Anka Ha
20.07.12,09:48
Dobrý deň,
vie mi niekto poradiť serióznu prácu na doma??? Potrebujem si privyrobiť popri zamestnaní. Uvítala by som niečo také ako prepisovanie textov do PC, prepisovanie kníh, nahadzovanie vecí na internetové bazáre , prepisovanie prác a podobne.

Prosím ak môžte tak mi pomôžte.

Ďakujem vopred.
Zitulda
23.07.12,13:54
...posúvam...
Indeed
23.07.12,17:14
..napadá ma jedna práca....

...autorizované preklady Z a DO ....
Anka Ha
24.07.12,05:01
..napadá ma jedna práca....

...autorizované preklady Z a DO ....
a kde sa k takému niečomu dostanem?
MikiHalasko
24.07.12,05:44
Skús sa pozrieť na www.jaspravim.sk (http://www.jaspravim.sk/) tam zvyknú hľadať šikovných ľudí na rôzne činnosti. Možno si tam niečo nájdeš. Alebo na inzertných stránkach v časti služby a hľadám. Alebo sa niečo nauč dobre robiť a sprav si web a ponúkaj takto svoje služby.
ewelina
09.08.12,18:12
Mne sa podarilo ľahko zarobiť. Moja kamarátka si chcela kúpiť nový byt. Ja som sa pred tým zaregistrovala ako tiper na stránke www.senobyvani.sk a poslala som o nej informáciu. Pred tým sme sa spoločne dohodli, že si províziu rozdelíme. Ona mala záujem o ich byt, takže sa aj dohodli, mne vyplatili províziu a ja som sa s ňou rozdelila. Dá sa zarobiť za každý dohodený tip na kupujúceho :)
Azel
09.09.12,08:47
Je tu internetový obchod, čo si zháňa spotrebiteľov.

http://www.goldenbiz.eu/​index.php?ido2=129322

Tým, že Vy mu pomôžete, si môžete zarobiť peniaze. Dostávate provízie za získaných ľudí, a to až do 5. línie (vy niekoho získate, ten ďalšieho, ten ďalšieho atď. - volá sa to multi-level-marketing).

Provízia je 25 Kč mesačne za každého klienta, a to v každej línii.

Jedinou podmienkou je urobenie nákupu za 40 € raz za 2 mesiace. Je to iba spotrebný tovar.

Navyše teraz je to i bez nákupu (do októbra) a od októbra sa rozširuje sortiment ponúkaného tovaru. Projekt jestvuje už od marca.
globalpartner
17.09.12,13:24
Dobrý deň,
vie mi niekto poradiť serióznu prácu na doma??? Potrebujem si privyrobiť popri zamestnaní. Uvítala by som niečo také ako prepisovanie textov do PC, prepisovanie kníh, nahadzovanie vecí na internetové bazáre , prepisovanie prác a podobne.

Prosím ak môžte tak mi pomôžte.

Ďakujem vopred.
Poslal som súkromnú správu.
Indeed
20.09.12,06:54
tak chod na dovolenku do Thajska...
miroslava112112112
14.11.12,19:55
aj ja si privyrabam cez internet kedze som na MD..jedná sa o vkladanie inzeratov na internet,je potrebné zaplatiť registračný poplatok 15 eur a potom vám pošlu adresy kde a čo budete vkladať. .Práca je jednoduchá , som s ňou spokojná nakolko som na materskej a zháňala som si prácu popri,tak konečne som niečo našla. Môžete to skúsiť aj vy,a ak sa vám to nebude páčiť, tak vám do mesiaca aj vratia registračný poplatok tak za skušku nič nedáte a ten poplatok máte zarobený aj za dva dni. oplati sa vyskúšat,kto chce,pošlem podrobnejšie informácie a ragistráciu na e.mail
miroslava112112@azet.sk
arizona
14.11.12,20:10
tomu ozaj neverim,ze by vratili ten poplatok ...
Zitulda
14.11.12,20:45
...žeby sa našiel taký seriozny že vráti,? Ale ináč úprimne Ti prajem aby sa Ti darilo aj naďalej.i
kom0dus
14.11.12,21:24
aj ja si privyrabam cez internet kedze som na MD..jedná sa o vkladanie inzeratov na internet,je potrebné zaplatiť registračný poplatok 15 eur a potom vám pošlu adresy kde a čo budete vkladať. .Práca je jednoduchá , som s ňou spokojná nakolko som na materskej a zháňala som si prácu popri,tak konečne som niečo našla. Môžete to skúsiť aj vy,a ak sa vám to nebude páčiť, tak vám do mesiaca aj vratia registračný poplatok tak za skušku nič nedáte a ten poplatok máte zarobený aj za dva dni. oplati sa vyskúšat,kto chce,pošlem podrobnejšie informácie a ragistráciu na e.mail
miroslava112112@azet.sk

snáď si robíte srandu? tento typ podvodných pracovných ponúk už nieje v móde, skúste to rafinovanejšie. tu Vám nikto nenaletí
https://www.google.sk/#hl=sk&output=search&sclient=psy-ab&q=miroslava112112%40azet.sk&oq=miroslava112112%40azet.sk&gs_l=hp.3...1850.1850.0.2433.1.1.0.0.0.0.195.195.0 j1.1.0...0.0...1c.2.ayoGZSogu7k&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=7fcbc584d11b4d8c&bpcl=38626820&biw=1920&bih=976
Gabhus
15.11.12,04:09
No tak k tomu musím napísať. Známa ten poplatok zaplatila a prišla jej "ponuka" na sprostredkovávanie nebankových pôžičiek, kde sa ručí nehnuteľnosťou - podľa mňa požičajú Vám 5000 eur na nekresťanské úroky, Vy sa zaručíte domom a ak nevládzete splácať, o dom prídete a je z človeka bezdomovec. Takže tak a 15 eurový poplatok nevrátil ten pán - aj meno viem - ani náhodou.:mee: Podľa mňa - od toho ruky preč.
arizona
15.11.12,06:10
aj ja si privyrabam cez internet kedze som na MD..jedná sa o vkladanie inzeratov na internet,je potrebné zaplatiť registračný poplatok 15 eur a potom vám pošlu adresy kde a čo budete vkladať. .Práca je jednoduchá , som s ňou spokojná nakolko som na materskej a zháňala som si prácu popri,tak konečne som niečo našla. Môžete to skúsiť aj vy,a ak sa vám to nebude páčiť, tak vám do mesiaca aj vratia registračný poplatok tak za skušku nič nedáte a ten poplatok máte zarobený aj za dva dni. oplati sa vyskúšat,kto chce,pošlem podrobnejšie informácie a ragistráciu na e.mail
miroslava112112@azet.sk















Meno:
Miroslava Revakova


E-mail:
miroslava112112http://brigady.inzerciazdarma.sk/img/at.gifazet.sk


Telefón:
0902750621


Lokalita:
Banska Bystrica


Cena:
199.99 EUR



6 025 SKK

na inych inzertnych potraloch uz Miroslava uvadza cenu 199,99€...

Takze asi iba hlada dalsie "ovecky"...


:eek:


:rolleyes:
kom0dus
15.11.12,13:18
pochynujem ze to meno je pravé a telefónne číslo je určite registrované na nejakého bezdomovca
2danculik
12.01.13,14:57
už viackrát som čítala že inzeráty, ktoré ako kontakt uvádzajú podobné adresy ako:


miroslava112112112@azet.sk

sú jednoducho hlúposti. !
IvetaH
12.01.13,15:48
Nech je adresa aká chce, ak pýta vstupný poplatok, je to podvod.
Mirka-Thx
17.01.13,08:56
aj ja si privyrabam cez internet kedze som na MD..jedná sa o vkladanie inzeratov na internet,je potrebné zaplatiť registračný poplatok 15 eur a potom vám pošlu adresy kde a čo budete vkladať. .Práca je jednoduchá , som s ňou spokojná nakolko som na materskej a zháňala som si prácu popri,tak konečne som niečo našla. Môžete to skúsiť aj vy,a ak sa vám to nebude páčiť, tak vám do mesiaca aj vratia registračný poplatok tak za skušku nič nedáte a ten poplatok máte zarobený aj za dva dni. oplati sa vyskúšat,kto chce,pošlem podrobnejšie informácie a ragistráciu na e.mail
miroslava112112@azet.sk

tak z tohto som ponaučená aj vyliečená :D jednoducho je to pyramídová hra, zaplatila som poplatok, nepodpísala vstupnú zmluvu, požiadala o vrátenie poplatku a vrátil sa mi prd :( na maily dotyčný "vyšší" pán nereaguje, baba cez ktorú som sa na to dala, bola z toho celá paf, po asi 4 mesiacoch mi sklamaná napísala, či som do toho šla, lebo peniaze žiadne za ľudí, ktorých posunula nedostala :confused:
Každý má nárok na reklamu a na inzerát, ale inzeráty takéhoto typu by mali byť automaticky vymazané, aby neoberali ľudí o nádej privyrobiť si a o ich ťažko zarobené peniaze!!
majive
04.02.13,14:55
uz za registraciu mate 10e http://www.mailguru.sk/ref/2274 a potom citate emaily a mate korunky :)
arizona
04.02.13,15:15
uz za registraciu mate 10e http://www.mailguru.sk/ref/2274 a potom citate emaily a mate korunky :)
No toto nam vysvetli.
Niekto ti da 10 euri za nic...?

A ake maily to citas? Ako im dokazes, ze si ich citala,aby ta neplatili zadarmo? To staci, ze ich citas, ci co s nimi robis?
expeeert
04.02.13,21:32
tak z tohto som ponaučená aj vyliečená :D jednoducho je to pyramídová hra, zaplatila som poplatok, nepodpísala vstupnú zmluvu, požiadala o vrátenie poplatku a vrátil sa mi prd :( na maily dotyčný "vyšší" pán nereaguje, baba cez ktorú som sa na to dala, bola z toho celá paf, po asi 4 mesiacoch mi sklamaná napísala, či som do toho šla, lebo peniaze žiadne za ľudí, ktorých posunula nedostala :confused:
Každý má nárok na reklamu a na inzerát, ale inzeráty takéhoto typu by mali byť automaticky vymazané, aby neoberali ľudí o nádej privyrobiť si a o ich ťažko zarobené peniaze!!

Ja len rozmýšľam ako tieto firmy môžu ešte stále fungovať - kopec ľudí naletelo na "super" výnosy BMG a podobne a aj tak sa ľudia jednoducho nepoučia...
Neviem či je to tým zúfalstvom alebo sa niekomu zahmlie pred očami, keď má vidinu ľahko zarobených peňazí, ale niektoré inzeráty sú tak priehľadné, že viac sa hádam ani nedá.
Zabudnite na "jednoduchú" prácu s veľkým ziskom "za poplatok", na dávanie peňazí za nič, na akékoľvek "investovanie" so super výnosmi.
MAILGURUjePODVOD
22.02.13,11:06
pozor na podvodnu klikacku MAILGURU - absolutne nikoho nevyplacaju, iba namotavaju ludi...mamto z viac ako 20 zdrojov......tu je k tomu fajn clanok! - http://mailguru-podvod.blogspot.sk/...a rad by som sa vyjadril celkovo k praci na internete...pokial niekto od vas pyta peniaze dopredu, vzdy to je neseriozne, ci to je na nete, ci to nie je na nete...to uz nie je praca, ale podnikanie na vlastne riziko!!! to si navzdy zapametajte!!! ......dalsia vec...vzdy si najprv zistite vsetky dostupne referencie a skusenosti s dotycnou firmou alebo osobou, potom sa vam nikdy nemoze stat ze sa oklamete alebo naletite!!!!...a jedna mudrost na zaver...vsetko co sa javi velmi jednoducho a prilis pekne je podvod!!!!!!!!!!!! :D
Edgar Degas
11.03.13,20:35
Spôsoby, ako zarobiť na internete, sú zväčša krkolomné, k peniazom sa sotva dostanete, nevyplácajú alebo sú to zárobky, ktoré sú tak minimálne, že sa to ani neoplatí. Zoznámili sme sa s projektom, ktorý je absolútne jednoduchý a hlavne vyplácajú každého, a to už po troch-piatich dňoch. Na stránke nie sú podrobnosti, ale keď im napíšete mail, pošlú Vám popis. Je to len na Vás.
http://www.forvictory.clickeshop.sk/eshop/
beba13
12.03.13,15:01
tomasjuve
21.03.13,19:34
a
naxmt
07.04.13,10:05
Ahoj, pred nedávnom sme spustili možnosť zárobku. Funguje to tak, že nás odporúčaš a keď u nás niekto nakúpi dostaneš 10% províziu :) Zaoberáme sa predajom life style oblečenia. Posúď sám : http://shop.kcmt.sk/index.php/blizsie-informacie . Aktuálne portfólio tovaru: www.shop.kcmt.sk, tovar priebežne dopĺňame. Ak máš chuť neváhaj sa zapojiť:)
lujza.j
07.04.13,10:55
mimotemypráca "na doma" typu vtieravého akože odporúčania....tak to fakt "milujem":mad:...
freik2
30.07.13,21:35
skuste kliknut na tieto stranky je to bezplatne len otvaranie mailov + mate bonus za zaregistrovanie
http://www.moneymail.cz/registrace?afil=33af8baf4f68d9ca752ac37f7244e6b02a dc1fd1&id=33320

http://www.ermail.cz/link/m7XVNm2YTJNcmTXXja2j2YcAcj7m2ceV
buchač
31.07.13,03:57
skuste kliknut na tieto stranky je to bezplatne len otvaranie mailov + mate bonus za zaregistrovanie
http://www.moneymail.cz/registrace?afil=33af8baf4f68d9ca752ac37f7244e6b02a dc1fd1&id=33320

http://www.ermail.cz/link/m7XVNm2YTJNcmTXXja2j2YcAcj7m2ceV
Ježiši Kriste .......
marjankaj
07.08.13,20:04
Dobrý deň,
vie mi niekto poradiť serióznu prácu na doma??? Potrebujem si privyrobiť popri zamestnaní. Uvítala by som niečo také ako prepisovanie textov do PC, prepisovanie kníh, nahadzovanie vecí na internetové bazáre , prepisovanie prác a podobne.

Prosím ak môžte tak mi pomôžte.

Ďakujem vopred.

Že by si prepísala Haryho Pottera všetky diely?:---
Myslíš, že by to niekto kúpil?:eek:
tomasgoco
23.09.13,13:31
dobry den ja som sa zaregistroval na tejto stranke http://bg-browngoldacademy.com/wp.php?id=12769 a som velmy spokojny dasa slusne zarobit vyskusajte
Katy a R
23.09.13,14:03
však nám napíš, že čo vlastne robíš ...??? - či to je tajné ?;)
pipinka_3
02.10.13,13:02
Pavel slugeň
06.10.13,17:21
Ahojte.Ak hladáte pracu na doma,napíšte na info@printink.sk . Hladame predajcov na nas spotrebný material pre atramentove tlaciarne.Provízia za kazdý Vami predaný kus je 20% čistý zisk.Ziadny podvod,ziadny trik.Nas eshop je printink.sk .
elistt
22.11.13,09:48
Baby ak si chcete privirobit je tu nieco ako avon a oriflame, http://www.dedra.cz/cz/uvodni-stranka/ .Na zaciatku si mozete objednat katalog za 2 eura, alebo si objednat cez net a katalog vam pride zdarma s objednavkou. AK pri objednavke zadate cislo koordinatora 172541 mate zlavu 30%. To su ciste peniaze pre vas. A potom staci uz iba ukazovat letak a objednavat a peniazky sa kotulaju. Ja si tak velmi slusne privyrabam. Treba skusit. Su tam super veci, takze nieje tazke najst zakaznikov.
lujza.j
22.11.13,10:02
......kto by si dnes nechcel privyrobiť všetci...ale ja teda určite nie.... ponúkaním tejto "kozmetiky"....už som to tu nie raz písala.....zarábanie na tom že v klude domova kupia ženy aj to čo nepotrebujú.....kozmetika ani boh nevie akej kvality...ked v jednej kampani mega cena a v inej krém v cene "indulony"...ktorá ma pre mňa väčšiu cenu ako už spomínaná kozmetika.....
arizona
22.11.13,13:30
Baby ak si chcete privirobit je tu nieco ako avon a oriflame, http://www.dedra.cz/cz/uvodni-stranka/ .Na zaciatku si mozete objednat katalog za 2 eura, alebo si objednat cez net a katalog vam pride zdarma s objednavkou. AK pri objednavke zadate cislo koordinatora 172541 mate zlavu 30%. To su ciste peniaze pre vas. A potom staci uz iba ukazovat letak a objednavat a peniazky sa kotulaju. Ja si tak velmi slusne privyrabam. Treba skusit. Su tam super veci, takze nieje tazke najst zakaznikov.
To cislo koordinatora ma pobavilo.
To je akoze tvoje cislo a kto si objedna, tak robi vlastne aj na teba,vsak? Ci toto je nejaka inaksia pyramida ako tie ostatne, co potrebuju pod seba ovecky hladat?

Myslim, ze era avonu,oriflame a podobnych katalogovych vyrobkov uz davno vyprsala...dnes si v kazdej drogerii kupis ovela kvalitnejsie vyrobky za nizsie ceny.
ariadna22
09.12.13,19:35
http://cms.domacka-praca-teoria-skusenosti.webnode.sk/
ja mám stránku o práce na doma, je to o tom ako rozoznať podvod od riadnej práce
ariadna22
09.12.13,19:37
www.domacka-praca-teoria-skusenosti.webnode.sk/
tak toto je ten správny odkaz, to predtým je na prihlásenie admina
scorpion85
14.12.13,21:24
jslancik
15.12.13,06:06
arizona
20.12.13,13:11
scorpion85
12.01.14,09:07
Zarábajte na reklame iných. Nainštalujte si program v ktorom sa zobrazuje reklama - surfbar a zarábajte. Nie je potrebné nič robiť len mať spustený počítač a tento program. Môj zárobok je 800 dolárov mesačne a stále to rastie. Ako? Ak máte seriózny záujem informujte sa na tomas.hrebik@gmail.com.
kopretinka
12.01.14,09:56
Zarábajte na reklame iných. Nainštalujte si program v ktorom sa zobrazuje reklama - surfbar a zarábajte. Nie je potrebné nič robiť len mať spustený počítač a tento program. Môj zárobok je 800 dolárov mesačne a stále to rastie. Ako? Ak máte seriózny záujem informujte sa na,,,,,,,,,,,
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
lujza.j
12.01.14,10:08
Zarábajte na reklame iných. Nainštalujte si program v ktorom sa zobrazuje reklama - surfbar a zarábajte. Nie je potrebné nič robiť len mať spustený počítač a tento program. Môj zárobok je 800 dolárov mesačne a stále to rastie. Ako? Ak máte seriózny záujem informujte sa na,,,,,,,,,,,
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
http://www.porada.sk/t85275-dlhy-po-skonceni-podnikania.html
kopretinka
12.01.14,10:10
Zarábajte na reklame iných. Nainštalujte si program v ktorom sa zobrazuje reklama - surfbar a zarábajte. Nie je potrebné nič robiť len mať spustený počítač a tento program. Môj zárobok je 800 dolárov mesačne a stále to rastie. Ako? Ak máte seriózny záujem informujte sa na,,,,,,,,,,,
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
http://www.porada.sk/t85275-dlhy-po-skonceni-podnikania.html
:eek: asi mu nestačilo..bože,to je naivita......:D
antipodvodnik
26.01.14,11:20
Rád by som upozornil na malý podvod. Príspevky užívateľov FREIK2, TOMASGOCO, PIPINKA_3, chabý pokus užívateľa ELISTT, stránky od ARIADNA22 a príspevok užívateľa SCORPION85 a niekoľkých ďalších. Tu sa niekto pýtal na prácu na doma. To, čo dostal ponúknuté sú hnusné podvody, ktoré ani pri veľkej námahe neprinesú zisk. Otázka bola na prácu s reálnymi peniazmi. Namiesto toho ste viacerí ponúkli systémy pyramídového zárobkového systému, čo je v našej krajine dokonca podľa zákona upravované a obmedzené. Zárobky pritom neisté, bez potrebných náležitostí podľa zákona, bez jasných pravidiel a férového jednania, istôt a reálnych skúseností iných spokojných ľudí. Halda bezcenných systémov, ktoré zarábajú peniaze len tým celkom hore pyramídy a nie tých dole v jej samotnom spodku.

Ponúkli ste tu dokonca nie systémy ako také, ale rovno systémy s referenčným číslom - s originálnym kódom, čiže nadrzovku ste si uviedli svoje meno či kód, aby pri registrácií nových obetí ste na tom zarobili vy sami, nechutne, ako hyeny. Človek sa bude trápiť dennodenne poctivým klikaním na reklamy a podobné pochybné systémy. Pritom obrovské množstvo týchto systémov nikdy človeka nevyplatí a z 1000 príspevkov na internete o tom, že systém vypláca je pravdivých možno 40, pretože ostatní len zavádzajú pre získanie dôveryhodnosti práve pri ich odkaze. Roky otváram oči chudákom a ľuďom, ktorí sú zúfalí., Hľadajú túto cestu, ale táto cesta nikam nevedie. Celý internet je už viac ako 10 rokov zaplavovaný odkazmi a podsvodníkmi, hnusnými systémami, ktoré sľubujú peniaze a množstvo Slovákov sa nechá nachytať. Vzdajú to niekde v polovici a nezískajú nič. Investujú priveľa času zbytočne.

Varujem všetkých, čo hľadajú prácu na doma, že práca na doma sa hľadá ťažko.
Ako jeden z mála príspevkov k téme (týmto sa chcem poďakovať užívateľovi menom ARIZONA, ktorý reagoval ako jeden z mála k téme a neponúkol zavádzajúci systém, ktorý absolútne nevráti investíciu času do celej nechutnosti). Arizona ponúkol/kla odkaz na výborný článok. Ďakujem teda Arizone, že ako jedna z mála nechcela na tomto vlákne zarobiť nachytaním ďalších obetí.

Odporúčam:
Pokiaľ hľadáte prácu z domu, dnes funguje len vlastný obchod z domu, eshop, výpomoc niekomu inému, dohoda s iným eshopom, plnenie eshopov, preklady textov, prepisovanie, výroba článkov, výroba dlhých textov, práca s textom, alebo CALL CENTER linka, servis niečoho a podobne.

V žiadnom prípade neverte blbostiam ako:
- skladanie pier /// - lepenie obálok /// - kompletizácia hračiek
a podobné blúdy. Najčastejšia forma podvodu na ľudí, pretože posielanie logistika a vôbec zabezpečenie tovaru a jeho odvoz od vás vychádza "zamestnávateľa" ešte drahšie, ako zamestnať pár študentov niekde vo svojej výrobni a tam ich nechať robiť poriadne. Sú to hlúposti na ktoré sa nachytalo mnoho ľudí - treba sledovať internet, lampáreň, sledovať médiá a čítať, pamätať, že sa toto deje.

Naozaj, aj keď málo penazi, sa da zarobit vyskumami: http://pracacezinternet.eu/praca-cez-internet-vyskumy-a-ankety-nechajte-si-platit-za-nazor/
ale aspon je to férová a oficiálna vec, hoci pomalá. Ak máte šťastie, že sa vo vašom meste koná ochutnávka jedál, čokolády, piva, či ste fajčiar a firmy potrebujú vedieť váš názor na cigarety, tak sa dá zarobiť aj 10 či 30 EUR.

Potom odporúčam začať podnikať, aj keď teraz momentálne naša vláda demotivuje, než motivuje. Niekoľko priateľov končí s podnikaním a dvaja si začatie rozmysleli. Dnes je všetko stále horšie a horšie. Držím palce všetkým a nenechajte sa nachytať.

Na záver
Po tom, čo som si prečítal niekoľko hnusných odporúčaní na pochybné systémy som skrátka musel reagovať. Toto nešlo inak. Týmto neurážam systémy samotné, keďže voči nim ťažko niečo zmôžem, ale užívateľov, ktorí v snahe priživiť sa tu uviedli odkazy na svoje REF čísla a snažili sa tak zarobiť na ostatných obetiach. Práve to ma fascinovalo a je dôvodom, prečo som sa zapojil do tejto diskusie.
antipodvodnik
26.01.14,11:30
Pozor ešte na jednu aktuálnu vec. Na Slovensku momentálne chodí tisíc emailov denne o ponuke práce pre nejakú firmu z domu za až 1500 EUR mesačne. Získava na tom, že ide o PRÁCU NA DOMA CEZ INTERNET. Odporúčam, aby na túto ponuku, ktorá sa odvoláva na váš životopis údajne zavesený niekde na webe ale nenapíše kde a či je to naozaj váš, aby nikto nereagoval. Ide o vymyslený podvod snažiaci sa získať od vás osobné údaje a poplatok za zápisné.
Takto to vyzerá: http://hoax.sk/internetove-podvody/slovakom-prichadza-spam-vraj-na-zaklade-zivotopisu-ponukaju-pracu-podvod/
Tiež ide o prácu na doma, vraj a za super peniaze. Lenže odosielateľ emaily posiela z rôznych fingovaných adries. Ide mimochodom o ten istý spam, ktorý poškodil slovenský portál PROFESIA.SK tým, že zneužil jeho doménu a operoval z domény profesiask.com. Treba si dávať pozor, podvodník je dnes na každom kroku.... či dokonca pri každom vašom kliku myšou.
BACHA: akákoľvek ponuka práce napísaná v zlej slovenčine bez oslovenia a odôvodnenia prečo vám píše bez poriadneho kontaktu a popisu práce, je podvod. Je nemysliteľné aby vám ponúkol niekto prácu cez email bez kontaktov a jasných informácií čo budete robiť. Zúfalí ľudia robia chyby, odpovedajú a chcú si miesto uchmatnúť pre seba. Žiadne miesto ale neexistuje.
Petern9
17.02.14,14:34
Zdravím, chcel by som sa s vami podeliť o prácu ktorú robím ja. Za prvý mesiac som zarobil cez 800 €. :) Pracoval som približne 3 hodinky denne, bolo to perfektné, konečne niečo čo skutočne funguje, :) pred tým som vyskúšal veľa spôsobov ako zarobiť na internete, cez rôzne klikačky, čítanie emailov, vypisovanie dotazníkov, ale bol to len zbytočne zahodený čas. Teraz mi výplaty chodia týždenne a stále sa zvyšujú :)

Ak hľadáte niečo čo funguje a nechcete strácať svoj cenný čas tak vyskúšajte toto:
http://www.simplemoneysystem.cz/sms3/I5Rk9V

Ak by ste mali akékoľvek otázky tu je môj email: petern.team@gmail.com
Je to overené mnou a tisíckami ďalších spokojných ľudí. :)
kopretinka
17.02.14,15:00
Zdravím, chcel by som sa s vami podeliť o prácu ktorú robím ja. Za prvý mesiac som zarobil cez 800 €. :) Pracoval som približne 3 hodinky denne, bolo to perfektné, konečne niečo čo skutočne funguje, :) pred tým som vyskúšal veľa spôsobov ako zarobiť na internete, cez rôzne klikačky, čítanie emailov, vypisovanie dotazníkov, ale bol to len zbytočne zahodený čas. Teraz mi výplaty chodia týždenne a stále sa zvyšujú :)

Ak hľadáte niečo čo funguje a nechcete strácať svoj cenný čas tak vyskúšajte toto:prd makový


Ak by ste mali akékoľvek otázky tu je môj email: zas len ďalší odrb
Je to overené mnou a tisíckami ďalších spokojných ľudí. :)
odpoveď v texte
arizona
17.02.14,15:14
Zdravím, chcel by som sa s vami podeliť o prácu ktorú robím ja. Za prvý mesiac som zarobil cez 800 €. :) Pracoval som približne 3 hodinky denne, bolo to perfektné, konečne niečo čo skutočne funguje, :) pred tým som vyskúšal veľa spôsobov ako zarobiť na internete, cez rôzne klikačky, čítanie emailov, vypisovanie dotazníkov, ale bol to len zbytočne zahodený čas. Teraz mi výplaty chodia týždenne a stále sa zvyšujú :)

Ak hľadáte niečo čo funguje a nechcete strácať svoj cenný čas tak vyskúšajte toto:
http://www.simplemoneysystem.cz/sms3/I5Rk9V

Ak by ste mali akékoľvek otázky tu je môj email: petern.team@gmail.com
Je to overené mnou a tisíckami ďalších spokojných ľudí. :)

To je stranka vyrobena na zberanie mailovych adries, ci co??? Ine ma nenapada
Uz len to mi je podozrive, ze niekto ziada moj mail,aby som mohla pozriet dalej na stranku ..Posobi to neseriozne, nezaujimavo a podozrivo.

Kedze nemienim zadavat mail na rozne pofiderne stranky, mohol by si nam tu objasnit na com to vlastne zarabas,ako to tvoje zbohatnutie funguje?
buchač
17.02.14,15:52
Zdravím, chcel by som sa s vami podeliť o prácu ktorú robím ja. Za prvý mesiac som zarobil cez 800 €. :)
Ak by ste mali akékoľvek otázky tu je môj email: petern.team@gmail.com
Je to overené mnou a tisíckami ďalších spokojných ľudí. :)

ODRBUJEŠ ...

Simple Money System je volnou internetovou platformou pro online obchodníky, kterým poskytuje rovněž služby a kvalitní školicí kurzy. Také doporučuje svým spolupracovníkům (affiliates) affiliate program (jedná se o tzv. partnerský marketing či provizní systém), které jim umožňují výdělek díky provizím z prodaných produktů. Nesbíráme data o tom, kolik naši spolupracovníci propagací a prodejem těchto produktů vydělali, neboť tyto produkty nejsou našim vlastnictvím.


Jakákoli prohlášení o výši příjmů jsou jen odhady. Neposkytujeme záruku výdělku. Konkrétní příklady vypovídají jen o příjmech a výdělcích jednotlivých osob či firem. Dosud dosažené výsledky také nejsou zárukou stejných příjmů v budoucnosti.
http://www.simplemoneysystem.cz/images/about.png
Lukáš Čička
20.02.14,23:32
GATWIN Podnikajte ZDARMA

Žiadne poplatky za registráciu
Žiadne poplatky za údržbu
Žiadna minimálna spotreba

GATWIN oficiálne začala 18.2.2014. Vy už môžete tvoriť svoju štruktúru po celom svete. Buďte medzi prvými. Buďte medzi najúspešnejšími !!!
GATWIN prichádza s projektom pre každého, kto chce zmenu a šancu niečo dosiahnuť. Čo je na tom najlepšie? Nič to nikoho nestojí a nikdy stáť nebude. Ak budete hrať, chatovať, prezerať web alebo robiť svoju obvyklé nákupy s Vaším mobilným telefónom, počítačom, či tabletom, budete s Gatwin zarábať peniaze.

mozte sa zaregistrovat cez tento odkaz - http://www.gatwin.com/?code=SK001787A

Gatwin sprievodca stránkami a registráciou..
Naučte sa, ako jednoducho sa dá zarábať iba surfovaním po internete, hraním hier a chatovaním.. - https://www.youtube.com/watch?v=3rpIXSco80A&feature=youtu.be
buchač
21.02.14,04:28
GATWIN Podnikajte ZDARMA


To si sa vychcanosti naučil na nejakej vysokej škole v Hornej - Dolnej ???

Už len ten kód code=SK001787A niečo napovedá ...

Lebo máš smolu ...poniektorí sme sa takémuto naučili už v škôlke a iní sa už v jasličkách stihli čo to podučiť ...
Dušanko23
16.09.14,00:10
Skúste Ermail .... je to niečo na základe emailov .. po registrácii vám budú chodiť e-maili. Na spodku každého e-mailu bude modrým textom :"potvrdiť prečítanie e-mailu" na to kliknete a vyhodí vám to nové okno s tou danou stránkou, ktorú môžete hneď zavrieť, alebo si ju preštudovať to je na vás, mňa osobne občas zaujme tene-mail :) za každý prečítaný ermail máte 5 Kč ... trvá to dlho ale tak nejaká tá korunka sa navyše zíde ... a k tomu skoro za nič ... :
kopretinka
16.09.14,03:58
Skúste Ermail .... je to niečo na základe emailov .. po registrácii vám budú chodiť e-maili. Na spodku každého e-mailu bude modrým textom :"potvrdiť prečítanie e-mailu" na to kliknete a vyhodí vám to nové okno s tou danou stránkou, ktorú môžete hneď zavrieť, alebo si ju preštudovať to je na vás, mňa osobne občas zaujme tene-mail :) za každý prečítaný ermail máte 5 Kč ... trvá to dlho ale tak nejaká tá korunka sa navyše zíde ... a k tomu skoro za nič ... :D
:D:D:D:D:D a koľko ti už zaplatili?
Ing. Ľubomír Janoška
16.09.14,06:43
Skúste Ermail .... je to niečo na základe emailov .. po registrácii vám budú chodiť e-maili. Na spodku každého e-mailu bude modrým textom :"potvrdiť prečítanie e-mailu" na to kliknete a vyhodí vám to nové okno s tou danou stránkou, ktorú môžete hneď zavrieť, alebo si ju preštudovať to je na vás, mňa osobne občas zaujme tene-mail :) za každý prečítaný ermail máte 5 Kč ... trvá to dlho ale tak nejaká tá korunka sa navyše zíde ... a k tomu skoro za nič ...]

Dušanko, Dušanko,
prihlási za člena, prispeje jedným príspevkom a hneď - čuduj sa svete - reklama.

Nenápadné.