phrubovsky
26.07.12,14:33
Prosím Vás poradáci pomoc,
kde by som mohol zistit práve založené spoločnosti? Najlepšie by bolo aj z určitej oblasti, ak by sa však toto nedalo, tak stačilo by aj všetky práve založené. Viete ako posielajú tie klamárske firmy novo založeným firmám, že sa majú zaregistrovať do ich registra firiem a bla bla, no tak oni musia od niekal mať ten zoznam, neviete kde by som sa pomol po také niečo dostať (prípadne kúpiť)? Ide mi o to, ze idem predávať software firmám, ktorý ho na svoju činnost nevyhnutne potrebujú a máme na slovensku iba jednu konkurenciu a týmto zoznamom by som sa k tým firmám mohol dostať skôr ako konkurencia (ktorá je inak drahšia a aj poskytuje menej funkčný software ako je ten náš, kedže sme medzinárodná firma a môžeme si dovoliť dať nižšie ceny).
Ďakujem za rady.
riccado
26.07.12,16:25
v obchodnom vestníku, ktorý vychádza každý pracovný deň, časť obchodný register - nové zápisy...

https://portal.justice.sk/PortalApp/ObchodnyVestnik/Web/Zoznam.aspx
median
26.07.12,17:51
Ďakujem riccardo, veľmi si pomohol aj mne týmto :)
hornak.ebsr
27.07.12,05:43
v obchodnom vestníku, ktorý vychádza každý pracovný deň, časť obchodný register - nové zápisy...

https://portal.justice.sk/PortalApp/ObchodnyVestnik/Web/Zoznam.aspx

Spomínané firmy sa dostanú k údajom z vestníka, ešte skôr ako ho vydajú... Viem z vlastnej skúsenosti.
Indeed
27.07.12,05:46
A ako sa dostať k zoznamu firiem podľa predmetu ich produkcie ?
hornak.ebsr
27.07.12,05:50
A ako sa dostať k zoznamu firiem podľa predmetu ich produkcie ?

No ja si myslím, že iba podľa zapísaných živností vydedukovať čo prevláda. Ale keďže sú v dnešnej dobe už voľné živnosti zadarmo tak to bude asi nemožné. :D
Indeed
27.07.12,05:55
No ja si myslím, že iba podľa zapísaných živností vydedukovať čo prevláda. Ale keďže sú v dnešnej dobe už voľné živnosti zadarmo tak to bude asi nemožné. :D

Ja sa pytam na FIRMY teda s.r.o a a.s. nie na drobných živnostníkov.
hornak.ebsr
27.07.12,06:01
Ja sa pytam na FIRMY teda s.r.o a a.s. nie na drobných živnostníkov.

Ja som to tak myslel :)
Indeed
27.07.12,06:18
tak mne je taka informacia na prd,že nejaký janko z Hornej Dolnej si dal predmet činnosti "výroba vyrobkov z kovov"