gottwdag
25.07.12,10:09
Dobrý deň, nemáte nejaký vzor dohody o zodpovednosti za zverené prostriedky na účte ? Ďakujem
Tweety
25.07.12,08:13
Dobrý deň, nemáte nejaký vzor dohody o zodpovednosti za zverené prostriedky na účte ? Ďakujem
Možno stačilo len trošku pohľadať. Napr. aj tu:
http://www.profesia.sk/cms/kariera-v-kocke/odchadzam-z-prace/vzory-dokumentov/dohoda-o-hmotnej-zodpovednosti/40041
gottwdag
25.07.12,08:17
No hmotnú zodpovednosť som našla, len neviem či je vhodné to isté tlačivo i keď sa jedná o bezhotovostný styk s bankou. Zatiaľ som sa s tým nestretla, tak preto sa pýtam, či u vás niečo také nemáte. Hmotnú zodpovednosť za zverené prostriedky, ktoré som dostala som už podpisovala.
Tweety
25.07.12,08:19
No hmotnú zodpovednosť som našla, len neviem či je vhodné to isté tlačivo i keď sa jedná o bezhotovostný styk s bankou. Zatiaľ som sa s tým nestretla, tak preto sa pýtam, či u vás niečo také nemáte. Hmotnú zodpovednosť za zverené prostriedky, ktoré som dostala som už podpisovala.
Priznám sa, so zodpovednosťou konkrétne za prostriedky na účte som sa nestretla. Ale si myslím, že tá za zverené prostredky úplne pokrýva všetky fin. prostriedky, teda aj tie na účte.