Gamba1
17.07.12,13:07
Hľadám serióznych dodávateľov pre e-shopy. V prvej fáze uprednostňujem preposielanie objednávok (nie je podmienkou). Plánujem rozšíriť obchod o 2-3 kategórie, vyberiem si podľa ponuky. Dodávateľov hľadám pre tieto komodity:

veci pre deti
Hobby produkty
výživové doplnky
drobnochov, krmivá
autodoplnky
nábytok
šperky
alkohol
svietidlá

Poprosím kontaktovať súkromnou správou. Ďakujem
spano85
14.08.12,11:24
Zdravím Vás, nejde mi odoslať SS preto Vás kontaktujem týmto spôsobom. Máme v ponuke viacero tovarov do Vášho e-shopu, rýchla dodávka a fungovanie i prostredníctvom droppshopingu.. V prípade záujmu mi napíšte SS s vašim e-mailom..
Gamba1
16.08.12,06:49
Taktiez nemozem poslat PM (neuvedomil som si to). Kontaktujte ma prosim na mail simples@simples.sk
jujuuju
25.08.12,02:04
Môžem byť schopný vám pomôcť kontrolovať kvalitu z továrne v Číne? Ak chcete objednávku z Číny.
Nemôžem nájsť položku, ktorú chcete, a dať v veľkoobchodné ceny.
Pre maloobchody môžete použiť PayPal. Pre hromadné objednávky môžete použiť L / C je to bezpečné.
Nie som účtovať náklady na prepravu si môžete vybrať lodné spoločnosti si kúpiť.
jujuuju
25.08.12,02:56
Môžem byť schopný vám pomôcť kontrolovať kvalitu z továrne v Číne? Ak chcete objednávku z Číny.
Nemôžem nájsť položku, ktorú chcete, a dať v veľkoobchodné ceny.
Pre maloobchody môžete použiť PayPal. Pre hromadné objednávky môžete použiť L / C je to bezpečné.
Nie som účtovať náklady na prepravu si môžete vybrať lodné spoločnosti si kúpiť.
Môžeš ma nájsť na Facebooku http://www.facebook.com/Fashion.Favorite
Môj e-mail: fashion-favor@hotmail.com
Deejay93
15.12.12,15:10
Hľadám dodávateľa módneho oblečenia,obuvi a resp satstva 93danielso93@gmail.com