migelovci
18.07.12,09:28
Dobry den,
potrebujem zamestnancovi vyplnit potvrdenie zamestnavatela na ucely naroku na davku v nezamestnanosti. Chcem sa opytat ci nemate niekto tlacivo v elektronickej podobe (take do ktore sa da priamo vpisovat). Na socialke je len tlacivo na vytlacenie a rada by som to klientovi zaslala vypisane na pc elektronickou formou.

dakujem za odpoved a rady.
Tweety
18.07.12,07:37
Dobry den,
potrebujem zamestnancovi vyplnit potvrdenie zamestnavatela na ucely naroku na davku v nezamestnanosti. Chcem sa opytat ci nemate niekto tlacivo v elektronickej podobe (take do ktore sa da priamo vpisovat). Na socialke je len tlacivo na vytlacenie a rada by som to klientovi zaslala vypisane na pc elektronickou formou.

dakujem za odpoved a rady.
Každý lepší mzdový soft to má, popozeraj,, či ho nemáš.
migelovci
18.07.12,07:41
mam ale dava mi tam zle datumy pri RD a MD... a preto to potrebujem vyplnit rucne.
Andyke
18.07.12,07:50
V akom softe robíš? Určite sa dá prekliknúť na správne dátumy. Treba skúsiť.
Llívia
18.07.12,08:30
mam ale dava mi tam zle datumy pri RD a MD... a preto to potrebujem vyplnit rucne.
Vytlačiť z PC programu, opraviť dátumy a podpísať sa pod opravy (alebo ich rovno zabielitkovať a napísať správne dátumy cez bielitko) - mala by SP s tým problém? Veďa aj tak majú všetko evidované. (Z toho mi vychádza jedna mimotemy otázka: prečo buz...jú ľudí s týmito tlačivami, keď všetko majú z mesačných výkazov a registračných listov FO?! :confused::mad::confused::mad::confused: No skús mu napísať do jedného mesiaca vyšší VZ, že ako rýchlo na to prídu.)
Barbara
18.07.12,08:33
presne tak, všetko tam majú a ani evidenčné listy by už nepotrebovali
Ančika
20.03.13,10:04
Od januára 2013 je nové tlačivo Potvrdenia a okrem toho sme zmenili od januára SW.
V starom SW je tlačivo editovateľné no nie je aktualizované na nový vzor a v novom SW je síce aktualizované, ale nie je editovateľné!! A môžeš sa aj o zem hodiť. Nevedela som o tých nových tlačivách a vystavila som viacerým zamestnancom v tom editovateľnom predchádzajúcom SW, ale staré tlačivá. Teraz ich zo SP vracajú, a pýtajú si nové Potvrdenia na nových tlačivách. Je toto už normálne?! Takže prosím, ak má niekto nové editovateľné tlačivo, alebo vie niekto ako sa dá formát .pdf dajako zmeniť na editovateľný, pomôžte, poraďte! Ďakujem.
kn-alka
20.03.13,10:21
Otvor dokument v PDF a skús: súbor - tlač - z tlačiarní hore v ľavom rohu si vyber: Microsoft Office dokument, alebo Word..... malo by ti to otvoriť v novom okne vo worde a tam by sa už malo dať opravovať.