agentúra-ARDA
21.07.12,20:00
Môže mi niekto urýchlene pomôcť prosím? Plánujem si zobrať do prenájmu penzión, ktorý je teraz funkčný, ale majiteľ chce vymeniť nájomníka. Požiadal ma o vypracovanie podnikateľského plánu, no a neviem ako na to, aby ten plán aj zabral. Penzión funguje v kúpeľnom meste. Vie mi niekto prosím urýchlene zaslať vzor na podnikateľský plán na prevádzku penziónu? Prosím o urýchlene zaslanie z dôvodu, pretože som na to dostal málo času (do 24.7.-12:00), a nie preto, že by som chcel využiť cudzie vedomosti a uľahčiť si len prácu. Ďakujem za pomoc.
pepsikova
21.07.12,18:08
...podnikateľský plán sa podáva k žiadosti o príspevok na podnikanie..neviem, načo je majiteľovi...
...a ako má ten plán zabrať, keď vieme akurát to, že chceš...pozri si na nete vzor a potom, čo do toho treba popísať....to nie je len tak!...
lujza.j
21.07.12,18:10
agentúra-ARDA
21.07.12,20:08
...podnikateľský plán sa podáva k žiadosti o príspevok na podnikanie..neviem, načo je majiteľovi...
...a ako má ten plán zabrať, keď vieme akurát to, že chceš...pozri si na nete vzor a potom, čo do toho treba popísať....to nie je len tak!...

Ako by mal ten plán zabrať? Hmmmm, ja si myslím, môžem sa aj mýliť, že má asi viac záujemcov na prenájom, a kto z nich mu prinesie zaujímavejší plán, možno tomu dá ten penzión...