Pukluš
17.02.06,11:25
Prosím Vás, sme personálna agentúra, nemáte niekto nejaký program na evidenciu uchádzačov o zamestnanie. Nie program na výpočet miezd, ale nejaký, kde by sme len evidovali ľudí.
Je to súrne.
Ďakujem
ajobs
17.02.06,10:31
Prosím Vás, sme personálna agentúra, nemáte niekto nejaký program na evidenciu uchádzačov o zamestnanie. Nie program na výpočet miezd, ale nejaký, kde by sme len evidovali ľudí.
Je to súrne.
Ďakujem

Ak nechceš nejaký špeciálny soft (za ktorý sa väčšinou dosť platí), urob si databázu v MS Access, je to dostatočne otvorený a flexibilný databázový program, a je súčasťou každého Office Professional.
Práca s ním je veľmi jednoduchá, stačí si definovať všetky potrebné údaje, ktoré tam chceš evidovať.
Pukluš
17.02.06,10:53
A z tých špeciálnejších, poznáte nejaký? Môj šéf by chcel špeciálny, pokiaľ nezistí, koľko stojí. Ale čo už.
ajobs
17.02.06,11:55
A z tých špeciálnejších, poznáte nejaký? Môj šéf by chcel špeciálny, pokiaľ nezistí, koľko stojí. Ale čo už.

Na špeciálny soft musíš definovať, čo od neho očakávaš, koľko ľudí budeš evidovať, aké funkcionality by mal mať atď. Takže najprv je potrebné definovať, ciele a potreby, až potom nástroje.
Ak ste malá agency, nič špeciálne postavené napr. na DTB Oracle, alebo iných Open systémoch (pozri si ceny:eek: ;) ) sa vám nevyplatí kupovať.
alesko
01.04.07,17:13
ahoj
chcela by som si tiež založiťmalú personálnu agentúru pre prácu v zahraničí.
Vedel by si mi prosím ťa porasiť ako na to?
xBORISx
09.04.07,12:24
veru, poradte kto viete...