ivanavalent
18.07.12,14:25
Prevzala som od zamestnávateľa prístroj. Prístroj pri vyučovaní využívam nielen ja, ale aj moji kolegovia a žiaci. Keďže nemám kabinet sama, vždy si tento prístroj brali, a to aj bez môjho vedomia (nemám skrine na zámok), ako aj mimo mojej neprítomnosti v práci. Kolegovia z kabinetu im ten prístroj odovzdali, len tak. Nastal však problém. Prístroja niet. Ostala krabica, príručky, nabíjačka, kábel. Nahlásila som to vedeniu, ale nič neriešia. Som teraz zodpovedná sama? Ako by som mala postupovať ďalej? Vedenie školy to nerieši ani po roku od nahlásenia? Je platná takáto zodpovednosť za prístroj, čo používajú aj kolegovia (to platí aj o počítačoch na vyučovanie a podobne)? Ďakujem.
Tezaurus
18.07.12,16:13
podla toho co hovorili na skoleni BOZ tak pokial ma do kabinetu pristup ktokolvek iny okrem teba, nema podpis o hmotnej zodpovednosti ziaden vyznam. Je vsak zvlastne ze vedenie to rok neriesi.
555555
18.07.12,17:15
Ja si myslím, že nakoľko to neriešili doteraz,treba prístroj odpísať z inventáru.Bolo by neetické ,aby bol za škodu zodpovedný ten,kto za to vôbec nemôže.Tiež mám kabinet,síce nie s technikou,ale viem o čom to je,keď tam má prístup každý.