DevilQo
22.07.12,17:04
Dobrý deň,

chcel by som sa informovať aké sú možnosti na získanie dotácií od štátu pre O.Z.

občianske združenie má v stanovách činnosti ktoré sa zameriavajú na mládež (cieľová skupina 12-24 rokov), organizovanie súťaží v IT sektore,online súťaže, sútaže a turnaje v PC hrách, prednášky o IT , podpora herných organizácií a ďalšie veci všetko je to zamerané na mládež. Chceli by sme ale veci posunúť na vyššiu úroveň, rozšíriť a prísť s väčšou podporou ako doteraz no to nám naše finančné prostriedky nedovolia. Preto by som sa chcel informovať či je možnosť získať príspevok aj od štátu a keď hej tak na ktoré ministerstvo sa obrátiť? Mame pripravený projekt v písomnej podobe čo chceme dosiahnuť aká je terajšia situácia, plán ako to dosiahnuť, finančný plán a všetko tým spojené. Máme aj nejaké vlastné zdroje (členské v OZ), registrujeme sa aj do zoznamu na príjem 2% no tieto príjmy nám zďaleka nepostačia na pokrytie nákladov celého projektu

V prípade ak máte pre mňa nejaký iný typ ako získať financie pre naše o.z. budem vďačný.

Ďakujem za všetky podnety a informácie

Prajem pekný deň