luja5
25.07.12,07:19
V intenciách príspevku č. 1174 http://www.porada.sk/t176677-p118-upravy-na-porade.html#post2092718 zakladám novú tému a chcem sa opýtať, ako môžem uzavrieť vlastnú tému. Už som sa na to raz pýtala, ale asi sa nič nezmenilo. Aj som označila najužitočnejšiu odpoveď, aj som klikla na ok, že chcem tému uzavrieť a stále je otvorená. Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov? Ď.
Indeed
25.07.12,05:24
Mne tieto témy a krčovitá snaha o "moderovanie" porady cez zatvaranie tém a klikania na" neužitočné" a "vyriešené"

či odkazy tym a tym ľuďom ("prosím aby "xxxxx" a "yyyyyy" neprispievali do tejto témy")

pripadá ako snaha Dračika byť požiarnikom a nakoniec aj tak všetko okolo neho skončilo v plameňoch a dyme.

Ja sa smejem z toho !
Llívia
25.07.12,06:28
V intenciách príspevku č. 1174 http://www.porada.sk/t176677-p118-upravy-na-porade.html#post2092718 zakladám novú tému a chcem sa opýtať, ako môžem uzavrieť vlastnú tému. Už som sa na to raz pýtala, ale asi sa nič nezmenilo. Aj som označila najužitočnejšiu odpoveď, aj som klikla na ok, že chcem tému uzavrieť a stále je otvorená. Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov? Ď.
Toto vôbec nie je dráčikovská snaha. Keď založím tému a považujem ju za vyriešenú, prečo by som sa mala prosíkať iným, aby klilki na uzatvorenie nech sa v téme nepokračuje? Ak to nie je vyriešené pre niekoho iného, nech si požiada o jej otvorenie, alebo nech si založí vlastnú tému.
Barbara
25.07.12,06:41
dávnejšie predsa táto možnosť tu bola, to si pamätám, lebo som raz založila nejakú tému, už neviem akú, proste som potrebovala radu a keď som to považovala za vyriešené, tak som zamkla, ešte si pamätám aj to, že som napísala, že tému uzavrem, keď ma pamäť neklame tak tuším to bola téma , že ako nájsť heňa...........
Richard
25.07.12,06:46
Postup si mala správny, keď vyberieš najužitočnejšiu odpoveď, potom potvrdíš že si želáš tému aj uzavrieť - to by malo tému uzavrieť. Skús to urobiť s mojim príspevkom a buď pozorná pri tom kroku kde sa ťa pýta. Uvidíme, možno je to "pokazené" alebo len nejasne spravené. Napíš koment aj keď sa to uzavrie :)
luja5
25.07.12,06:55
Postup si mala správny, keď vyberieš najužitočnejšiu odpoveď, potom potvrdíš že si želáš tému aj uzavrieť - to by malo tému uzavrieť. Skús to urobiť s mojim príspevkom a buď pozorná pri tom kroku kde sa ťa pýta. Uvidíme, možno je to "pokazené" alebo len nejasne spravené. Napíš koment aj keď sa to uzavrie :)
1. Najlepšia odpoveď - klik.
2. Želáte si tiež označiť tému za vyriešenú a uzavrieť ju? - Klik na OK.
3. Téma nie je uzavretá :).
Barbara
25.07.12,06:57
:D takže je to pokazané:D
Llívia
25.07.12,07:01
Môžem potvrdiť - je to pokazené :--- - skúsila som na téme http://www.porada.sk/t191436-nazehlovacia-folia-zazehlovaci-papier-na-textil.html
luja5
25.07.12,07:07
:D takže je to pokazané:D


Môžem potvrdiť - je to pokazené :--- - skúsila som na téme http://www.porada.sk/t191436-nazehlovacia-folia-zazehlovaci-papier-na-textil.html
Pokazené ... :D:---
Alebo nejasne spravené ... pre počítač ... ktorý nerozumie tomu, čo s tým má urobiť ... :):D:---
Llívia
25.07.12,07:09
Pokazené ... :D:---
Alebo nejasne spravené ... pre počítač ... ktorý nerozumie tomu, čo s tým má urobiť ... :):D:---
Pre PC je to vždy jasné: PC spraví len to, čo mu povieš, nie to, čo chceš aby urobil :D:---
veronikasad
25.07.12,10:27
Llívia
25.07.12,10:38
už to funguje

http://www.porada.sk/t198287-dobrovolna-nezamestnanost-v-roku-2012-co-vsetko-komu-platit.html#post2111845
Keď vyberiem najlepši odpoveď, ale neuzatvorím tému, a chcem ju uzatvoriť neskôr, aj tak musím čakať na 3 kliky na "Vyriešené.
Barbara
25.07.12,10:42
Keď vyberiem najlepši odpoveď, ale neuzatvorím tému, a chcem ju uzatvoriť neskôr, aj tak musím čakať na 3 kliky na "Vyriešené.


Lívia, nečakaj, ale napíš, že "" prosím 3 kliky """ na uzatvorenie:D:D;)
kukučka
25.07.12,10:43
Nemáš pravdu, práve som uzavrela svoju tému z roku 2007. A ak aj bola niekde chyba, Richard ju opravil a uzatváranie tém funguje, túto tému by som preto rovno zmazala.
noemi-ke
25.07.12,10:47
Uzatvorlila som bez problemov temu z roku 2010.
Llívia
25.07.12,10:53
13:43

Nemáš pravdu, práve som uzavrela svoju tému z roku 2007. A ak aj bola niekde chyba, Richard ju opravil a uzatváranie tém funguje, túto tému by som preto rovno zmazala.

13:47

Uzatvorlila som bez problemov temu z roku 2010.

Čo tak prečítať celú tému? :rolleyes:

13:27

už to funguje

http://www.porada.sk/t198287-dobrovolna-nezamestnanost-v-roku-2012-co-vsetko-komu-platit.html#post2111845
Llívia
25.07.12,10:55
Lívia, nečakaj, ale napíš, že "" prosím 3 kliky """ na uzatvorenie:D:D;)
Ide o to, aby som nemusela čakať a ani prosiť o 3 kliky (len 2, jeden môže byť môj). Aby som mohla uzatvoriť tému aj inak, ako cez najlepšiu odpoveď.
veronikasad
25.07.12,10:56
Lívia, nerozumiem tvojej reakcii. Funguje to tak, ako si chcela v tomto príspevku (Richard zrejme niečo opravil, zistila som to, keď som chela pridať reakciu do témy, ktorú som priložila)

http://www.porada.sk/t198277-uzavretie-temy-zo-strany-zadavatela-temy.html#post2111613
noemi-ke
25.07.12,10:57
Llivia -Preco si myslis, ze moj prispevok patril tebe a tvojmu prispevku? Oznamila som to nicku Luja 5, ktora s tym mala problem.
kukučka
25.07.12,10:58
Nemáš pravdu, práve som uzavrela svoju tému z roku 2007. A ak aj bola niekde chyba, Richard ju opravil a uzatváranie tém funguje, túto tému by som preto rovno zmazala.

Čítaj ešte raz a nehádaj sa zbytočne, dobre?
Llívia
25.07.12,10:59
Už to tu oznámila Veronikasad 20 min. pred tebou ;-)
Llívia
25.07.12,11:00
Akej mojej reakcii nerozumieš? O 13:27 si napísala, že už to funguje a 20 min. po tebe to isté písali ďalší.
Llívia
25.07.12,11:01
Tak som ich upozornila, že prehliadli tvoj príspevok :-)
Llívia
25.07.12,11:03
Lívia, nečakaj, ale napíš, že "" prosím 3 kliky """ na uzatvorenie:D:D;)
Tému, ktorú som založila a nie je v nej žiadna odpoveď alebo je tam len moja odpoveď, keď tému vyriešil "SAMO", tiež neuzavriem bez toho, aby 2 + ja klikli na vyriešené.
Llívia
25.07.12,11:09
Nemáš pravdu, práve som uzavrela svoju tému z roku 2007. A ak aj bola niekde chyba, Richard ju opravil a uzatváranie tém funguje, túto tému by som preto rovno zmazala.

Luja5 sa pýtala na uzatvorenie témy zadávateľom cez nejakú ikonku, nielen vybraním najlepšej odpovede.


V intenciách príspevku č. 1174 http://www.porada.sk/t176677-p118-upravy-na-porade.html#post2092718 zakladám novú tému a chcem sa opýtať, ako môžem uzavrieť vlastnú tému. Už som sa na to raz pýtala, ale asi sa nič nezmenilo. Aj som označila najužitočnejšiu odpoveď, aj som klikla na ok, že chcem tému uzavrieť a stále je otvorená. Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov? Ď.

Sú témy, kde zadávateľ témy najlepšiu odpoveď nevyberie - napíše otázku, potom problém vyrieši sám, napíše, ako ho vyriešil, aby pomohol iným s rovnakým problémom, ale nemôže tému uzatvoriť, aj keď pre neho je vyriešená.
veronikasad
25.07.12,11:14
Luja5 sa pýtala na uzatvorenie témy zadávateľom cez nejakú ikonku, nielen vybraním najlepšej odpovede.



Sú témy, kde zadávateľ témy najlepšiu odpoveď nevyberie - napíše otázku, potom problém vyrieši sám, napíše, ako ho vyriešil, aby pomohol iným s rovnakým problémom, ale nemôže tému uzatvoriť, aj keď pre neho je vyriešená.
Lívia, neviem čo riešiš. V každej téme, pri každom príspevku je tlačítko nahlás. Ak nahlásiš moderátorovi, že tému chceš uzatvoriť, tak ti ju bez problémov uzatvorí. Rovnako, ak niekto (3 poraďáci) tému uzatvoria a ty ju považuješ za nevyriešenú, môžeš požiadať o jej otvorenie. A potom ju už neuzatvorí nikto (TIbor zdá sa mi písal, že vtedy ju už nemôže uzatvoriť ani moderátor, musí to urobiť len admin)
Llívia
25.07.12,11:28
Lívia, neviem čo riešiš. V každej téme, pri každom príspevku je tlačítko nahlás. Ak nahlásiš moderátorovi, že tému chceš uzatvoriť, tak ti ju bez problémov uzatvorí. Rovnako, ak niekto (3 poraďáci) tému uzatvoria a ty ju považuješ za nevyriešenú, môžeš požiadať o jej otvorenie. A potom ju už neuzatvorí nikto (TIbor zdá sa mi písal, že vtedy ju už nemôže uzatvoriť ani moderátor, musí to urobiť len admin)
:confused: Veronika, neviem, čo máš za problém. Luja5 sa pýtala jasne: "Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov?" Asi tým nemala na mysli nahlasovanie príspevkov moderátorom. Pod témou a príspevkami je: užitočné, neužitočné, súhlasím, komentár, odpovedať, citovať, ikonka pre viac citácií a koniec. Ani pri jednej téme či príspevku nevidím tlačidlo "Nahlás". Takže jediný spôsobm, ako môžem niečo "nahlásiť", je napísať SS moderátorovi, no on si ju ani nemusí prečítať. Prečo písať SS moderátorovi, ak by sa dalo uzatvorenie témy vyriešiť inak - cez nejakú ikonku?
O tom otvorení uzatvornej témy viem, možno si pomohla niekomu inému :)
veronikasad
25.07.12,11:30
:confused: Veronika, neviem, čo máš za problém. Luja5 sa pýtala jasne: "Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov?" Asi tým nemala na mysli nahlasovanie príspevkov moderátorom. Pod témou a príspevkami je: užitočné, neužitočné, súhlasím, komentár, odpovedať, citovať, ikonka pre viac citácií a koniec. Ani pri jednej téme či príspevku nevidím tlačidlo "Nahlás". Takže jediný spôsobm, ako môžem niečo "nahlásiť", je napísať SS moderátorovi, no on si ju ani nemusí prečítať. Prečo písať SS moderátorovi, ak by sa dalo uzatvorenie témy vyriešiť inak - cez nejakú ikonku?
O tom otvorení uzatvornej témy viem, možno si pomohla niekomu inému :)
SS môže prehliadnuť, ale na tlačítko nahlás reagujú moderátori vždy - moja skúsenosť (SS nepíšem).
kukučka
25.07.12,11:32
Dúfam, že nebudem mimotemy ale chcela by som sa dozvedieť, ako uzamknem tému ktorú moderátori znova otvorili.
Takýchto novootvorených tém je tu dosť ....

Konkrétne sa jedná o tému http://www.porada.sk/t150576-p14-zviditelnenie-clenov-uzatvarajucich-temy.html

Téma sa dá uzatvoriť aj bez vyznačenia naj odpovede na lište vedľa "práca s témou" máš administrative
neviem či to funguje aj v znovuotvorenej
kukučka
25.07.12,11:33
Za súhlasím je nahlás - trojuholník, božie oko :D
alla66
25.07.12,11:35
Lívia, neviem čo riešiš. V každej téme, pri každom príspevku je tlačítko nahlás. Ak nahlásiš moderátorovi, že tému chceš uzatvoriť, tak ti ju bez problémov uzatvorí. Rovnako, ak niekto (3 poraďáci) tému uzatvoria a ty ju považuješ za nevyriešenú, môžeš požiadať o jej otvorenie. A potom ju už neuzatvorí nikto (TIbor zdá sa mi písal, že vtedy ju už nemôže uzatvoriť ani moderátor, musí to urobiť len admin)


Téma sa dá uzatvoriť aj bez vyznačenia naj odpovede na lište vedľa "práca s témou" máš administrative
neviem či to funguje aj v znovuotvorenej

Dík, pozriem sa na to......otázku som zmazala, odpoveď som našla v predch.príspevku od veronikysad

PS: nevidím tam nič...
Llívia
25.07.12,11:41
Ďakujem :-)
kukučka
25.07.12,12:14
nahlásila som to, ale asi je to tak zámerne urobené, aby sa nemuseli znovu otvárať obľúbené témy
Richard
25.07.12,14:11
Potvrdzujem že problém popísaný v zadaní tejto témy skutočne bol a bol v priebehu dňa opravený, ale ako čítam príspevky, niektorí testeri ma už predbehli :)
Richard
25.07.12,14:13
Ok máš pravdu, otestoval som to. Chyba je odstránená, ďakujem za založenie témy!
veronikasad
25.07.12,14:13
Potvrdzujem že problém popísaný v zadaní tejto témy skutočne bol a bol v priebehu dňa opravený, ale ako čítam príspevky, niektorí testeri ma už predbehli :)
Richard, teraz je Porada znovu nastavená tak, že vyhodnotením najlepšej odpovede sa téma uzatvorí ?
luja5
25.07.12,14:37
Potvrdzujem že problém popísaný v zadaní tejto témy skutočne bol a bol v priebehu dňa opravený, ale ako čítam príspevky, niektorí testeri ma už predbehli :)
Ďakujem :).
Llívia
25.07.12,18:06
Richard, teraz je Porada znovu nastavená tak, že vyhodnotením najlepšej odpovede sa téma uzatvorí ?
Môžeš si vybrať, či chceš vybratím najužitočnejšej odpovede zároveň aj zamknúť tému. Ak ju nechceš zamknúť, tak pri tomto hlásení "Želáte si tiež označiť tému za vyriešenú a uzavrieť ju?" dáš "Zrušiť" - najlepšia odpoveď bude označená a téma zostane stále otvorená.
Funguje to, práve som to 2x odskúšala.
pepsikova
29.07.12,07:15
...som fakt dojatá dobročinnosťou niektorých z nás, ak už vadí téma, kde sa môžeme vyrečniť a vyžalovať, aj pochváliť s niečím pekným,len krútim hlavou a nejdem ani vysloviť, čo si myslím...čo ste to za ľudia?..denne tu pribudne kopa hlúpych tém, kde sa rozčuľujete nad všetkým možným a často pozastavujete nad ľudskou hlúposťou a téma, ktorá tu beží už na pokračovanie, tá vám vadí?...nechoďte tram, ak vám ide na nervy, môže vás z toho šlafiťtrak..vážne!..