jolly7575
21.07.12,08:38
Peknú sobotu všetkým, sme na dovolenke blízko Poľska, chceme ísť na trhy, ale 3 ročnú dcérku mám zapísanú v pase, miestny mi hovoria, že kľudne môžeme ísť, len ja teraz neviem ako to je po novom, či sa to týka aj Poľska, že má mať dieťa vlastný pas. Ďakujem za rýchle odpovede
Nandrolon
21.07.12,07:00
Ja som išiel asi deň potom ako bol ten "poplach" /22.6.2012/, a 3 km od domu - v ČR ma zastavili policajti, komplet kontrola auta a emisnej kontroly + STK-čky /ročník 1996 - išiel som starým mám doma aj ročník 2012/ a že "doklady od všetkých spolujazdcov". Najskôr som zhasol motor, a odopol si pás /aby som sa mohol hýbať :-)))/
Dal som svoje doklady + pas pre malú /17 mesiacov - žena ho doniesla večer pred tým/ a vrchol bol, keď ešte pýtali doklady od mojej ženy /tak som ich predložil, nakoľko ich mala pokope/, lebo nazad šoférovala -kto by si nedal na grilovačke na JAVOROVOM VRCHU pár piv..... Po kontrole som dostal pochvalu že mám všetko zgumičkované a v poriadku, pozdravil som a išli sme na výlet....
Ak by sme mali pas, kde by to dieťa bolo zapísané, možno by bolo treba použiť viac viet ako "dobrý deň", "nech sa páči", "ďakujem" a "dovidenia"... ale som presvedčený že by to išlo.... teda konkrétne s tými policajtami, ktorí ma zastavili....
ewita888
21.07.12,07:07
pivko
21.07.12,10:30
kľudne choď , ešte sa mi nestalo pri kontrole v Polsku žeby chceli doklady spolucestujucich.
arizona
21.07.12,12:37