1Suzy1
26.07.12,09:37
Dobrý deň chcela by som sa opýtať aké stavené podmienky musím dodržať keď chcem si dať stojaté solárium do kozmetickej prevádzky vopred ďakujem za odpoveď
tictac7
26.07.12,07:55
...asi zvlášť miestnosť na solárium, zvlášť šatňu so vstupom priamo ku solárku...povolenie od RUVZ....aj tu je toho dosť aj ujo od gúglov čo-to nájde, stačí si zadať do vyhľadávača....
1Suzy1
26.07.12,08:15
jasne ved som hľadala na google ale neviem tam najst presne ustanovenia napr. ze aké majú byť veľké tie miestnosti aké môže byť vetranie a podobne iba také okrajové podmieky
spano85
14.08.12,11:29
No ča sa týka solária, neviem či je to správna voľba. Tento trend pomaly upadá i keď u nás sa tento druh opaľovania stále praktizuje. Celosvetové štatistiky však majú klesajúcu krivku. Ide najmä o štúdia o škodlivosti UVA,UVB a UVC žiarení atď.. Osobne by som na podporu ziskovosti salónu a rozšírenia Vašich služieb volil v tejto oblasti inú variantu. Momentálnym svvetovým trendom sú kvalitné samoopaľovacie prípravky (Fake Bake, He-Shi, St.Tropez) Radšej by som pouvažoval nad tým, prípadne nad nástrekovým opálením od týchto výrobcov..