Llívia
25.07.12,08:43
Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel. Toto hodnotenie nemá žiadnu "vypovedaciu hodnotu", pretože k nemu nie je komentár, PREČO je príspevok neužitočný, čo v ňom nie je správne, kde je chyba... Pre niektorých chronických klikačov je to len povedzme nástroj pomsty (ako napr. označenie príspevku, v ktorom poraďáčka v téme o psoch smúti za svojím mŕtvym psíkom, za "neužitočný". Ďalší príklad: petícia za zákaz strieľania psov - príspevok, v ktorom bola priložená petícia a letáky k petícii, bol označený ako neužitočný atď.).
Podľa mňa by malo zostať jediné tlačidlo - Súhlasím. A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO.
tictac7
25.07.12,06:50
....mne to tlačítko nevadí. Už som pár tiež dostala - aspoň viem, čo je to za človeka. Len sa pousmejem nad jeho jeho slabosťou a vôbec ho neriešim.... Neviem, či by komentár "prečo" pomohol....taký človek Ti dá dôvod "lebo" a si vybavená. A on sa bude ďalej smiať, ako Ťa "vytočil".
Barbara
25.07.12,06:52
ja som za, ale aj za zrušenie možnosť ""vyriešené""";) lebo akú už to má len zmysel, že klikajú na vyriešené osoby, ktoré s témou nič spoločné nemajú a ani len do témy neprispievajú?. a to iba kliknem preto, aby som niekomu robila napriek??? a potom že sú hádky, no veď sa ani nečudujem.
vlastne by som tú možnosť nechala iba pre zadávateľa, nech on uzavrie svoju tému ak už dostal svoju radu,
Llívia
25.07.12,06:57
....mne to tlačítko nevadí. Už som pár tiež dostala - aspoň viem, čo je to za človeka. Len sa pousmejem nad jeho jeho slabosťou a vôbec ho neriešim.... Neviem, či by komentár "prečo" pomohol....taký človek Ti dá dôvod "lebo" a si vybavená. A on sa bude ďalej smiať, ako Ťa "vytočil".
Ty vieš, ja viem "kto komu prečo začo", ale sú ľudii, ktorí nevedia.
Myslím si, že "Kto komu prečo začo" by si komentáre typu "lebo" odpustili - toľko súdnosti ešte majú.
Llívia
25.07.12,06:57
mimotemy
ja som za, ale aj za zrušenie možnosť ""vyriešené""";) lebo akú už to má len zmysel, že klikajú na vyriešené osoby, ktoré s témou nič spoločné nemajú a ani len do témy neprispievajú?. a to iba kliknem preto, aby som niekomu robila napriek??? a potom že sú hádky, no veď sa ani nečudujem.
vlastne by som tú možnosť nechala iba pre zadávateľa, nech on uzavrie svoju tému ak už dostal svoju radu,
http://www.porada.sk/t198277-uzavretie-temy-zo-strany-zadavatela-temy.html
buchač
25.07.12,07:24
....mne to tlačítko nevadí. Už som pár tiež dostala - aspoň viem, čo je to za človeka. Len sa pousmejem nad jeho jeho slabosťou a vôbec ho neriešim.... Neviem, či by komentár "prečo" pomohol....taký človek Ti dá dôvod "lebo" a si vybavená. A on sa bude ďalej smiať, ako Ťa "vytočil".
...vadí - nevadí....šak aj ja som už dostal , povedzme , že aj právom ....a dokonca aj takí mi zadreli , ktorých si vážim !!!

No pravdu povediac , ak niekto klikne v srandičkách ( mne pravidelne bobino38 ) , tak to je už na zamyslenie , posedenie u psychoša...:rolleyes:
Podotýkam , že vtipy poznám iba slušné alebo dobré ...

Komentár by aj pomohol , aspoň by dotyčný prezentoval svoje myšlienkové pochody ...
Jednoznačne by sa to mohlo s tým komentárom aplikovať u nových zadávateľov ( povedzme počtom príspevkov ) ...že prečo ?
Nuž ako názorný príklad " odborného " príspevku by som uviedol snáď :confused:...samozrejme , že na bludy sa reaguje adekvátne...vytáčam dotyčného do nemoty :---
http://www.porada.sk/t198187-chcem-zalozit-straznu-sluzbu-a-podnikat-v-oblasti-sbs-staci-mi-zivnost.html
tictac7
25.07.12,07:42
...vadí - nevadí....šak aj ja som už dostal , povedzme , že aj právom ....a dokonca aj takí mi zadreli , ktorých si vážim !!!

No pravdu povediac , ak niekto klikne v srandičkách ( mne pravidelne bobino38 ) , tak to je už na zamyslenie , posedenie u psychoša...:rolleyes:
Podotýkam , že vtipy poznám iba slušné alebo dobré ...

Komentár by aj pomohol , aspoň by dotyčný prezentoval svoje myšlienkové pochody ...
Jednoznačne by sa to mohlo s tým komentárom aplikovať u nových zadávateľov ( povedzme počtom príspevkov ) ...že prečo ?
Nuž ako názorný príklad " odborného " príspevku by som uviedol snáď :confused:...samozrejme , že na bludy sa reaguje adekvátne...vytáčam dotyčného do nemoty :---
http://www.porada.sk/t198187-chcem-zalozit-straznu-sluzbu-a-podnikat-v-oblasti-sbs-staci-mi-zivnost.html


...hmmm, neviem, mne od takých ľudí fakt stačia len bežné príspevky.... Pochybujem, že v zdôvodnení svojho rozhodnutia by niečo múdrejšie napísali :D

mimotemy ...ale v tej diskusii si sa fakt nechal strhnúť. Veď to vyrieš inak :rolleyes:
buchač
25.07.12,07:50
...jááá......ja si len prdel z dotyčného robím .....šak už to chopok ...
Llívia
19.12.12,17:57
Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel. Toto hodnotenie nemá žiadnu "vypovedaciu hodnotu", pretože k nemu nie je komentár, PREČO je príspevok neužitočný, čo v ňom nie je správne, kde je chyba... Pre niektorých chronických klikačov je to len povedzme nástroj pomsty (ako napr. označenie príspevku, v ktorom poraďáčka v téme o psoch smúti za svojím mŕtvym psíkom, za "neužitočný". Ďalší príklad: petícia za zákaz strieľania psov - príspevok, v ktorom bola priložená petícia a letáky k petícii, bol označený ako neužitočný atď.).
Podľa mňa by malo zostať jediné tlačidlo - Súhlasím. A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO.
Čakala som, že sa k tomuto vyjadria kompetentní a nikto nič. No čo, aspoň poniektorí chronckí klikači majú Vánoce po celý rok :)
kopretinka
19.12.12,18:21
ty niekomu vyčítaš neužitočné a pritom ho sprosto oplácaš a Halli,ty ideš niekomu vyčítať deformáciu s klikaním??veď ty musíš byť z toho klikania na užitočné svojej kamoške úplne uklikaná.Keby ste si radšej zamietli pred vlastným prahom....
kopretinka
19.12.12,21:33
haha trafená hus zagágala.....
Llívia
20.12.12,13:30
Ale kopretikna, kľud, nikto ťa tu predsa husou nenazval ;-)
Indeed
12.01.13,13:27
Zaujimavé je ,že tuto tému založila jedna z najkontroverznejších,najvyhranenejších,najnamy slenejších ,
najnetolerantnejších a najuzkoprsejších osob zučastňujúcich sa diskusiach na tejto stránke.

Llivia, u mńa si v tejto hitparade v prvej trojke !

Smiešne na tom je,že sama si tiež nešetrila hodnotením "neužitočné" a veselo si ho rozdavala na všetky strany ,hlavne
svojej na život a na smrť uhlavnej nepriateľke ... vieme kto to je...

a kritizuješ to,čoho si sama sa hojne zučastňovala

hadam nechceš povedať,že tie neužitočné adresované inym diskutujúcim boli objektívné , a vobec nie s krvou podliatymi očami nenavisťou ????
Monika Kováčová
12.01.13,13:32
WAU!
Indeed
12.01.13,13:44
Možno budem trochu od veci,

ale jediný sposob ako zaviesť poriadok na porade , je rozdeliť poradu na dva celky ,

prvý bude čisto "odborný", čím myslím účtovnícke témy, tam sa utiahnu tí skalní,čo hĺadaju "Ducha porady"
a malo by to byť na sposob "drak-a",teda diskutujúci si za členstvo v tomto elitnom klube budú platiť

a druhy celok bude Porada-pokec ,kde bude vstup voľný , kde bude slobodné diskusné fórum aj o politike a o čomkoĺvek

navrhujem tieto dve porady aj farebne odlišiť, prvý celok by mohol ostať tak ako je bledomodrý a ten druhý ,pokec,by mohol byť povedzme fialový

a tak každý bude spokojný, elita sa nebude stýkať s plebsom,čím sa utlmia mnohe nazorové rozdiely a konflikty a každý bude mať priestor na svoju realizaciu..
avalik
12.01.13,13:51
Možno budem trochu od veci,

ale jediný sposob ako zaviesť poriadok na porade , je rozdeliť poradu na dva celky ,

prvý bude čisto "odborný", čím myslím účtovnícke témy, tam sa utiahnu tí skalní,čo hĺadaju "Ducha porady"
a malo by to byť na sposob "drak-a",teda diskutujúci si za členstvo v tomto elitnom klube budú platiť

a druhy celok bude Porada-pokec ,kde bude vstup voľný , kde bude slobodné diskusné fórum aj o politike a o čomkoĺvek

navrhujem tieto dve porady aj farebne odlišiť, prvý celok by mohol ostať tak ako je bledomodrý a ten druhý ,pokec,by mohol byť povedzme fialový

a tak každý bude spokojný, elita sa nebude stýkať s plebsom,čím sa utlmia mnohe nazorové rozdiely a konflikty a každý bude mať priestor na svoju realizaciu..

trosku nedomyslene ... ci premyslene?

preco mam platit draka ked mam zaujem poradit?

a stranka POKEC uz existuje :)

ved si zaloz svoju fialovu stranku a tam si urcuj pravidla
Monika Kováčová
12.01.13,13:55
nepovažujem sa za elitu, ale okrem diskusie v odborných témach mi nevadí čítať o tom, ako sa varí ryža... a určite nebudem platiť za to, že niekomu "môžem poradiť" v odbornej téme. A je veľká pravda, že témy, v ktorých diskutuje aj Llivia, zďaleka obchádzam a hneď zatváram... rovnako prepínam napr. aj Farmár hľadá ženu, lebo mi je trápne pozerať sa na účinkujúcich a idem sa radšej von hanbiť za nich, keď už sa sami za seba nehanbia...
Paula
12.01.13,14:10
A keď niekoho nezaujíma, kde sneží, tak nech na tému nekliká ...napr. :cool:
marjankaj
12.01.13,14:15
presne tak
Indeed
12.01.13,14:33
odlišit sa od plebsu, niečo stojí ...
alaya1
12.01.13,15:21
Zaujimavé je ,že tuto tému založila jedna z najkontroverznejších,najvyhranenejších,najnamy slenejších ,
najnetolerantnejších a najuzkoprsejších osob zučastňujúcich sa diskusiach na tejto stránke.

Llivia, u mńa si v tejto hitparade v prvej trojke !

Smiešne na tom je,že sama si tiež nešetrila hodnotením "neužitočné" a veselo si ho rozdavala na všetky strany ,hlavne
svojej na život a na smrť uhlavnej nepriateľke ... vieme kto to je...

a kritizuješ to,čoho si sama sa hojne zučastňovala

hadam nechceš povedať,že tie neužitočné adresované inym diskutujúcim boli objektívné , a vobec nie s krvou podliatymi očami nenavisťou ????

Myslim si, zeby viacerym nezaskodilo, keby brali vitrualny svet trocha s nadhladom. Ja tu stale prezentujem, ze mi je uplne jedno,ci dostanem bod, ci nie, ani to nesledujem. Moznosti, ktore su dane, nech sa vyuzivaju. Kazdy ma slobodne pravo udelit, co len chce. Kym neporusi etiketu Porady.

mimotemyStiahla som sa do uzadia, aby sa vody ukludnili,neznamena to, ze som zmenila svoj nazor na urcite veci, ak si myslel mna a ja vzdy, ked sa niekto dobre odreaguje na mojom nicku len napisem- na zdravie, a tak to aj myslim. Vidim vela smutku a nestastia v zivote pri mojej praci, tak si myslim, ze snad ludom, ktori sa tu realizuju, ina moznost neostava. A nemam ani zlost, ani zakalene oci pri pisani svojich prispevov. Uz sa ludia realizuju neuzitocnym aj v temach o receptoch a obrazkoch.:) Snazim sa neurazat a nenadavat ludom Pride mi to dost podobre ludom v reality show-)

Trocha nadhladu a nebrat tie hodnotenia ako koniec sveta. Ved je to len net a da sa vzdy vypnut.:)
sito
12.01.13,15:36
Netreba hneď ľudom kaziť radosť. Mne vôbec nevadí! Prečo? Lebo!


Lebo ho nevidím a teda ani nepoužívam.
marleau
12.01.13,15:38
Hodnotenie "neužitočný" má svoj význam v takom prípade,keď názor autora príspevku može viesť k chybe alebo inej ujme napriek snahe pomocť. V "stavbe" sa stretáme často s kváziodborníkmi a preto je dobré,keď znalý veci označí chybnú radu,aby sa nestalo,že nestranný záujemca o informácie urobí chybu alebo sa mu stane ujma. Myslím,že v každej miestnosti to tak je. Ak to niekto zneužije,sú na to ostatní,aby upozornili vhodným sposobom,že dané "neužitočné" je akési vybavovanie si účtov a názor má čo to do seba. Veď zneužiť sa svojim sposobom dá aj hodnotenie "súhlasím".
buchač
12.01.13,16:00
Hodnotenie "neužitočný" má svoj význam v takom prípade,keď názor autora príspevku može viesť k chybe alebo inej ujme napriek snahe pomocť. V "stavbe" sa stretáme často s kváziodborníkmi a preto je dobré,keď znalý veci označí chybnú radu,aby sa nestalo,že nestranný záujemca o informácie urobí chybu alebo sa mu stane ujma. Myslím,že v každej miestnosti to tak je. Ak to niekto zneužije,sú na to ostatní,aby upozornili vhodným sposobom,že dané "neužitočné" je akési vybavovanie si účtov a názor má čo to do seba. Veď zneužiť sa svojim sposobom dá aj hodnotenie "súhlasím".

Neviem , či by sa dalo ten klik podmieniť tým patričným zdôvodnením , že prečo je to " vlastne neužitočné " ...

Znova sa zopakujem ... ak niekto zadrie " neužitočné " v srandičkách , nuž pre takéhoto sa hodí len ohodnotenie " suchár " ( slušný výraz ) ...
alaya1
12.01.13,17:18
detto v receptoch!.
alaya1
12.01.13,18:00
????
buchač
12.01.13,18:01
detto všade ....teda v poniektorých prípadoch ...
alaya1
12.01.13,18:09
Na zdravie.
buchač
12.01.13,18:09
Z psychologického hľadiska si odporuješ ...to čo tvrdíš , je práve opak toho , čo je pravdou práve ....
avalik
12.01.13,18:25
... Uz sa ludia realizuju neuzitocnym aj v temach o receptoch a obrazkoch.:) ...



pre mna je neuzitocne ked niekto napriklad do temy "recepty s obrazkami"

- prilepi obrazok misiek, z ktorych jedia psy ... je to sice mily obrazok ale v danej teme neuzitocny - keby bol doplneny aspon nejakym receptom konkretnej maskrty pre psov ... :)

- prilepi obrazok bez receptu

mam za to, ze cisto obrazkovych, srandickovych a inspirativnych tem je na porade dostatok


Snazim sa neurazat a nenadavat ludom Pride mi to dost podobre ludom v reality show-)

este si zabudla dopisat "... dourazam a potom po reakcii prispevok bud upravim ... alebo vymazem ... a potom som za dobru" ;)
alaya1
12.01.13,19:24
Prepac Dara, ja som nikdy ani na nete, ani v realnom zivote nikoho nedourazala, dokonca nepouzivam ani vulgarizmy. Neironizujem povolanie prispievatelov, aj ked ini maju v tom zalubu. Neuzitocne je pri obrazkoch jahodok, lineckeho cesta. Ale nech sa paci, kazdy vyslovil svoj nazor, ohodnotil .Recepty som prilozila, aby aj neskuseni v kuchyni vedeli, co je na obrazku, nakolko su tam jahody so slahackou- ale s napadom a linecke cesto kazda priemerna kucharka, cukrarka pozna.

Uz som sa vyjadrila, ze mne hodnotenie, bodovanie nevadi, nesledujem to, a ak su tu moznosti, dokonca aj zavretia tem a bodovania, nech kazdy vyuzije, ako mysli. Na to sluzia.
marleau
12.01.13,19:36
Zo všetkého vyplýva,že "neužitočné" nestratilo zmysel,ale bolo zneužité a nepoužíva sa na to,na čo bolo plánované. Každé hodnotenie má svoj význam a ak je myslené úprimne resp. správne,tak výrazne zvyšuje výpovednú hodnotu príspevku. Mňa určite presvedčí skor príspevok s 12-timi súhlasmi od odborníkov (pokiaľ poznám nicky na Porade) ako taký so žiadnym,aj keď aj ten má určite svoju hodnotu.
marleau
12.01.13,19:51
By si sa divil ako úprimne (a s radosťou ) klikajú neužitočné :---

Preto som to podmienil spojkou "ak".
alaya1
12.01.13,20:10
Kto chce nech klika, kto nechce nech neklika. Svojpravny clovek si nazor urobi aj tak sam- bez pomoci kliknuti.,
buchač
12.01.13,20:15
...presne tak .....svojprávny .......hehehehe...
Llívia
14.01.13,09:12
mimotemy
Myslim si, zeby viacerym nezaskodilo, keby brali vitrualny svet trocha s nadhladom. Ja tu stale prezentujem, ze mi je uplne jedno,ci dostanem bod, ci nie, ani to nesledujem. Moznosti, ktore su dane, nech sa vyuzivaju. Kazdy ma slobodne pravo udelit, co len chce. Kym neporusi etiketu Porady...

Som sa pobavila :D:D:D Idem pohľadať tvoje príspevky, v ktorých si vrieskala kvôli tomu, že ti bolo udelé "Neužitočné"? :D Alebo si vrieskala kvôli zatvoreniu nejakej témy? :D Alebo radšej nie, lebo by niektorí mohli dospieť k záveru, že podľa teba využívanie daných možností má byť len pre pár vyvolených :---

buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474) 1 Day Ago #31497 Z psychologického hľadiska si odporuješ ...to čo tvrdíš , je práve opak toho , čo je pravdou práve ....
Keby len práve:---
alaya1
14.01.13,09:14
Llívia
14.01.13,09:17
nepovažujem sa za elitu, ale okrem diskusie v odborných témach mi nevadí čítať o tom, ako sa varí ryža... a určite nebudem platiť za to, že niekomu "môžem poradiť" v odbornej téme. A je veľká pravda, že témy, v ktorých diskutuje aj Llivia, zďaleka obchádzam a hneď zatváram... rovnako prepínam napr. aj Farmár hľadá ženu, lebo mi je trápne pozerať sa na účinkujúcich a idem sa radšej von hanbiť za nich, keď už sa sami za seba nehanbia...
Hanbi sa sama za seba! :) A mňa naďalej ignoruj. :) Ďakujem. :)
alaya1
14.01.13,09:23
"Udelovanie bodov- neuzitocny.
(http://www.porada.sk/member.php?u=37215)alaya1 (http://www.porada.sk/member.php?u=84119)
Re: Udelovanie bodov- neuzitocny.


Holky, kliknem vam ja ten 3 hlas, aby ste mali pekny poradacky den.Lebo zjavne vas zivot sa odvija od tejto stranky. Majte pekny dnik.


Llívia

11:22, 28th Jun 2012 #14961Super, že ti konečne došlo, že je táto téma o h...e. Kedy si zas spravíš nádherný dník a zložíš niečo podobné?"




Nemusela som ja zakladat, zalozila si ty)).))) Pa moja a vela zdravicka v novom roku.
Llívia
14.01.13,09:24
Hodnotenie "neužitočný" má svoj význam v takom prípade,keď názor autora príspevku može viesť k chybe alebo inej ujme napriek snahe pomocť. V "stavbe" sa stretáme často s kváziodborníkmi a preto je dobré,keď znalý veci označí chybnú radu,aby sa nestalo,že nestranný záujemca o informácie urobí chybu alebo sa mu stane ujma. Myslím,že v každej miestnosti to tak je. Ak to niekto zneužije,sú na to ostatní,aby upozornili vhodným sposobom,že dané "neužitočné" je akési vybavovanie si účtov a názor má čo to do seba. Veď zneužiť sa svojim sposobom dá aj hodnotenie "súhlasím".
Ak z tvojho pohľadu zlé rady označíš ako "neužitočný", nič mi to nepovie, pretože neviem, čo je v príspevku zle napísané. :)
Llívia
14.01.13,09:28
"Udelovanie bodov- neuzitocny.
(http://www.porada.sk/member.php?u=37215)alaya1 (http://www.porada.sk/member.php?u=84119)
Re: Udelovanie bodov- neuzitocny.


Holky, kliknem vam ja ten 3 hlas, aby ste mali pekny poradacky den.Lebo zjavne vas zivot sa odvija od tejto stranky. Majte pekny dnik.


Llívia

11:22, 28th Jun 2012 #14961Super, že ti konečne došlo, že je táto téma o h...e. Kedy si zas spravíš nádherný dník a zložíš niečo podobné?"




Nemusela som ja zakladat, zalozila si ty)).))) Pa moja a vela zdravicka v novom roku.



28.06.12 10:07 #10 (http://www.porada.sk/t196817-udelovanie-bodov-neuzitocny.html#post2094280)
Re: Udelovanie bodov- neuzitocny.

http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png Pôvodca textu príspevku: alaya1 http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost-right.png (http://www.porada.sk/t196817-udelovanie-bodov-neuzitocny.html#post2094208)
A moj nazor je, ze to bodovanie len rozduchava vasne tu na porade.Mne je suma-fuk, ci mi niekto prida, ci nie bod. Ale uz som si pozrela, kto komu a kedy a hned mi je viac veci jasnych.



Zaujímavé, že toto hovorí tá, ktorá mi nasáčkovala 15 neužitočných :D:D:D:D Asi jej vadí, že sa jej naspäť vrátilo 15 + 1 :D:D:D



alaya1 (http://www.porada.sk/member.php?u=84119)
36 Minutes Ago #14941 Mne je to totalne jedno, ale jedna poradacka" ZABILA", dat pochvalu v odkazoch, ze DOBRE PISES, za prispevok, co obsahuje len bodku-)). Hold, poradacke klany funguju.A ja som dostala 2x neuzit. za obrazky trpiacich psov . Vizitka...

Fakt ti to je jedno... :D

Je toho oveľa viac, niečo dokonca aj vymazané (tebou vymazané :D). Kto chce, nájde si, ja s tým teraz čas márniť nebudem :-)
kopretinka
14.01.13,09:30
jaaaaaaaaaj........konec japonec
alaya1
14.01.13,09:30
a??? Co chces tymi citaciami? ved aj tu pisem, ze mi je suma fuk, kto a ako boduje, aj tu to pisem v tvojej temicke. tak prosim, venuj sa inym, ja tohto roku nemienim venovat pozornost tebe-). Tuto temu som dala za vyriesenu, lebo nic nertiesi.
Llívia
14.01.13,09:38
alaya1 (http://www.porada.sk/member.php?u=84119)


4 Minutes Ago #31672 a??? Co chces tymi citaciami? ved aj tu pisem, ze mi je suma fuk, kto a ako boduje, aj tu to pisem v tvojej temicke. tak prosim, venuj sa inym, ja tohto roku nemienim venovat pozornost tebe-). Tuto temu som dala za vyriesenu, lebo nic nertiesi.

To som zvedavá, ak dlho ti toto predsavzatie vydrží :---
A nedala si ju za vyriešenú, lebo nič nerieši, ale preto, že tu bolo poukázané na tvoje chyby ;):D, čo nemôžeš prežiť.

O hodnoteniach tém sa tu bavilo už viackrát. Boli sľubované nejaké zmeny, nič sa však nedeje. Čakala som, že sa kompetentní k tomuto vyjadria, ale nič :-(
Llívia
14.01.13,09:39
Keby bola pravda, čo píšeš, tak nekomentuješ, kto ako koho čo hodnotí ;-)
Llívia
14.01.13,15:06
Moja, opäť si si začala ty, nie ja ;-) Tvoje príspevky mám pre istotu archivované, keby náhodou mali tendenciu miznúť ;-)
alaya1
14.01.13,15:12
Pre Boha-))))))))))))