veronikapat
21.07.12,08:24
Môj strýko má 57 rokov, je starý mládenec a v živote nemal žiadnu ženu. S mojou babkou, ktorá má 83 rokov stále žije v jednej domácnosti a psychicky ju týra tak že jej nadáva do ku...i, pi...í a rôzne iné nadávky,nadáva na babkinu rodinu, obviňuje ju že ho neoženila (podla mňa na hlavu postavené)... a to isté aj mne aj mojej mame. Babka žije v rodinnom dome s ním a s druhou dcérou, ktorá tiež nemá nikoho a má schizofréniu, bola aj na psychiatrii babke robí to isté čo strýko. Obidvaja nepomohli babke a neurobili v živote nič. Babka ktorá ma silnú reumu a osterporózu im robí slúžku, varí a perie im, upratuje a oni ani prstom nepohnú a to strýko na ňu berie opatrovatelský príspevok..Strýko aj teta sú nezamestnaní už 16 rokov. Strýko povedal že nebude v živote robiť ale z čoho chcú žiť ak babka tu nebude? Babke sme s mamou 1000 krát povedali aby ho vyhodila ale ona nechce... Už aj ja som sa mu začala vyhrážať že zavolám políciu ale skoro ma udrel keď to počul...Posledná kvapka bola to keď včera sa mi vyhrážal že nás všetkých zabije.
Čo máme robiť? Babka nechce hanbu a políciu volať, som z toho fakt zúfala.
buchač
21.07.12,06:32
Babke sme s mamou 1000 krát povedali ......

...veľa rečí...
...a čin ???...
...aspoň jeden...okrem vyhrážok ...
...smutné asi ..... no žiadny ?????
Nandrolon
21.07.12,06:41
.................... takéto niečo sa nájde ak budem skúmať mikroskopom v každej rodine. aspoň ten "princíp", nakoľko vždy je niekto uprednosťňovaný, väčšinou čírou náhodou starý mládenec...
Neurobíš s tým nič, nespasíš svoju rodinu. Ale spas aspoň seba, tvrdým odporom. Ak ti niekto nadáva do p*či, nemôžeš mu nadávať do "somárikov". Na veľkú dieru, hrubá záplata. Seba spasiť môžeš. Je otázne, či celú rodinu v konečnom dôsledku týmto činom nepoštveš proti sebe. Ak si sebestačná, išiel by som hlava-nehlava aj proti svojim rodičom /ak som JA v práve/ a nie to proti "nejakému strýkovi". Podľa toho ako sa správa by som ho mal hlboko v riti....

PS: ..................... trochu odveci.................... čo tak skúsiť zavolať 155 že chce spáchať samovraždu ????????????? Ak ste celá rodina "spolu" a on proti vám, je to ideálne riešenie........ píšem to preto, pretože v takom prípade majú "určité orgány" "určitú povinnosť" odviezť takého človeka tam kam patrí /do kazajky na XX rokov kým sa mu nevyčistí hlava/.....
................. toľko prózy som stihol dnes napísať..................... a to už som od 3:50 hore, bol som na hubách...... nič......... teda okrem "tých mojich"....... "pravákov".....
mareko
21.07.12,07:37
Nandrolon, super príspevok, najmä tá časť, že chce spáchať samovraždu. Nakoľko násilníkovi nikdy nič nehrozí od našich orgánov (nemajú na to páky), ale toto je super vychytávka. Táto rada by mala byť uverejnená vo všetkých podobných príspevkoch. Zrejme ju využijeme viacerí, ktorí máme napr. susedov čo terorizujú rodinu aj okolie. Díky za dobrú radu.