edka79
16.07.12,10:23
Dobrý deň, môžte mi poradiť. Idem otvoriť predajňu obuvi. A mám peniažky z Úradu práce. Za svoje vlastné ušetrené peniaze chcem nakúpiť tovar cez internet a dať do predajne. Môže sa to? A môžem si navýšiť cenu. Ako to je?Musím mať faktúru o kúpe tovaru ,ked mi príde kontrola z Daňového úradu?Viete mi poradiť.Len začínam s podnikaním a neviem ako to funguje.A neviete mi poradiť nejaké kontakty na dodávateľov obuvi.Pre Košický kraj. Ďakujem.
Economic
16.07.12,08:38
Dobrý deň, môžte mi poradiť. Idem otvoriť predajňu obuvi. A mám peniažky z Úradu práce. Za svoje vlastné ušetrené peniaze chcem nakúpiť tovar cez internet a dať do predajne. Môže sa to? A môžem si navýšiť cenu. Ako to je?Musím mať faktúru o kúpe tovaru ,ked mi príde kontrola z Daňového úradu?Viete mi poradiť.Len začínam s podnikaním a neviem ako to funguje.A neviete mi poradiť nejaké kontakty na dodávateľov obuvi.Pre Košický kraj. Ďakujem.

1. Ak chceš nejaký tovar predávať, je jasné, že ho musíš najskôr nakúpiť. K takémuto nákupu musíš mať doklady (faktúra) Môžeš teda takto nakúpiť aj z internetu.
2. Čo by si to bola za obchodníka, keby si si cenu nezvýšila o proti tej, za ktorú tovaru nakupuješ ? Musíš !
3. S kontaktami neporadím... No možno sa niekto chytí.
Letko
16.07.12,08:50
edka79
01.08.12,09:12
Ďakujem veľmi pekne. edka