Andrea.S.
01.08.12,11:08
čaute, preberam nejake veci od kolegyne a chcela by som si potvrdit par veci ohladom upratovacky na dohodu o pracovnej cinnosti, ktoru s nou mame uzatvorenu.(suma 50/mes.
1. povinnosti mam len odvazdat do socialnej urazove a garancne/bude sa to niekedy menit teraz? viem ze sa o tom uvazovalo/ z HM a dan z hrubej mzdy , teda aj zasielat mesacny vykaz do SP a prehlad na dan. urad./mesacne je este nieco na konci roka alebo nieco na co som zabudla?
2. v pripade ukoncenia viem ze je tam 15 denna vyp. lehota nemate prosim tlacivo o skonceni dohody o pracovnej cinnosti? mam to riesit dodatkom?
3. nemate prosim tlacivo suhlas s poukazanim mzdy na ucet. /ak nie spravim si ho len mam to riesit dodatkom ako dodatok k dohode uzatvorenej dna.... /kedze nema cislo?/
4. ak ukoncim s nou dohodu odhlasku robim elektronicky? do 1 dna?
5. v pripade ak by sme chceli celu fy odhlasit zo SP mam to robit elektronicky/vtedy staci len elktronicky/, alebo mozem aj osobne? /myslim ze je tam lehota /
vopred dik
jacekova
01.08.12,09:46
čaute, preberam nejake veci od kolegyne a chcela by som si potvrdit par veci ohladom upratovacky na dohodu o pracovnej cinnosti, ktoru s nou mame uzatvorenu.(suma 50/mes.
1. povinnosti mam len odvazdat do socialnej urazove a garancne/bude sa to niekedy menit teraz? viem ze sa o tom uvazovalo/ z HM a dan z hrubej mzdy , teda aj zasielat mesacny vykaz do SP a prehlad na dan. urad./mesacne je este nieco na konci roka alebo nieco na co som zabudla? zatial len UP a GP (od 1.1.2013 sa to mení). mesačne prehľad a na konci roka hlásenie na DÚ
2. v pripade ukoncenia viem ze je tam 15 denna vyp. lehota nemate prosim tlacivo o skonceni dohody o pracovnej cinnosti? mam to riesit dodatkom? ak robím dohodu, tak buď na dobu určitú a vtedy netreba nič alebo na neurčito a potom napíšem jednoducho, že dohoda končí dňa...
3. nemate prosim tlacivo suhlas s poukazanim mzdy na ucet. /ak nie spravim si ho len mam to riesit dodatkom ako dodatok k dohode uzatvorenej dna.... /kedze nema cislo?/ toto nikomu nedávam. mám dotazník a tam si nový zamestnanec vypíše č.účtu ak chce aby mu išla odmena (mzda) tam
4. ak ukoncim s nou dohodu odhlasku robim elektronicky? do 1 dna? áno
5. v pripade ak by sme chceli celu fy odhlasit zo SP mam to robit elektronicky/vtedy staci len elktronicky/, alebo mozem aj osobne? /myslim ze je tam lehota / elektronicky sa firma nedá. treba papierovo alebo osobne poslať RL-zamestnávateľa (odhláška)
vopred dik

v texte
Andrea.S.
01.08.12,09:54
zatial dakujem velmi pekne
olgaduri
14.09.12,06:38
Ahojte,
mali sme uzatvorenú zmluvu na vykonávanie činnosti PO a BOZP so živnostníkom.
Nakoľko dal výpoveď zo zmluvy...mám uzatvoriť zmluvu s pracovníčou jednej firmy kde má trvalý PP, nie je mi jasné aká zmluva by bola OK, či pracovná zmluva na čiast.úväzok, dohoda o PČ, príkazná zmluva????? Nebolo by rozumnejšie vždy na určitý výkon uzatvoriť s ňou dohodu o vykonaní práce? Lenže vždy ju prihlasovať a odhlasovať do SP!!!! Neviem si predstaviť rozsah jej práce , teda koľko krát by robila školenia.

Menovaná bude vykonávať prácu iba v niektorých mesiacoch, školenie pred žatvou, pri prijímaní nového pracovníka a pod.
Išlo by v jej prípade o nepravidelný príjem , ktorý musím rozpočítavať?
terezamaria
14.09.12,06:42
Ahojte,
mali sme uzatvorenú zmluvu na vykonávanie činnosti PO a BOZP so živnostníkom.
Nakoľko dal výpoveď zo zmluvy...mám uzatvoriť zmluvu s pracovníčou jednej firmy kde má trvalý PP, nie je mi jasné aká zmluva by bola OK, či pracovná zmluva na čiast.úväzok, dohoda o PČ, príkazná zmluva????? Nebolo by rozumnejšie vždy na určitý výkon uzatvoriť s ňou dohodu o vykonaní práce? Lenže vždy ju prihlasovať a odhlasovať do SP!!!! Neviem si predstaviť rozsah jej práce , teda koľko krát by robila školenia.

Menovaná bude vykonávať prácu iba v niektorých mesiacoch, školenie pred žatvou, pri prijímaní nového pracovníka a pod.
Išlo by v jej prípade o nepravidelný príjem , ktorý musím rozpočítavať?
Sprav zmluvu o pracovnej činnosti. Pokiaľ sa jedná o nepravidelný príjem, určite si hodinovú mzdu a tak to aj vyplácaj.
olgaduri
14.09.12,06:57
Pre : terazamaria
Sprav zmluvu o pracovnej činnosti. Pokiaľ sa jedná o nepravidelný príjem, určite si hodinovú mzdu a tak to aj vyplácaj.

Volal s ňou kolega a povedala, že keď robí BOZP tak musí mať pracovnú zmluvu, ale podľa akého § to nerozumiem :((((