SamuelSK
14.07.12,21:57
Caute,

Je tu nejaky pravnik?

Zaujimalo by ma, ako sa to da zrusit.

Napr pozzbierat 51% podpisov z celeho Slovenska, to nestaci ?

Neexistuje, aby to nebolo pravne a legalne mozne, ved neexistuje aby sa niekto pred x-desiatkami rokov prehlasil za Boha a toto si predavat kamaratom dalej.

Konieckoncov ziskat tak 1-2 miliony podpisov nemoze byt nic nemozne..

Nejake navrhy ?

Dik
buchač
14.07.12,20:03
Caute,

Je tu nejaky pravnik?

Zaujimalo by ma, ako sa to da zrusit.

Napr pozzbierat 51% podpisov z celeho Slovenska, to nestaci ?

Neexistuje, aby to nebolo pravne a legalne mozne, ved neexistuje aby sa niekto pred x-desiatkami rokov prehlasil za Boha a toto si predavat kamaratom dalej.

Konieckoncov ziskat tak 1-2 miliony podpisov nemoze byt nic nemozne..

Nejake navrhy ?

Dik
...stačí , nestačí ....

...zákony sa dajú predkladať na zmenu ........no na " Zbojníckom vŕšku " sa schvaľujú .....

...a starý ujo zasa referendum nevypíše.........a ani mladý nebude mať vôľu ......
Braňo
14.07.12,20:06
...stačí , nestačí ....

...zákony sa dajú predkladať na zmenu ........no na " Zbojníckom vŕšku " sa schvaľujú .....

...a starý ujo zasa referendum nevypíše.........a ani mladý nebude mať vôľu ......

ale referendum nemá záväzný ale iba odporúčací charakter. t.z., že si neodporučia ju zrušiť. veď referendum sas tu už bolo.
buchač
14.07.12,20:12
...to ja viem dobre viem........len som nešiel do podrobností ...
SamuelSK
14.07.12,20:29
nj ale co ak ja, tj. 1/6miliontina Slovenska chcem, aby politici nemohli nadalej kradnut? :)

mozem sa obesit? :D

alebo nebodaj je porekadlo "ak ich nemozes porazit, pridaj sa k nim" pravdive ?
Braňo
14.07.12,20:33
myslím, že toto nie je forma, akou im v tom zabrániš. napríklad do dvoch-troch mesiacov bude akože zoštátnená poisťovňa Dôvera a bude to prezentované ako výhodné pre štát, napriek tomu, že netreba Dôveru kupovať, opäť finančné skupiny zarobia. Kľudne si otvor túto tému za dva-tri mesiace.