš ,že mu cez nastrčené sro-čky patrí cez 40 % v fotovoltaických elektrárňach+ percentá z mýta,+ granaviu vlatsní brat(stavala najdrahšiu dialnicu na suchej zemi na celom svete okolo Nirty) ,eurofondy tuneluje na Topľčianskom hrade jeho bratranec ,ktorý predtým osádzal plastové okná aj to nahovno.Len v tých el. má čistú ryžu z kilovatu 1 €.Spočítaj si výkon + dotácie.Pani manželka mala vraj 48 účtov v zahraničných bankách to znamená asi toko, že zo 48 zdrojov tečú bubáky .Ak by na jeden zdroj prišli tak zo zostatku v pohode vyžijú.
Pikoška
15.07.12,18:56
Je absurdné môcť poznať, kam až siaha drzosť mafiáncov v bielych golieroch, aká je ich moc, teda moc peňazí, za ktoré si vedia kúpiť všetko. Je absurdnejšie však to, že tento štát sa tvári, ako je to v poriadku. Vládne tu bordel o akom sa mnohým ani len nezdá. Tí gauneri, ako ich nazval Nicholson vo svojej knihe sú všade, ovládajú všetko a najmä nás všetkých. A je ich oveľa viac, skrytých za biele kone nastrčené v tunelujúcich firmách, ktoré nas pomaly ale isto vycicajú do poslednej kvapky. Tí smradi sú zahojení na celé generácie, samozrejme z nášho, lebo sme im to dovolili. Práve dnes som pozerala firmu ktorú spomínaš v súvislosti previazanosti osôb na iné firmy. Hnus a hnev mnou lomcuje doteraz, lebo okrem bezmocnosti v tomto štáte si ešte môžeš trhnúť nohou a to je tak všetko. Robiť poriadok je to posledné, o čo má naša verchuška záujem. Národ sa preberie až vtedy, keď bude vyberať kontajnery po žúroch týchto nenažrancov.
erzet
15.07.12,19:40
Čo je ESM?
buchač
15.07.12,19:42
Čo je ESM?

Energetické služby a monitoring ...
trisestri
23.07.12,11:10
dalsia spinavost Ficovcov,odmieli v zakone zrusenie zlatych padakov-zlate padaky su nehorazne amoralne a absurdne a ich odovodnenie je smiesne,lebo ak je niekto tak ,,skvely manazer,, tak prave ze ich nepotrebuje,ved o takeho sa ihned po prepusteni pobiju,alebo ze by predsa ti manazeri z moneklaturnych kadrov predsa neboli az tak skvely,tak ani to nie je dovod na zlate padaky a to duplom v dobe ked sa utahuju opasky.
misoft
23.07.12,11:43
A opäť sme v niečom skoro najlepší (od konca :D) v daňových únikoch - od nás sú "lepší" už len Gréci.
trisestri
23.07.12,11:51
A opäť sme v niečom skoro najlepší (od konca :D) v daňových únikoch - od nás sú "lepší" už len Gréci.

no este raz dvihnu dph a uz predbehneme aj grekov./a tu je pes zakopany resp dovod zadlzenosti Grecka,neplatenie dani ako narodny sport a zbytocna byrokracia,ako aj bordel a nie vysoke dochodky a davky/
misoft
23.07.12,12:07
No aj u nás sa to stáva "národným športom", dokonca sú aj niektorí "športovci" známi, len je chyba, že neplatia, dokonca tých niekoľko chytených pustia na slobodu (a potom môžu smer Belize a pod.)
Pikoška
01.08.12,05:28
A opäť sme v niečom skoro najlepší (od konca :D) v daňových únikoch - od nás sú "lepší" už len Gréci.Včera som pozerala parlamentý kabaret, a náš pán premiér objavil Ameriku. Mával nejakými lajstrami prešovského podnikateľa, ktorý vytuneloval firmu, prepísal na bieleho koňa a voči štátu má neuhradené záväzky 6 mil.Eur. A pán premiér sa tváril, že to je niečo nehorázne, ako sa len také niečo mohlo stať. Dnes už čítam, že cena liekov podstatne vzrástla. Naša, teda pardon, moja stra SMER-SD sa nezaprie. V rámci sľúbených istôt pred voľbami nám vystavuje žobračenky, čím podľa môjho názoru už dávno predstihla aj stranu SaS a ostatné strany teraz opozičné. Ani nechcem domyslieť, čo majú pripravené k prerokovaniu dnes, či zajtra. Možno zlacnejú štranky, aby sme sa mohli dostupnejšou cestou povešať.
marjankaj
01.08.12,05:39
No aj u nás sa to stáva "národným športom", dokonca sú aj niektorí "športovci" známi, len je chyba, že neplatia, dokonca tých niekoľko chytených pustia na slobodu (a potom môžu smer Belize a pod.)
Veď nech si no na Belize nechajú, keď majú z neho osoh. My máme platiť lietadlo a platy tým čo ho privezú? A právnikov a sudcov za tie procesy čo s ním budú robiť? Nemajú iné prípady čo sa vlečú niekoľko rokov? A koľko stránok popíšu. Veď to ani nestíhajú prečítať. A to prípadné ubytovanie v base tiež niekto musí zaplatiť. Melo, Černák a podobní to asi nebudú.
pepsikova
01.08.12,05:47
...moja reč!...ešte pridám, že aj tú tupú sudkyňu by som do lochu strčila za takú hrubú chybu a všetko jej dala zaplatiť...jej totiž ešte ani ten postih za Mella neplatí, lebo právoplatnopsť sa omeškáva..hnus tu!..
pepsikova
01.08.12,05:50
Včera som pozerala parlamentý kabaret, a náš pán premiér objavil Ameriku. Mával nejakými lajstrami prešovského podnikateľa, ktorý vytuneloval firmu, prepísal na bieleho koňa a voči štátu má neuhradené záväzky 6 mil.Eur. A pán premiér sa tváril, že to je niečo nehorázne, ako sa len také niečo mohlo stať. Dnes už čítam, že cena liekov podstatne vzrástla. Naša, teda pardon, moja stra SMER-SD sa nezaprie. V rámci sľúbených istôt pred voľbami nám vystavuje žobračenky, čím podľa môjho názoru už dávno predstihla aj stranu SaS a ostatné strany teraz opozičné. Ani nechcem domyslieť, čo majú pripravené k prerokovaniu dnes, či zajtra. Možno zlacnejú štranky, aby sme sa mohli dostupnejšou cestou povešať...

...ale Pik, však normálny špagát už ani nezoženieš a hento lykové nech si nehajú...budeme predsa v jednom šíku s nemeckom a francúzskom, musíme žiť a platiť dane, nech to je z čoho financovať...(a aby som nebola nesprávne pochopená, je mi tiež dosť grcno z našej vlády...aj jej politiky...
Kvaka
01.08.12,06:08
Včera som pozerala parlamentý kabaret, a náš pán premiér objavil Ameriku. Mával nejakými lajstrami prešovského podnikateľa, ktorý vytuneloval firmu, prepísal na bieleho koňa a voči štátu má neuhradené záväzky 6 mil.Eur. A pán premiér sa tváril, že to je niečo nehorázne, ako sa len také niečo mohlo stať. Dnes už čítam, že cena liekov podstatne vzrástla. Naša, teda pardon, moja stra SMER-SD sa nezaprie. V rámci sľúbených istôt pred voľbami nám vystavuje žobračenky, čím podľa môjho názoru už dávno predstihla aj stranu SaS a ostatné strany teraz opozičné. Ani nechcem domyslieť, čo majú pripravené k prerokovaniu dnes, či zajtra. Možno zlacnejú štranky, aby sme sa mohli dostupnejšou cestou povešať.
Biele kone si ja pamätám už aspoň 15 rokov, pokiaľ viem, zákony toto umožňovali, bolo to úplne legálne. Medzitým sa vymenila vláda nespočetnekrát, ale nikto sa nesnažil riešiť to zmenou zákonov. Myslím si, že keby bola vôľa, riešenie sa nájde.
a_je_to
01.08.12,06:30
Včera som pozerala parlamentý kabaret, a náš pán premiér objavil Ameriku. Mával nejakými lajstrami prešovského podnikateľa, ktorý vytuneloval firmu, prepísal na bieleho koňa a voči štátu má neuhradené záväzky 6 mil.Eur. A pán premiér sa tváril, že to je niečo nehorázne, ako sa len také niečo mohlo stať. Dnes už čítam, že cena liekov podstatne vzrástla. Naša, teda pardon, moja stra SMER-SD sa nezaprie. V rámci sľúbených istôt pred voľbami nám vystavuje žobračenky, čím podľa môjho názoru už dávno predstihla aj stranu SaS a ostatné strany teraz opozičné. Ani nechcem domyslieť, čo majú pripravené k prerokovaniu dnes, či zajtra. Možno zlacnejú štranky, aby sme sa mohli dostupnejšou cestou povešať.

okrem tohto príspevku súhlasne citujem z Kačániho príspevku : ... ja nepochopím, ako túto hyenu môže ešte niekto aj milovať ....
Pikoška
01.08.12,06:56
Biele kone si ja pamätám už aspoň 15 rokov, pokiaľ viem, zákony toto umožňovali, bolo to úplne legálne. Medzitým sa vymenila vláda nespočetnekrát, ale nikto sa nesnažil riešiť to zmenou zákonov. Myslím si, že keby bola vôľa, riešenie sa nájde.V tomto príspevku som Ťa nepochopila. Predpokladám, že si mala na zreteli prevod OP na inú osobu. Lebo prevod OP na bieleho koňa podľa môjho názoru znamená vytunelovanie spoločnosti súbežne s likvidáciou účtovníctva a sekerou voči štátu v státisícoch. Toto zákony umožňovali? Tento spôsob často organizovaného zločinu reťazením firiem, fiktívnymi faktúrami, daňovými a dépehačkovými únikmi, pre ktoré je na kolenách spoločnosť? Pre ktoré včera smoklili v parlamente, že chýba 500 mil éčiek? Nech vyúčtujú nakradnuté bielym golierom a keď hodia prachy do Dunaja, stúpne hladina o meter. Toto bolo úplne legálne? Tak v tom prípade ja trpím stratou pamäte. Jednofarebnosť SMERU- SD a spôsob jeho vládnutia je pre mňa nočnou morou. Tak skoré vytriezvenie z môjho omylu vo voľbách som neočakávala. Opäť sa raz potvrdilo staré múdre: čím staršia, tým sprostejšia.:rolleyes:
buchač
01.08.12,07:22
Včera som pozerala parlamentý kabaret, a náš pán premiér objavil Ameriku. Ani nechcem domyslieť, čo majú pripravené k prerokovaniu dnes, či zajtra. Možno zlacnejú štranky, aby sme sa mohli dostupnejšou cestou povešať.

...hm , niekedy mám dojem , že tie " myšlienky " v poniektorých vládnych hlavách sú tie najkratšie trasy , ktoré by GPS našlo na Slovensku...
trisestri
01.08.12,08:22
kazdy tyzden bude tlacovka aka je velka diera v rozpocte,ta snad urobim doslednu reviziu uctov a az potom zvolam tlacovku,ale na tomto ohromnom deficite maju vsetke strany svoj podiel,aj ty ktory swa hrali na zodpovednych-lajdactvo, nekompetentnost, nezodpovednost, strata respektu verejnopravnych organov a hlupe mrhanie kvoli pochybnej politickej prestizi
ako vsimam pocinanie Smeru,tak v dochodkovej oblasti,
zdravotnictve, oblasti zivnosti a dohod oprasuje pravicovu politiku, v socialnej oblasti ponechava kontinuitu-este ze nezvysuje dph,ale niektore opatrenia aj tak nakoniec zatlacia na rast cien/odvod monopolov,dvojite zdanenie nehnutelnosti atd/
misoft
01.08.12,15:54
Ešte dobre, že som VŠETKÝM stranám prestal veriť - samé bla...bla...bla...
misoft
01.08.12,15:55
Pepsi: možno aj odmenu za "dobré plnenie" povinností dostane
misoft
01.08.12,15:56
Hja - pozerala na oči a medzi jeho nohy.
SamuelSK
25.08.12,10:55
http://spravy.pravda.sk/statne-urady-utracaju-miliony-nad-plan-dyu-/sk_ekonomika.asp?c=A120825_112338_sk_ekonomika_p01

na toto my platime dane? na toto ?
cize opasok este viac utiahnut?

Štátne úrady utrácajú multi-milióny nad plán
trisestri
25.08.12,11:35
http://spravy.pravda.sk/statne-urady-utracaju-miliony-nad-plan-dyu-/sk_ekonomika.asp?c=A120825_112338_sk_ekonomika_p01




Štátne úrady utrácajú multi-milióny nad plán



na toto my platime dane? na toto ?
cize opasok este viac utiahnut?

jedine setria tam kde to ma smerovat k ludom -na ministerstve prace,soc,veci a rodiny a ministerstve zdravotnictva-bolo by zaujimave pozriet strukturu kde tieto usetrili
apropo na co nam mnohe urady ako SOI,Energeticka inspekcia ked len sa vyhovaraju na kompetencie a nekonaju v prospech prav obcanov.
Pikoška
25.08.12,11:39
http://spravy.pravda.sk/statne-urady-utracaju-miliony-nad-plan-dyu-/sk_ekonomika.asp?c=A120825_112338_sk_ekonomika_p01

na toto my platime dane? na toto ?
cize opasok este viac utiahnut?

Štátne úrady utrácajú multi-milióny nad plán
Tak si poklikaj po googli v predstihu, aby Ťa už ničím neprekvapili. Ako môžu šetriť naše financie, keď takmer každú svoju spoločnosť, v ktorej čestne a v zmysle príslušných zákonov podnikali priviedli do likvidácie. Teraz si práve listujem, ako to bolo s Kovošrotom š.p. a potom si pozriem ako dopadol Nicholson včera v Prievidzi.:)
misoft
25.08.12,14:28
Indeed
25.08.12,17:56
.. a ked som Ti to hovoril tak si sa bránila zubami nechtami....