marandy
15.07.12,09:35
Zdravim vsetkych.

Vytvoril som si svojpomocne svoj vlastny eshop ktory uz bezi par mesiacov. Bol by som velmi rad, ked by ste sa nan pozreli a povedali mi vase navrhy a pripomienky.

www.abcsedacievaky.sk

Nechcel som robit nic zlozite, slo mi hlavne o jednoduchost a prehladnost.
Dakujem za vase pripomienky ci uz dobre alebo zle.

Martin
Katarina
15.07.12,07:42
Mne sa páči, je prehľadný.........si šikovný:)
arizona
15.07.12,07:42
zase reklama! uz je to trapne....
freddy87
15.07.12,08:09
Aj mne sa zdá veľmi prehľadný, opticky mi troška vadili farby, zdalo sa mi to príliš svetlé, všade všetko biele a v tom svetlomodré písmo, ktoré trocha zanikalo.

90 %
marandy
15.07.12,08:13
Vyskusam dat tmavsie pismo no potom musim zmenit aj tlacitka a niektore obrazky. Ked budem mat cas tak to vyskusam.

To mam radost ze sa vam paci no rad by som bol za nejake navrhy na zlepsenie. :)

Martin
freddy87
15.07.12,08:21
Už som prišiel na to čo presne mi vadilo, pozri si http://www.azet.sk/

Oni majú tiež biele pozadie a modré písmo, otieň je kus tmavší, ale hlavne u teba zanikajú tie rámčeky, ktoré oddeľujú jednotlivé sekcie.
Teda vľavo máš menu, ktoré je orámované, v hlavnej časti máš obrázok, ktorý je orámovaný, a aj všetok tovar je v takých rámčekoch a farba tých rámčekov je príliš svetlá, nevidieť ju a splýva s pozadím.

Ešte by som ja osobne zmenil pozadie záhlavia, je biele, a tam by sa hodilo jemne farebné.
sch
15.07.12,13:26
ano je super, prehladny , jednoduchy, mozno trsku viac kontrastu v rozliseni farbou, ale z pohladu zakaznika myslem ze na jednicku...smiem vediet akou formou si ho vytvaral? si programator?
Khaan
15.07.12,14:29
Paci sa mi :) aj farby mi sedia pekna praca
marandy
15.07.12,16:06
Dakujem. Ucil som sa programovat na skole takze taky priemer. A ked som nieco nevedel, googlil som. Obchod bezi na open source platforme Opencart
Indeed
18.07.12,06:25
nič zvláštne... skor podpriemerné by som povedal..
whisper
20.07.12,06:41
Eshop si nerobil ty, je to Opencart a vizuál je síce pomerne prehľadný, ale z hľadiska dizajnu úplná katastrofa... Napríklad ten Comic Sans, to snáď nemyslíš vážne? Len si tu robíš reklamu a ja sa divím, že to tu moderátori tolerujú.
marandy
22.07.12,05:22
Ano, robil som ho ja v systeme opencart ako som pisal dole. To ze sa tebe nepaci pismo neznamena ze je skarede, je to len tvoj subjektivny pohlad.