majicca
21.07.12,05:53
zdravím, všetkých, viete mi prosím niekto vysvetliť, prečo v celom bytovom dome sa v noci aj pri úplnom bezvetrí samo od seba v sekundových intervaloch zapína a svieti senzorové svetlo? Firma to dokončila ani nie pred 1/2 rokom a že je to v záruke? ha-ha-ha
ďakujem krásne
buchač
21.07.12,05:58
zdravím, všetkých, viete mi prosím niekto vysvetliť, prečo v celom bytovom dome sa v noci aj pri úplnom bezvetrí samo od seba v sekundových intervaloch zapína a svieti senzorové svetlo? Firma to dokončila ani nie pred 1/2 rokom a že je to v záruke? ha-ha-ha
ďakujem krásne
...šak práve preto sa obráť na firmu a uplatni záruku , ktorá je minimálne 2 roky ...
...a nie na Poradu dávaj ( blbé ) otázky ...nik z nej Ti nepríde nastaviť ( vymeniť ) pokazený časovač , plošný spoj...

...hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha........h aha............................................... .ha...
verkaz
21.07.12,06:55
Aj u nás sa to niekedy stáva a zástupca firmy, ktorá nám to robila mi ukázal ako to znovu nastaviť. Bohužiaľ vo vchode sa vždy nájdu nejakí machri, ktorí sú veľmi rozumní a pokúšali sa manipulovať s tým. Niekedy stačí povypínať a znovu nahodiť ističe a presvedčiť sa, či sú všetky kryty na svetlách riadne zatvorené. Som síce laik a do elektriny sa vôbec nerozumiem, ale toto som sa už štelovať naučila.
Mám asi šťastie aj na firmu, lebo ak sa niečo vyskytne a volám im, tak buď ma navigujú, čo mám urobiť alebo prídu sami.
verkaz
21.07.12,06:57
Búchač,
nie je každý na porade zbehlý a nevidím v tom nič zlé, keď sa niekto pýta na to, v čom si nevie poradiť.
Veď preto je to "Porada", aby sme si podľa možností poradili alebo sa podelili so svojimi skúsenosťami.
mareko
21.07.12,07:28
Áno, otázka zadávateľky je úplne na mieste a OK až na ten záver: " Firma to dokončila ani nie pred 1/2 rokom a že je to v záruke? ha-ha-ha ďakujem krásne"
Buchač reagoval určite na ten záver, lebo aj vo mne zanechala tá posledná veta čudný pocit: "... zasa niekto v dome dačo objednal! Hurá, je to zlé.."
Keď je to v záruke, tak je nevyhnutné zavolať firmu ktorá to realizovala :-)
buchač
21.07.12,07:36
Búchač,
nie je každý na porade zbehlý a nevidím v tom nič zlé, keď sa niekto pýta na to, v čom si nevie poradiť.
Veď preto je to "Porada", aby sme si podľa možností poradili alebo sa podelili so svojimi skúsenosťami.
...šak ani ja ...
...zbehlý - nezbehlý ....

Áno, otázka zadávateľky je úplne na mieste a OK až na ten záver: " Firma to dokončila ani nie pred 1/2 rokom a že je to v záruke? ha-ha-ha ďakujem krásne"
Buchač reagoval určite na ten záver, lebo aj vo mne zanechala tá posledná veta čudný pocit: "... zasa niekto v dome dačo objednal! Hurá, je to zlé.."
Keď je to v záruke, tak je nevyhnutné zavolať firmu ktorá to realizovala :-)

...hlavne na to , podľa mňa blbé , že......hahaha.....
...kua , niekto má problém a rehoce sa ???...

...stupídnosť moja , kde si pošla ???
majicca
21.07.12,10:02
nebudem reagovať na stupídne pripomienky, ja viem, že je to v záruke, kontaktovali sme aj firmu, ale tá to nechce uznať, preto sa pýtam, čím to je asi spôsobené a nepýtam sa čo mám robiť, takže poprosím iba odpovede k veci.... ďakujem
buchač
21.07.12,12:26
nebudem reagovať na stupídne pripomienky,
...to nie sú pripomienky ...to je realita ( ale nie moja ...)
ja viem, že je to v záruke, kontaktovali sme aj firmu, ale tá to nechce uznať
...hm , bytový dom zvykne už v dnešnej dobe mať nejakého správcu ......holt - nech sa stará ....
, preto sa pýtam, čím to je asi spôsobené
...čím ????........a Ty si myslíš , že nejaký plošný spoj sa dá na diaľku diagnostikovať a opraviť ???
a nepýtam sa čo mám robiť
.......škoda ........nezaškodilo by .....................
, takže poprosím iba odpovede k veci.... ďakujem

...k veci boli inak všetky odpovede , len je potrebné aj čítať ....


...a firma ???......nechce uznať ???......no problema ..........ešte furt existujú určité inštitúcie , ktoré radi podkúria a pokuty dávajú...
lubko6394
21.07.12,13:26
...k veci boli inak všetky odpovede , len je potrebné aj čítať ....


...a firma ???......nechce uznať ???......no problema ..........ešte furt existujú určité inštitúcie , ktoré radi podkúria a pokuty dávajú...

Stačí mucha, pavúk, moľa... neoprávnená reklamácia ako vyšitá.
majicca
24.07.12,02:55
už to rieši ŠOI, právnik a poslala som to aj na lampáreň
firma spolu s bytovým podnikom si tam povymýšľala kopu nezmyslov, pourážala a krivo poobviňovala a ešte si vyúčtovali aj 600,-€ podotýkam za prácu, ktorá je v záruke a aj tak to bliká naďalej....
a bytový podnik, to bez jediného podpisu od zástupcu vlastníkov a bez akéjkoľvek konzultácie s niekym zodpovedným uhradil...