Lubo44
19.07.12,09:55
Ahojte,
mám takúto otázku. V súčasnosti sa vo firme pripravujeme na prechod na nový informačný systém. Celú implementáciu nového systému nám zabezpečuje externá firma. Príprava zahŕňa nastavenie systému, migráciu dát zo starého systému do nového, zaškolenie zamestnancov. Spolu za tieto služby zaplatíme cca 100tis. EUR. Pokiaľ by sme nakupovali aj licenciu na daný systém, tak by som to bral ako náklady súvisiace s obstaraním. Problém je ale v tom, že my ako spoločnosť nebudem vlastniť žiadnu licenciu. Licencie k systému vlastní naša matka v USA a tá nám bude mesačne fakturovať poplatky za využívanie licenice. Teda spoločnosť nanadobudne žiadny nový majetok.

Otázka teda znie, či môžem náklady na implementáciu považovať ako náklady bežného obdobia účtovať ich priamo na 518.

Ďakujem za odpovede.
Tweety
19.07.12,08:04
Ahojte,
mám takúto otázku. V súčasnosti sa vo firme pripravujeme na prechod na nový informačný systém. Celú implementáciu nového systému nám zabezpečuje externá firma. Príprava zahŕňa nastavenie systému, migráciu dát zo starého systému do nového, zaškolenie zamestnancov. Spolu za tieto služby zaplatíme cca 100tis. EUR. Pokiaľ by sme nakupovali aj licenciu na daný systém, tak by som to bral ako náklady súvisiace s obstaraním. Problém je ale v tom, že my ako spoločnosť nebudem vlastniť žiadnu licenciu. Licencie k systému vlastní naša matka v USA a tá nám bude mesačne fakturovať poplatky za využívanie licenice. Teda spoločnosť nanadobudne žiadny nový majetok.

Otázka teda znie, či môžem náklady na implementáciu považovať ako náklady bežného obdobia účtovať ich priamo na 518.

Ďakujem za odpovede.
A ten systém patrí tiež matke? Ak áno, fakturácia by mala byť tiež na ňu.
betka
19.07.12,08:13
Levob

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=dodanie%20systemu%20usa%20rozsudok&source=web&cd=6&ved=0CFUQFjAF&url=http%3A%2F%2Feur-lex.europa.eu%2FLexUriServ%2FLexUriServ.do%3Furi%3 DCELEX%3A62004CJ0041%3ASK%3APDF&ei=GcAHUJDyJ-yO4gTW0qmzBA&usg=AFQjCNEAeMHXic41d4IWkB8pACIZJ7K5Ag&cad=rja

Pozn. Vedela som, že som niekde čítala rozsudok ohľadom softov, USA, EU.

Lubo, skús prečítať rozsudok, myslím, že to môžeme prispôsobiť aj Tvojmu prípadu, i keď ide o DPH, tam sa nám vyjasní, či update, upgrade, .... (prosím, daj mi vedieť, či pomohlo)
Lubo44
19.07.12,08:15
A ten systém patrí tiež matke? Ak áno, fakturácia by mala byť tiež na ňu.
Áno, licencie k systému vlastní matka. Mesačne nám bude fakturovať za ich používanie. Systém bude nainštalovaný na našom serveri a prístup k nemu bude z našich PC staníc.

Opravujem: systém nebude nainštalovaný na našom serveri ale na externom serveri niekde v Nemecku. My sa naň budeme pripájať z naších počítačov.
betka
19.07.12,08:50
§ 65
Účtová skupina 51 – Služby



Matka USA:
(6) Softvér sa účtuje na účte 013 – Softvér bez ohľadu na to, či je alebo nie je predmetom autorských práv, ak je
a) kúpený samostatne, a nie je súčasťou dodávky hardvéru a jeho ocenenia,
b) vytvorený vlastnou činnosťou za účelom používania pre potreby účtovnej jednotky alebo na účely obchodovania s ním, ak nejde o softvér na zákazku alebo o súčasť dodávky hardvéru.

(7) Na účte 014 - Oceniteľné práva sa účtujú napríklad výrobno-technické poznatky (know how), licencie, užívacie práva právo prechodu cez pozemok, vydavateľské práva, vydavateľské tituly, autorské práva, dovozné kvóty a vývozné kvóty, obchodné značky, ochranné známky, receptúry, predmety priemyselných práv a iné výsledky duševnej tvorivej činnosti, ak sa obstarali za odplatu napríklad kúpou, výmenou a nepeňažným vkladom..


56/(6) Časovo sa nerozlišujú, napríklad náklady na prípravu a zábeh výkonov, náklady spojené so zlúčením, splynutím a rozdelením spoločností a so zmenou ich právnej formy, náklady na získanie vlastného imania, napríklad upisovanie nových akcií a iné zvyšovanie vlastného imania a s tým súvisiace náklady ako napríklad notárske poplatky a súdne poplatky, provízie maklérom, prospekt emitenta cenných papierov, náklady na školenia a semináre, náklady na marketingové a iné štúdie, náklady na prieskum trhu, náklady na získanie noriem a certifikátov, náklady na uvedenie výrobkov na trh, náklady na reštrukturalizáciu a reorganizáciu podniku alebo časti podniku, náklady na rozšírenie výroby, náklady na reklamu a propagáciu, pokuty, penále, manká a škody, ako aj ostatné náklady podobného charakteru, účtujú sa do nákladov v tom účtovnom období, v ktorom vznikli. Ak tieto služby sú vopred platené, napríklad platené nájomné reklamných plôch, vysielacieho času, inzertného priestoru, časovo sa rozlišujú.

37/(15) Náklady na školenia a semináre, marketingové a podobné štúdie, prieskum trhu, poradenstvo, odborné posudky, získanie noriem a certifikátov, napríklad ako sú ISO normy, prípravu a zábeh výkonov, reklamu, uvedenie výrobkov na trh, reštrukturalizáciu a reorganizáciu podniku alebo jeho časti, na rozšírenie výroby, ako aj ostatné náklady podobného charakteru sa neúčtujú ako dlhodobý nehmotný majetok, ale sa účtujú ako náklady na hospodársku činnosť


§ 85
Podsúvahové účty



(1) Na podsúvahových účtoch v účtových skupinách 75 až 79 sa sledujú skutočnosti, o ktorých sa neúčtuje v účtovných knihách a ktorých znalosť je podstatná na posúdenie majetkoprávnej situácie účtovnej jednotky a jej ekonomických zdrojov, ktoré možno využiť.

(2) Na podsúvahových účtoch sa sledujú najmä
a) prijaté depozitá a hypotéky,
b) prenajatý majetok,
c) majetok prijatý do úschovy,
d) zásoby prijaté na spracovanie,
e) zmenky na inkaso použité na úhradu do doby ich splatnosti,
f) prísne zúčtovateľné tlačivá,
g) materiál v skladoch civilnej obrany a ostatný materiál špecifického použitia,
h) program 222, ??????????????
i) záväzky z lízingu,
j) pohľadávky z lízingu,
k) pohľadávky z opcií,
l) záväzky z opcií,
m) odpísané pohľadávky.

(3) V účtovníctve účtovnej jednotky sa môže vytvoriť zúčtovací účet na zabezpečenie účtovného záznamu na podsúvahových účtoch.

Osobne si myslím, že ide o službu. licenciu má matka (DNM), ona Vám bude FA poplatky za užívanie licencie. A vy budete prijímať externé služby. Podla mňa by sa to malo evidovať na podsúvahe software, to je môj názor. teda 518- služby. (nemám rada NIM)
Lubo44
19.07.12,09:08
Levob

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=dodanie%20systemu%20usa%20rozsudok&source=web&cd=6&ved=0CFUQFjAF&url=http%3A%2F%2Feur-lex.europa.eu%2FLexUriServ%2FLexUriServ.do%3Furi%3 DCELEX%3A62004CJ0041%3ASK%3APDF&ei=GcAHUJDyJ-yO4gTW0qmzBA&usg=AFQjCNEAeMHXic41d4IWkB8pACIZJ7K5Ag&cad=rja

Pozn. Vedela som, že som niekde čítala rozsudok ohľadom softov, USA, EU.

Lubo, skús prečítať rozsudok, myslím, že to môžeme prispôsobiť aj Tvojmu prípadu, i keď ide o DPH, tam sa nám vyjasní, či update, upgrade, .... (prosím, daj mi vedieť, či pomohlo)

Pozrel som si ten rozsudok. Ale je to trochu iný prípad. Tá firma nakupuje aj program aj služby. My nakupujeme len implementačné služby (nastavenie, migrácia, školenie, testovanie). Ako som písal, keby sme kupovali aj program, tak jednoznačne to zaradím spolu do majektu. Ale takto sa tiež prikláňam k účtovaniu priamo do nákladov.

Čo sa týka tej fakturácie na matku. Zamyslel som sa aj nad tým, ale nemyslím že by to malo byť tak. Pretože pripravuje sa program, ktorý síce nie je náš ale pripravujú ho na naše podmienky (jazyk, legislatíva, ...), s našími údajmi a školia našich zamestnancov. Takže myslím, že to by malo byť v poriadku. Alebo máte na to iný názor?
betka
19.07.12,09:30
- Skolenia a semináre sú jednoznačne 518.
- škoda, že je v PUPU spojenie reštrukturalizácia a (spojka) reorganizácia. Keby tam bola čiarka, môžeme to chápať oddelene. Potom veľakrát súvisí aj reorganizácia podniku spolu s implementáciou IS.