abvireal
19.07.12,22:38
ZeekRewards ( http://virealko.zeekrewards.com ) je jedna z najrýchlejších rozvíjajúcich sa firiem na svete. Za jednu minútu sa tu preinvestuje niekoľko tisíc dolárov. V dnešnej dobe je to najrýchlejšia rastúca network marketingová spoločnost, ktorá nemá konkurenciu. Najzaujímavejšie na tejto spoločnosti je, že zisk neprúdi z vytváranie siete spolupracovníkov (členov), ale z predaja vecí v aukciách (to ale neni naše práca). Díky tomu môžete zarábať každý a nezáleží na tom, koľko ludí do systému privediete (je to len výhoda ked máte ludí, díky ktorému máte dalšie provízie). Najlepšie na tomto systéme je ale to že Vám to zabere len 2-3 minútky denne. Môžete zarábať ako free člev po dobu 60dní ked tie zisky máte menšie čiže bez investície, ako som začal napr. ja a teraz mám aktívny príjem od ZK, je to najlepšia firma na svete je to 100% istý zárobok ak má niekto záujem dajte vedieť.

http://virealko.zeekrewards.com

PS. investoval som 500€ ... uvediem Vám príklad kolko som zarobil za cca 10dní ...

Vložíte 500 € každý den dostanete cca 1,5% úrok .. čiže prvý den 7,50€ další den máte 507,50€ + 1,5% čo je už 7,61€ sa rovná 515,11 € + 1,5% čo je - 522,83 € čiže každý den pribúda 1,5% cca
ak máte záujem len investovať môžte začať bud vás zaučím do systému kompletne alebo môžete investovať cezomna dám vám 1,4% zisk môžete začať s 10€ čiže napr dáte mi 100€ každý den 1,4% čo je 1,14€ po dobu napr. 30dní - prvý mesiac 142€ ak to necháte zas u mna na další mesiac máte už 2€ cca denne čo je za druhý mesiac cca 200€ za 90dní máte cca 230-300€ super systém, Ak má niekto záujem píšte sem alebo mail - abvireal@gmail.com

PS. Pripravujem prezentačné videá chcem to naozaj ukázať že to funguje.
misoft
19.07.12,21:12
Toto tu na Slovensku už raz bolo (v inej forme) - klasické lákanie na zisk = pyramída.

Ja osobne toto neodporúčam!
abvireal
19.07.12,21:16
o čom točiš ? regni sa tam zadarmo skús si to ... žiadna pyramida funguje od 1997 ...

je zaradená v kategorií ORIFLAME,AVON atd... je na prvom mieste .. pozri sa kolko ludí stade profituje .. pyramida je o získanie ludí, tu nepotrebuješ ludí sních máš len malé bonusy ..
misoft
19.07.12,21:28
abvireal
19.07.12,21:38
platia ? zato tam zarábajú ludia mesačne 80 000kč ... kludne dohodím screeny aj video v pohodičke :)
buchač
20.07.12,04:22
platia ? zato tam zarábajú ludia mesačne 80 000kč ... kludne dohodím screeny aj video v pohodičke :)

...nahodím Ti také videá ...až do het...........v pohodičke...

Posledné by bolo také náučné ......že zo súdnej siene ......keď Fruniho odsúdili na tých pár rôčkov - pekne na tvrdo ....
Indeed
20.07.12,06:08
Podstatná OTÁZKA ,

spomínanú istinu 500 € možno kedykoľvek vybrať , alebo nie ?
Indeed
20.07.12,06:10
...nahodím Ti také videá ...až do het...........v pohodičke...

Posledné by bolo také náučné ......že zo súdnej siene ......keď Fruniho odsúdili na tých pár rôčkov - pekne na tvrdo ....
Správne Juraj, dobre si to pochopil,

MONOPOL na finančné obchodovanie má Ministerstvo financií SR a tie subjekty ktorým udelí LICENCIU na také podnikanie

ostatní dopadnú ako Fruni .... a ešte aj na Mojžiša si došlapli... po dlhom čase , ale DOŠLAPLI.
abvireal
20.07.12,10:07
Neviete o čom točíte chlapi :D však si napíš hocikde či platí zeekrewards ... pozri koľko uživateľov majú ... mne je jedno ak nechcete nemusíte mna to vobec nezaujíma ide o to že tu si môžeš zarobiť aj sám čiže nepotrebujem budovať tým... ale ako myslíte ..
buchač
20.07.12,12:44
Neviete o čom točíte chlapi :D však si napíš hocikde či platí zeekrewards ... pozri koľko uživateľov majú ... mne je jedno ak nechcete nemusíte mna to vobec nezaujíma ide o to že tu si môžeš zarobiť aj sám čiže nepotrebujem budovať tým... ale ako myslíte ..

...he ...to máš tak ....my nie iba myslíme .....my aj rozmýšľame........;)

...že pochopil si ten veľký rozdiel medzi tými slovami - mysliteľ ???


zato tam zarábajú ludia mesačne 80 000kč
...len či dane platia - platíš....

...aj nad tým rozmýšľam , či si na to myslel ....:rolleyes:
Indeed
23.07.12,16:40
Podstatná OTÁZKA ,

spomínanú istinu 500 € možno kedykoľvek vybrať , alebo nie ?


Nedostal som ODPOVEĎ na moju veľmi podstatnú OTÁZKU.
mirodur
26.07.12,15:18
No 80.000. kč je cca 2600 euro... Nezdá sa mi že o takejto práci sa nikde nehovorí. Ked sa spýtam na túto prácu tak jedine čo sa stane tak sa vyroja aktívni členovia Zeek Rewards a volajú ma k sebe , ako svedkovia Jehovovi :o) Také to šialenstvo ..pod k nám.. za mesiac máš mercedes, ja zarabam 80. 000 nechceš aj Ty ??? Prečo teda tak veľa ľudí je nezamestnaných a žiju z vyplaty do výplaty ak stačí raz za den dať jeden inzerát... ???
mirodur
26.07.12,15:20
No podla toho čom zistil tak tie peniaze sú tam 90 dní.... až potom sa k nim dostaneš... teda možno... a možno to aj funguje... len je otazka že dokedy. ... Tie aukcie kde sa draží tovar už funguju aj napr. v Čechách... len či to nie je bublina......ktorá zatial rastie...
Indeed
27.07.12,06:23
No podla toho čom zistil tak tie peniaze sú tam 90 dní.... až potom sa k nim dostaneš... teda možno... a možno to aj funguje... len je otazka že dokedy. ... Tie aukcie kde sa draží tovar už funguju aj napr. v Čechách... len či to nie je bublina......ktorá zatial rastie...

Pred časom sa tu diskutovalo o ******* teda lajonnes či l.y.o.n.n.e.s.

a moderátori boli prudko proti tejto téme a zatvarali ju ako besní...

Teda aj z tychto reakcií dedukujem,že také niečo asi FUNGUJE a všetko ostatné je len ZÁVISŤ.

Pravda, takéto hry nie su určené pre človekov z 300 eur prijmom či dochodkom.
beba13
31.07.12,16:53
No 80.000. kč je cca 2600 euro... Nezdá sa mi že o takejto práci sa nikde nehovorí. Ked sa spýtam na túto prácu tak jedine čo sa stane tak sa vyroja aktívni členovia Zeek Rewards a volajú ma k sebe , ako svedkovia Jehovovi :o) Také to šialenstvo ..pod k nám.. za mesiac máš mercedes, ja zarabam 80. 000 nechceš aj Ty ??? Prečo teda tak veľa ľudí je nezamestnaných a žiju z vyplaty do výplaty ak stačí raz za den dať jeden inzerát... ???
Možno preto ,že im taku prácu nikto neponukol a ak aj ponukol boli tak neveriaci ako polovica slovenska,neveril by si ale na slovensku a v čechach je velmi vela ľudí čo robí tuto prácu,nie je to sice tak jednoduche ako sa na prvý pohlad zdá,treba sa aj trocha vzdelávat a snažiť,ved kto ti dnes dá vyplatu len tak pre pekne oči?či máš taku prácu? Spoločnosť ZeekRewards je skoro ako Amway Avon či Herbalife,nie je to vôbec žiadna pyramída ako si niektorý chytráci myslia,tu si vytváraš pasívny príjem.Ale to je na dlhé vysvetlovanie,nechcem to tu ospevovať,pretože kto do toho nevidí a nevyskúšal to tak bude aj tak kritizovať,proste sme na slovensku.


Ak sa chce niekto tomu venovat,tak potrebuje živnostenský list a odvadza z toho dane ako z každej inej živnosti.
Ešte pre doplnenie, na slovensku a v čechách je už k dnešnemu dnu registrovaných 11 000 ludí ktorý pracujú pre túto spoločnosť,a každým dňom pribudaju nový, za 7 pracovnych dni pribudlo až 1000 ludi.
abvireal
10.08.12,22:12
asi tak ale nechaj ich beba sú zaostalý, ja natom zarábam ked nejdete nejdete mne to je jedno :) dovi dopo ... zarábajte si 500€ mesačne :D
Indeed
11.08.12,04:19
asi tak ale nechaj ich beba sú zaostalý, ja natom zarábam ked nejdete nejdete mne to je jedno :) dovi dopo ... zarábajte si 500€ mesačne :D

Trochu by som bol zdržanlivejší v dávaní niekomu prívlastku "zaostalý" , či zaostalí v množnom čisle,

táto gramatika sa preberala na I. stupni ZŠ.
hubatá
11.08.12,04:36
Aký dobrý človek je ten abvireal: rýchlo zbohatol a nie aby si užíval niekde v Karibiku - nie on má starosť o chudobných aby aj oni zbohatli .......
Veru, to sa dnes len-tak nevidí!!!
Indeed
11.08.12,04:43
hubata naštuduj si niečo o problematike najprv a nedri klavesnicu zbytočne...
abvireal
11.08.12,20:09
Dobre, nejdem sa tu hádať, mne to je jedno nejdem dalej odpisovať dovi :)
Indeed
12.08.12,11:50
Dobre, nejdem sa tu hádať, mne to je jedno nejdem dalej odpisovať dovi :)

Prajeme Ti veľké výnosy , uži si ich v zdraví.
globalpartner
19.08.12,06:24
ZeekRewards ( http://virealko.zeekrewards.com ) je jedna z najrýchlejších rozvíjajúcich sa firiem na svete. Za jednu minútu sa tu preinvestuje niekoľko tisíc dolárov. V dnešnej dobe je to najrýchlejšia rastúca network marketingová spoločnost, ktorá nemá konkurenciu. Najzaujímavejšie na tejto spoločnosti je, že zisk neprúdi z vytváranie siete spolupracovníkov (členov), ale z predaja vecí v aukciách (to ale neni naše práca). Díky tomu môžete zarábať každý a nezáleží na tom, koľko ludí do systému privediete (je to len výhoda ked máte ludí, díky ktorému máte dalšie provízie). Najlepšie na tomto systéme je ale to že Vám to zabere len 2-3 minútky denne. Môžete zarábať ako free člev po dobu 60dní ked tie zisky máte menšie čiže bez investície, ako som začal napr. ja a teraz mám aktívny príjem od ZK, je to najlepšia firma na svete je to 100% istý zárobok ak má niekto záujem dajte vedieť.

http://virealko.zeekrewards.com

PS. investoval som 500€ ... uvediem Vám príklad kolko som zarobil za cca 10dní ...

Vložíte 500 € každý den dostanete cca 1,5% úrok .. čiže prvý den 7,50€ další den máte 507,50€ + 1,5% čo je už 7,61€ sa rovná 515,11 € + 1,5% čo je - 522,83 € čiže každý den pribúda 1,5% cca
ak máte záujem len investovať môžte začať bud vás zaučím do systému kompletne alebo môžete investovať cezomna dám vám 1,4% zisk môžete začať s 10€ čiže napr dáte mi 100€ každý den 1,4% čo je 1,14€ po dobu napr. 30dní - prvý mesiac 142€ ak to necháte zas u mna na další mesiac máte už 2€ cca denne čo je za druhý mesiac cca 200€ za 90dní máte cca 230-300€ super systém, Ak má niekto záujem píšte sem alebo mail - abvireal@gmail.com

PS. Pripravujem prezentačné videá chcem to naozaj ukázať že to funguje.

Už je to tu je to podvod:

http://ekonomika.idnes.cz/americky-urad-vysetruje-podvodnou-firmu-cech-v-ni-utopil-90-tisic-phc-/eko-zahranicni.aspx?c=A120818_151303_eko-zahranicni_spi
bobekoad
19.08.12,07:32
tak, abvireal, dufam ze si zarobil, resp. stihol vybrat svoje...
Ice dive
19.08.12,08:36
a že nešlo o vytváranie pyramídy... ale zaujímalo by ma či abvireal reálne investoval tých 500 €čiek...

Muž, který si přeje zůstat v anonymitě, popisuje, že peníze šlo u společnosti vydělat dvěma cestami, buď vložením vlastních peněz, nebo náborem nových lidí, tedy metodou známou jako pyramida. "Já šel tou druhou cestou. Firma teďpoškodila (http://produkty.topkontakt.idnes.cz/p/jezdite-radi-lyzovat-pojistete-se-proti-urazum/9477423?rtype=V&rmain=7828388&ritem=9477423&rclanek=13571773&rslovo=470802&showdirect=1)mé jméno, důvěryhodnost u přátel a partnerů z byznysu," zlobí se čtenářZdroj:http://ekonomika.idnes.cz/americky-urad-vysetruje-podvodnou-firmu-cech-v-ni-utopil-90-tisic-phc-/eko-zahranicni.aspx?c=A120818_151303_eko-zahranicni_spi
buchač
19.08.12,08:40
tak, abvireal, dufam ze si zarobil, resp. stihol vybrat svoje...
...takých múdrych už bolo habadej.....
ale ako sa povie , nuž

...poniektorí zarobili a stihli aj vybrať ....
...poniektorí dostali avízo , aby vybrali a tak samozrejme aj zarobili ...( radšej nemenujem poniektorých našich najvyšších...)
...poniektorí ???....holt , tých je väčšina a labu teraz lížu , potiažmo si http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-79-headbang.gif .....a našli sa aj takí , čo guľku popapali http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif....

...a zodpovední ( napríklad Fruni alebo Matik ) za to všetko si užívajú a ukazujú tým posmutnelým http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-73-middlefinger.gif ...
beba13
20.08.12,09:15
mirodur
24.08.12,04:38
Všetkým super zarábačom peňazí v super firme Zeek Rewards oznamujem ( keby si to náhodou ešte nevšimli) že firma má zastav enú činnosť v USA, ta ju vyšetrujú pre nelegálne obchodovanie s cennými papiermi, pre podozrenie z klamania ludí ked slubovaný zisk sa tvoril vkladmi nový ch účastníkov tzv.Ponziho schéma.. a povedané ináč.. ludia majú najvcsiu starosť ako získať vložené peniaze spat. Potvrdili sa názory ludí ,ktorý to hned na zaciatku odhalili a oznacili celý systém za podvod. Ziadne tisíc eurové zárobky sa vkladanie inzerátov. Možno len ppár vyvolených. Tým ostatným zostali len oči pre plač . A pardon, možu si niekde na nete nájsť stránku,ktorá už bola založená a uvádza postup ako sa prihlásiť o svoje vložené peniaze a ked motyka vystrelí a správca majetku v USA si prečíta žiadosť zo Slovenska tak Vám "určite" peniaze vráti.
srska
24.08.12,04:45
neviete čo robí terazky ten junior member z lc?
Letko
24.08.12,05:01
neviete čo robí terazky ten junior member z lc?

Žeby predával Oriflame, Avon, Zepter alebo Amway? Nie, už viem, určite predáva karty Skylink - doživotne zadarmo :D
srska
24.08.12,05:05
Žeby predával Oriflame, Avon, Zepter alebo Amway? Nie, už viem, určite predáva karty Skylink - doživotne zadarmo :Dalebo sa utiahol niekde na verejné obstarávanie aby dohnal straty:D
Letko
24.08.12,05:07
Investujte do sít - plastové, drôtené, drevené a novinka platinové do 100% zárukou zisku :)
expeeert
24.08.12,05:09
užíva si milióny, ktoré zarobil...
srska
24.08.12,05:12
Investujte do sít - plastové, drôtené, drevené a novinka platinové do 100% zárukou zisku :)sitečká, to len prípad pre médiá a predvolebný boj - karavána ide ďalej

mimotemyvčera som sa rehotal - min. 15 ľudí nezávislí úradníci (teplé miesta jak hovado) bude v sk dozorovať či štátna správa míňa málo, tak akurát alebo veľa:D
Letko
24.08.12,05:14
Vážne? Kde sa posielajú prihlášky? :D
expeeert
24.08.12,05:21
Ja neviem, ako takéto firmy môžu existovať, ale asi sa ešte furt nájde dosť sprostých ľudí, ktorí si myslia že za "2-3minútky" denne zarobia milióny a nemusia pritom pohnúť ani prstom.
P.S. áno sú aj takí čo "zarábajú" milióny a nemusia pohnúť prstom, ale to musia mať známosti s niektorým z politikov... (aj keď ono to nie je zarábanie ale zlodejstvo, ale to je už o inom...)
Indeed
25.08.12,13:04
Dobry Deň!čo sa deje odpíšte.

Záleži na tom KDE.

Ja pozerám z okna...

na parkovisku 8 áut z 20-tich parkovacich miest...

po chodníku idú 2 ľudia... slnečno ...teplomer ukazuje 35°C vonku , vnútri 31°C