Llívia
31.07.12,10:01
Môžu sa kompetentní verejne vyjardiť, na základe čoho vyberajú, akú tému vymažú, aké témy zlúčia a aké (alebo koho?) príspevky vymažú?

28.6.2012 bola založená téma „Starostlivosť o psa II“ ako pokračovanie témy „Starostlivosť o psa“.
30.6.2012 bola založená téma „Psy.“ – duplicitná téma s témou „Starostlivosť o psa II“. Keď bola táto téma uzatvorená, jej zakladateľka z toho urobila veľké haló a založila tému „Psy“. Nikomu neprekážalo, že je to opäť duplicitná téma, pretože téma "Starostlivosť o psa II" stále existovala. Zrazu však prekážala téma „Starostlivosť o psa II“ a bola potichu zmazaná – bez vysvetlenia, bez oznámenia jej zakladateľke. Tému som obnovila a div sa svete! – dnes je už zlúčená s témou „Psy“. Moje presunuté príspevky som z nej vymazala, pretože ja som ich nepísala do témy Psy" a kvôi istým osôbkam ani nemám záujem do nej písať - s výnimkou, ak píšu hlúposti, ktorými sa sanžia niekoho oblbnúť. (Osôbky sú tie isté, ktoré v najväčšej miere prispeli k uzatvoreniu témy "Starostlivosť o psa", a kvôli ktorým do ich témy nepíšu ani iní ľudia, ktorí písalai do témy "Starostlivosť o psa" alebo "Starostlivosť o psa II".)

Prečo sa nezlučujú napr. aj témy s receptami? Napr. táto: http://www.porada.sk/t198389-netradicne-recepty-obrazky-a-komentare-netradicnych-jedal.html - duplicita k http://www.porada.sk/t91508-netradicne-recepty.html.

Sú tu témy, v ktorých príspevky porušujú zákony (to je skoro každá téma, v ktorej sa spomínajú Rómovia – či ich označovanie za „čiernych, opálených“ a pod. je v súlade so zákonmi? A nejde len o toto označovanie) – témy aj príspevky tu svietia stále a nič sa nedeje, nikto ich nemaže.

A ešte jedna otázka: prečo je stále tolerované to, že tu niekto donekonečna kopíruje siahodlhé príspevky (žeby nevedel dať odkaz, kde sa dajú prečítať?) a obrázky z iných stránok bez toho, aby mal na to dovolenie od majiteľov stránok a bez toho, aby uviedol zdroj? :confused:
sito
31.07.12,08:15
Liívia, sú to PSY! Čo sa im nehodí, ZOŽERÚ, ani stopa po tom, po nich nezostane! A či je treba?
Llívia
31.07.12,08:33
:D :D :D Nerob si srandu, myslím tie otázky vážne. Treba je - viď posledná veta druhý odstaavec.
Indeed
03.08.12,07:39
..... čo už .. ako sa spieva v jednej piesni : " s národov, hoc sme roznych...."

roznych charakterov,roznych temperamentov, roznych nazorov.....

len jedna vec ma trápi,

prečo si niektorí myslia,že ich nazory sú nadradené iným názorom...

..to asi nepochopím nikdy...
sito
03.08.12,09:12
Nie všetci môžu všetko ...
Llívia
17.01.13,08:15
16.1. Ttroman 12:37, Dariusr 14:17, Karasicek 14:42