aschleyy
22.07.12,22:51
Dna 21.6. som si zaväzne zabukovala dovolenku na stranke reisen.de s terminom 28.6. Nasledne mi bol doručeny automaticky e-mail, ktory obsahoval zakladne udaje, teda kto, kam a kedy si dovolenku rezervoval s tym, ze dalej ma budu kontaktovat. V dalsom e-maily bola uvedene oznamenie rezervacie v pdf formate, teda to iste, co v predchadzajucom e-maily, akurat v inom formate s tym, ze podklady na prevod penazi na ich ucet ako aj konecna cestovna zmluva mi bude zaslana mojim poskytovatelom cesty, ktorym mal byt NeckermannReisen. 22.6. som dostala e-mail opat od reisen.de, v ktorom bolo uvedene, ze mojmu poskytovatelovi nie je mozne poslat udaje e-mailom. Nikto ma telefonicky nekontaktoval, nikto mi viac nenapisal, absolutne nic., ziadny termin splatnosti, ziadny ucet, ziadne konto, nic. Povazovala som to za nepristupenie k zmluve z ich strany, nakolko mi ju nikto neposlal. Na ich strankach nie je ziadny kontaktny e-mail, len jeden, na ktory absolutne nikto nereaguje, ako aj telefony, nonstop obsadene. Dalej som sa tym nezatazovala, potrebovala som surne pobyt na 28., tak som si zaplatila dovolenku cez inu cestovku. Po dvoch tyzdnoch som dostala vyzvu (ani nie doporučeny list) na zaplatenie pohladavky vo vyske 1215 e. + 35 /cela suma dovolenky) euro uroky z omeskania, vraj este otvorenej zmluvy č........., ktoru som nikdy nevidela. Uz som pisala asi na 10 moznych e-mailovych adries, kazda bez odozvy. Vo fore na reisen.de je nas viac takych, ktorí mali napríklad moznost stornovat rezervaciu este pred zaplatenim, avsak nikto na ich maily čí telefonaty nereaguje, napriek tomu dostanu vsetky potrebne podklady, cize su viazani zaplatit a ak nie, bude nasledovat podobny scenar ako v mojom pripade. Dokonca ich uz riesia vraj aj v nemeckych mediach ako nekale praktiky. Poradte prosim, co robit. Je mozne podat trestne oznamenie aj na zahranicnu cestovku? Kde to urobim, v meste, z ktoreho pochadzam? Alebo ako postupovat dalej? Za vsetky vase cenne rady vopred dakujem. Urcite to tak nenecham, pretoze som si vedoma, ze z mojej strany k pochybeniu nedoslo. Ich povinnostou bolo ma kontaktovat, poskytnut mi potrebne informacie a podklady k platbe.
asedma
22.07.12,21:09
..ale, ved ziadnu zmluvu si nepodpisala, co sa bojis..posli vyzvu spat, alebo oznam mailom zrusenie..
asedma
22.07.12,21:13
..ale ved cez nasu Ruefu Reisen si mala objednavat, ked uz..inak sa cudujem, ze cez zahranicne cestovky si objednavas dovolenlu, ako keby u nas ich bolo malo.
aschleyy
22.07.12,21:16
Dakujem pekne za odpoved.Ja som ju ani nevidela, nikto mi ju neposlal, len mi oznamili, ze zmluvu s cislom mi nemoze touroperator poslat na moj email. Na stornovanie je uz neskoro a taketo zmluvy cez internet na poslednu chvilu musia byt tiez podpisane?
misoft
22.07.12,21:19
Na stránke reisen.de je úplne dole (v modrom poli) ikonka obálky, po kliknutí na ňu sa otvorí formulár na správy. Použila si to?
Ďalej je tam "Wir uber uns" (O nás) a v ňom Kontakt>Geld-zurück-Gutschein (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=sk&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=sk&u=http://www.reisen.de/service/kontakt/type/geldzurueckgutschein&usg=ALkJrhiATls0Z8O0GHoOKlgoANZhwT4F8Q)
Pre reklamácie je reiseschutz@unister.de
Adresa cestovky:
Reisen.de GmbH
Bouchéstraße 12
12435 Berlin
aschleyy
22.07.12,21:19
No teraz uz viem, ze som urobila chybu, ze som to objednala cez nich, ale to mi uz je prd platne :-(
asedma
22.07.12,21:25
..nepoznam formu takychto internetovych zmluv..mne vzdy prisla zmluva domov a po podpise som vratila naspat..
aschleyy
22.07.12,22:01
@misoft
Velmi pekne dakujem. Uz som pouzila vsetky mozne e-mailove adresy, ale z kazdej strany len velka ignoracia :-(
day
23.07.12,03:23
ake su storno podmienky?, mali by byt na stranke
luja5
23.07.12,06:16
Skúsila si sa obrátiť na Európske spotrebiteľské centrum? Možno by pomohli posúdiť, poradili ...
http://www.euroinfo.gov.sk/europske-spotrebitelske-centrum-ecc-na-slovensku/
http://www.esc-sr.sk
aschleyy
23.07.12,07:08
@luja5
Dakujem velmi pekne. Zatial som neskusala, stale cakam na nejaku odpoved z ich strany, ale marne.
luja5
23.07.12,07:29
@luja5
Dakujem velmi pekne. Zatial som neskusala, stale cakam na nejaku odpoved z ich strany, ale marne.
rado sa stalo :), držím palce ...
bude sympatické, ak dáš vedieť, ako si dopadla, teda dúfam, že Ti to dobre dopadne
aschleyy
23.07.12,07:50
@day
mna sa storno podmienky netykaju, uz je davno po termine rezervovanej cesty. Ja som na tu dovolenku chcela ist, nie ju zrusit. Mne vsak nikto zmluvu neposlal, ani ziadnu fakturu k zaplateniu. A teraz, 2 tyzdne po termine chcu odo mna vymahat celu sumu. Snad nebolo mojou povinnostou hladat zmluvu ci číslo účtu, kam uhradit sumu, to bolo ich povinnosťou, zabezpecit mi potrebne podklady a v prvom rade zmluvu o obstarani zajazdu.
Chobot
23.07.12,14:02
@day
mna sa storno podmienky netykaju, uz je davno po termine rezervovanej cesty. Ja som na tu dovolenku chcela ist, nie ju zrusit. Mne vsak nikto zmluvu neposlal, ani ziadnu fakturu k zaplateniu. A teraz, 2 tyzdne po termine chcu odo mna vymahat celu sumu. Snad nebolo mojou povinnostou hladat zmluvu ci číslo účtu, kam uhradit sumu, to bolo ich povinnosťou, zabezpecit mi potrebne podklady a v prvom rade zmluvu o obstarani zajazdu.

Ale tebe oznámili, že je problém s tvojou e-mailovou adresou a ty si túto informáciu ignorovala. Prečo si im nezavolala na ich hotline - je uvedený na stránke hore. Alebo prečo si sa mailom neopýtala, v čom je problém. Teraz je to z ich pohľadu tak, že ty si si objednala zájazd a nenastúpila si na neho. Oni ti všetko rezervovali na základe tvojej objednávky a ty si im nezaplatila.

Neviem, čo sú zač tí reisen.de. Majú len svoju stránku a nikde žiadna recenzia na nich. Bude to asi nejaký cestovný agent, ktorý len sprostredkuje zájazdy. So žalobou sa netráp, nie ty ich musíš žalovať. Keď chcú peniaze, nech žalujú oni teba, je tu ale riziko, že budeš musieť zaplatiť aj trovy (keď sú ale z Nemecka, nemyslím, že by sa im chcelo dávať žalobu na slovensku).
aschleyy
23.07.12,14:41
Ved ked im slo posielat e-maily z www.reisen.de (http://www.reisen.de), tak s mojim e-mailom nebolo asi nic. A tiez to mohol NeckermannReisen cez nich preposlat. Oni mali tiez moj telefon, preco mna nikto nekontaktoval. A ako to mam chapat, ze ja ked si objednam zajazd, tak si mam zohnat zmluvu o obstarani zajazdu, mam si zohnat cislo bankoveho uctu, lebo im to nejde poslat? A dovtedy im slo? Ja som ich kontaktovala, ale tam sa neda dovolat, maju tam telefon, ktory je nonstop obsadeny.
aschleyy
23.07.12,15:18
a
zdena 100
18.10.14,07:12
Ahoj Aschleyy, ako ti to dopadlo? Mam podobny problem.
misoft
18.10.14,07:46
No po dvoch rokoch asi už mala dve dovolenky. Takže sa zbytočne pýtaš - už sa tu neobjavila.