Galka26
02.08.12,14:57
Ahojte.

Prosím, potrebujem radu v tejto veci:

Som SZČO a dochádzam za prácou 28 km od miesta trvalého bydliska. Denne trávim pracovnými záležitosťami mimo miesta trvalého bydliska 5 - 7 hodín. Dozvedela som sa, že mám nárok na stravné lístky s tým, že si ich budem môcť odpísať z daní.

Prosím, aká administratíva sa s týmto spája? Vediem si jednoduché účtovníctvo, ale teda expert nie som. Potrebujem od zamestnávateľa nejaké potvrdenie, ktoré treba priložiť k účtovníctvu, že trávim denne prácou toľko a toľko hodín? Musím si denne vo svojom účtovníctve vystavovať pracovné cesty?

Ďalej ma zaujíma, či mám nárok na to, aby som si odpisovala aj cestovné. Som ZŤP, tak to nie je až taká vysoká suma, ale predsa.

Veľmi pekne vopred ďakujem za odpovede.

S pozdravom

Galina
Tweety
02.08.12,13:01
Ahojte.

Prosím, potrebujem radu v tejto veci:

Som SZČO a dochádzam za prácou 28 km od miesta trvalého bydliska. Denne trávim pracovnými záležitosťami mimo miesta trvalého bydliska 5 - 7 hodín. Dozvedela som sa, že mám nárok na stravné lístky s tým, že si ich budem môcť odpísať z daní.

Prosím, aká administratíva sa s týmto spája? Vediem si jednoduché účtovníctvo, ale teda expert nie som. Potrebujem od zamestnávateľa nejaké potvrdenie, ktoré treba priložiť k účtovníctvu, že trávim denne prácou toľko a toľko hodín? Musím si denne vo svojom účtovníctve vystavovať pracovné cesty?

Ďalej ma zaujíma, či mám nárok na to, aby som si odpisovala aj cestovné. Som ZŤP, tak to nie je až taká vysoká suma, ale predsa.

Veľmi pekne vopred ďakujem za odpovede.

S pozdravom

Galina
AKosi to pletieš. SZČO a máš zamestnávateľa ako zamestnanec? Dochádzka do práce nie je pracovnou cestou, takže si to v JÚ uplatiť nemôžeš.
Galka26
02.08.12,13:19
AKosi to pletieš. SZČO a máš zamestnávateľa ako zamestnanec? Dochádzka do práce nie je pracovnou cestou, takže si to v JÚ uplatiť nemôžeš.

Klient-zamestnávateľ - to je fuk. Stále šéf :-) Skrátka môj chlebodarca :-))
Tweety
02.08.12,13:20
Klient-zamestnávateľ - to je fuk. Stále šéf :-) Skrátka môj chlebodarca :-))
To nie je pravda, je to úplne iný vzťah. Ale keď myslíš.
Galka26
02.08.12,13:20
AKosi to pletieš. SZČO a máš zamestnávateľa ako zamestnanec? Dochádzka do práce nie je pracovnou cestou, takže si to v JÚ uplatiť nemôžeš.

Ok, ale ja mám miesto podnikania doma a cestujem za prácou (za klientom) denne 28 km vlakom. To nie je pracovná cesta?
tictac7
02.08.12,13:21
nie, nemusíš si robiť cesťáky, jednoducho máš nárok na stravné lístky na pracovné dni, resp. dni kedy si pracovala. Odpracované dni nejako zvlášť preukazovať netreba.
Galka26
02.08.12,13:24
To nie je pravda, je to úplne iný vzťah. Ale keď myslíš.

Snažíš sa ma pochopiť, alebo hrať sa na múdreho? Ja viem, že to nie je taký istý vzťah - viem, aký je rozdiel medzi zamestnávateľom a klientom. Skrátka pracujem v zahraničnej poradenskej spoločnosti na živnosť ako office manažérka a dochádzam tam každý deň, aj keď miesto podnikania mám doma. Aj keď pracujem na živnosť a vystavujem firme mesačne faktúry, je to obdobný vzťah akoby som tam bola zamestnaná.
tictac7
02.08.12,13:24
Ok, ale ja mám miesto podnikania doma a cestujem za prácou (za klientom) denne 28 km vlakom. To nie je pracovná cesta?

...hmm, v tomto prípade to je pracovná cesta.

....ale vzhľadom k tomu, čo píšeš vyššie, neviem, či by som si to cestovné chcela silou-mocou uplatniť.Predsa len, denno-denne, možno aj niekoľko rokov - stále k tomu istému klientovi - troška mi to závislou činnosťou smrdí...
Galka26
02.08.12,13:25
nie, nemusíš si robiť cesťáky, jednoducho máš nárok na stravné lístky na pracovné dni, resp. dni kedy si pracovala. Odpracované dni nejako zvlášť preukazovať netreba.

ďakujem :-) to som chcela.
Tweety
02.08.12,13:26
Troška? Čistá závislá činnosť.
Tweety
02.08.12,13:27
. Odpracované dni nejako zvlášť preukazovať netreba.
AKože nie? musí si viesť evidenciu o odpracovanom čase, tak ako u zamestnancov.
Galka26
02.08.12,13:27
...hmm, v tomto prípade to je pracovná cesta.

....ale vzhľadom k tomu, čo píšeš vyššie, neviem, či by som si to cestovné chcela silou-mocou uplatniť.Predsa len, denno-denne, možno aj niekoľko rokov - stále k tomu istému klientovi - troška mi to závislou činnosťou smrdí...

veď áno, to sa snažím vysvetliť Tweetymu, že je to obdobný pracovný vzťah akoby som bola riadne zamestnaná. Len skrátka pracujem na živnosť a vystavujem faktúry. Len sa tvári akoby nechápal :-)

Ale de jure je to skrátka živnosť a podľa mňa pracovná cesta... či nie?
tictac7
02.08.12,13:29
...ten príspevok 7 tam ešte nebol (viď čas), keď som písala. Po ňom je to fakt už čistá závislá činnosť....
Tweety
02.08.12,13:30
veď áno, to sa snažím vysvetliť Tweetymu, že je to obdobný pracovný vzťah akoby som bola riadne zamestnaná. Len skrátka pracujem na živnosť a vystavujem faktúry. Len sa tvári akoby nechápal :-)

Ale de jure je to skrátka živnosť a podľa mňa pracovná cesta... či nie?
Nie je to obdobný pracovný vzťah. Je to obchodný vzťah. A PS, nie som chlapec :---.
Galka26
02.08.12,13:31
AKože nie? musí si viesť evidenciu o odpracovanom čase, tak ako u zamestnancov.

A kto má tú evidenciu viesť? Mám si ju viesť sama a dať to potvrdiť "klientovi" (teda si to v práci sama opečiatkujem) alebo to má evidovať mzdový účtovník?
Tweety
02.08.12,13:32
A kto má tú evidenciu viesť? Mám si ju viesť sama a dať to potvrdiť "klientovi" (teda si to v práci sama opečiatkujem) alebo to má evidovať mzdový účtovník?
AK si živnostník, tak si to eviduješ sama. Prečo by to mal robiť mzdový účtovník u tvojho, akože, zamestnávateľa? Živnostník pracuje vo svojom mene, nie? Mám dojem, že si klasický zamestnanec, keď si na ňom závislá, či?
Galka26
02.08.12,13:39
AK si živnostník, tak si to eviduješ sama. Prečo by to mal robiť mzdový účtovník u tvojho, akože, zamestnávateľa? Živnostník pracuje vo svojom mene, nie? Mám dojem, že si klasický zamestnanec, keď si na ňom závislá, či?

Nie, som samostatný živnostník pracujúci na živnosť, nepochopiteľné? Nie som na ňom závislá, len nie som zbehlá v účtovníctve a v daniach, preto sa pýtam, či si mám dať tieto veci potvrdiť aj klientom. Nazývam ho aj zamestnávateľom, pretože je to - opakujem - obdobný vzťah akoby som bola zamestnaná. Skrátka - sedím v jeho priestoroch, za jeho počítačom, na jeho stoličke, ale ja sama vystavujem vo svojom účtovníctve mesačné faktúry, na základe ktorých som platená. Nemám zmluvu podľa zákonníka práce, ale zmluvu o poskytovaní služieb podľa obchodného zákonníka. Môže byť takto?
Tweety
02.08.12,13:41
Nie, som samostatný živnostník pracujúci na živnosť, nepochopiteľné? Nie som na ňom závislá, len nie som zbehlá v účtovníctve a v daniach, preto sa pýtam, či si mám dať tieto veci potvrdiť aj klientom. Nazývam ho aj zamestnávateľom, pretože je to - opakujem - obdobný vzťah akoby som bola zamestnaná. Skrátka - sedím v jeho priestoroch, za jeho počítačom, na jeho stoličke, ale ja sama vystavujem vo svojom účtovníctve mesačné faktúry, na základe ktorých som platená. Nemám zmluvu podľa zákonníka práce, ale zmluvu o poskytovaní služieb podľa obchodného zákonníka. Môže byť takto?
No presne si to popoísala, zaváňa to závislou činnosťou, či chceš alebo nie.
tictac7
02.08.12,13:47
Nie, som samostatný živnostník pracujúci na živnosť, nepochopiteľné? Nie som na ňom závislá, len nie som zbehlá v účtovníctve a v daniach, preto sa pýtam, či si mám dať tieto veci potvrdiť aj klientom. Nazývam ho aj zamestnávateľom, pretože je to - opakujem - obdobný vzťah akoby som bola zamestnaná. Skrátka - sedím v jeho priestoroch, za jeho počítačom, na jeho stoličke, ale ja sama vystavujem vo svojom účtovníctve mesačné faktúry, na základe ktorých som platená. Nemám zmluvu podľa zákonníka práce, ale zmluvu o poskytovaní služieb podľa obchodného zákonníka. Môže byť takto?

...a čo sa rozčuľuješ?! Veď toto čo píšeš je presne to o čom Ti píše Tweety - JE TO ČISTÁ ZÁVISLÁ ČINNOSŤ. Teda v zmysle zákona to nemáš čo vykonávať ako SZČO, ale ako zamestnanec. To, že nie si účtovníčka nemení nič na fakte, že neznalosť zákona neospravedlňuje. A v Tvojom vlastnom záujme je naštudovať si zákony, ktorými sa pri svojom podnikaní máš riadiť. Keď sa Ti nepáčia odpovede, tak nedávaj otázky a neurážaj ľudí, ktorí Ti tu radia.
... a prečo sa neopýtaš účtovníčky u svojho zamestnávateľa-nezamestnávateľa?
Tweety
02.08.12,13:53
Nie, som samostatný živnostník pracujúci na živnosť, nepochopiteľné? ?
Ak si samostatnýživnostník, ako uvádzaš, tiež musíš ovládať pravidlá a zákony, potrebné k práci na živnosť, či?
Galka26
02.08.12,14:15
...a čo sa rozčuľuješ?! Veď toto čo píšeš je presne to o čom Ti píše Tweety - JE TO ČISTÁ ZÁVISLÁ ČINNOSŤ. Teda v zmysle zákona to nemáš čo vykonávať ako SZČO, ale ako zamestnanec. To, že nie si účtovníčka nemení nič na fakte, že neznalosť zákona neospravedlňuje. A v Tvojom vlastnom záujme je naštudovať si zákony, ktorými sa pri svojom podnikaní máš riadiť. Keď sa Ti nepáčia odpovede, tak nedávaj otázky a neurážaj ľudí, ktorí Ti tu radia.
... a prečo sa neopýtaš účtovníčky u svojho zamestnávateľa-nezamestnávateľa?

O čom to hovoríte? Dnes je úplne bežný takýto pracovný pomer, že firmy zamestnávajú "zamestnancov" na živnosť? Chcete mi povedať, že je to nezákonné????? Vysvetlite to stovkám firiem, a nie hociakým, ktoré to tak robia.
Galka26
02.08.12,14:18
Ja skrátka poskytujem dotyčnej firme služby podľa ustanovení § 269 ods. 2 Obchodného zákonníka č. 513/1991 Z.Z. Že mi na to klient poskytuje priestory a prostriedky, je už vec našej dohody. Nič na tom nezákonné nie je. Povedala by som, že vy si to ujasnite.
tictac7
02.08.12,14:19
O čom to hovoríte? Dnes je úplne bežný takýto pracovný pomer, že firmy zamestnávajú "zamestnancov" na živnosť? Chcete mi povedať, že je to nezákonné????? Vysvetlite to stovkám firiem, a nie hociakým, ktoré to tak robia.


ja nikomu nič vysvetľovať nemusím. Robia len to, čo im ľudia dovolia... Ja som ešte nikdy tak zamestnaná nebola, ani nebudem.
veronikasad
02.08.12,14:20
Ja skrátka poskytujem dotyčnej firme služby podľa ustanovení § 269 ods. 2 Obchodného zákonníka č. 513/1991 Z.Z. Že mi na to klient poskytuje priestory a prostriedky, je už vec našej dohody. Nič na tom nezákonné nie je. Povedala by som, že vy si to ujasnite.
Skús sa v tomto pohladať, bez ohľadu na to, aký typ zmluvy máš uzatvorený


§ 1
Pôsobnosť Zákonníka práce
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-01-2012-a.html#hore)

(1) Tento zákon upravuje individuálne pracovnoprávne vzťahy v súvislosti s výkonom závislej práce fyzických osôb pre právnické osoby alebo fyzické osoby a kolektívne pracovnoprávne vzťahy.

(2) Za závislú prácu, ktorá je vykonávaná vo vzťahu nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca, sa považuje výlučne osobný výkon práce zamestnanca pre zamestnávateľa, podľa pokynov zamestnávateľa, v jeho mene, za mzdu alebo odmenu, v pracovnom čase, na náklady zamestnávateľa, jeho výrobnými prostriedkami a na zodpovednosť zamestnávateľa a ide o výkon práce, ktorá pozostáva prevažne z opakovania určených činností.

(3) Závislá práca môže byť vykonávaná výlučne v pracovnom pomere, v obdobnom pracovnom vzťahu alebo výnimočne za podmienok ustanovených v tomto zákone aj v inom pracovnoprávnom vzťahu. Závislou prácou nie je podnikanie alebo iná zárobková činnosť založená na zmluvnom občianskoprávnom alebo zmluvnom obchodnoprávnom vzťahu podľa osobitných predpisov.
Galka26
02.08.12,14:22
ja nikomu nič vysvetľovať nemusím. Robia len to, čo im ľudia dovolia... Ja som ešte nikdy tak zamestnaná nebola, ani nebudem.

??? Je to normálna práca. Ja určite nepracujem na čierno. Prosím, nabudúce sa nevyjadrujte, keď sa k problematike neviete vyjadriť. Tweety nemal/a minimálnu snahu o pochopenie toho, čo hovorím, len od začiatku chytala za slovíčka, tak som sa to snažila vysvetliť polopate.

Opakujem, nevykonávam čiernu prácu, som živnostník s vlastným účtovníctvom, ktorý poskytuje služby. Za ZÁKONNÝCH podmienok.

Hough.
Galka26
02.08.12,14:24
Skús sa v tomto pohladať, bez ohľadu na to, aký typ zmluvy máš uzatvorený


§ 1
Pôsobnosť Zákonníka práce
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-01-2012-a.html#hore)

(1) Tento zákon upravuje individuálne pracovnoprávne vzťahy v súvislosti s výkonom závislej práce fyzických osôb pre právnické osoby alebo fyzické osoby a kolektívne pracovnoprávne vzťahy.

(2) Za závislú prácu, ktorá je vykonávaná vo vzťahu nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca, sa považuje výlučne osobný výkon práce zamestnanca pre zamestnávateľa, podľa pokynov zamestnávateľa, v jeho mene, za mzdu alebo odmenu, v pracovnom čase, na náklady zamestnávateľa, jeho výrobnými prostriedkami a na zodpovednosť zamestnávateľa a ide o výkon práce, ktorá pozostáva prevažne z opakovania určených činností.

(3) Závislá práca môže byť vykonávaná výlučne v pracovnom pomere, v obdobnom pracovnom vzťahu alebo výnimočne za podmienok ustanovených v tomto zákone aj v inom pracovnoprávnom vzťahu. Závislou prácou nie je podnikanie alebo iná zárobková činnosť založená na zmluvnom občianskoprávnom alebo zmluvnom obchodnoprávnom vzťahu podľa osobitných predpisov.



Ďakujem veľmi pekne, Veronika, nenachádzam sa v tom. Toto nie je môj prípad.
veronikasad
02.08.12,14:25
Ďakujem veľmi pekne, Veronika, nenachádzam sa v tom. Toto nie je môj prípad.
Myslím si - podľa toho čo si napísala v predch.príspevkoch - že je. A možno ak bude mať firma kontrolu z Inšpekcie práce, urobia u vás poriadny prievan.

Aj keď určite nie si jediná na Slovensku, ktorá takúto mluvu má uzatvorenú.
tictac7
02.08.12,14:26
Ja skrátka poskytujem dotyčnej firme služby podľa ustanovení § 269 ods. 2 Obchodného zákonníka č. 513/1991 Z.Z. Že mi na to klient poskytuje priestory a prostriedky, je už vec našej dohody. Nič na tom nezákonné nie je. Povedala by som, že vy si to ujasnite.

§ 1 ods. 2 Zákonníka práce:

(2) Za závislú prácu, ktorá je vykonávaná vo vzťahu nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca, sa považuje výlučne osobný výkon práce zamestnanca pre zamestnávateľa, podľa pokynov zamestnávateľa, v jeho mene, za mzdu alebo odmenu, v pracovnom čase, na náklady zamestnávateľa, jeho výrobnými prostriedkami a na zodpovednosť zamestnávateľa a ide o výkon práce, ktorá pozostáva prevažne z opakovania určených činností.

...teda presne to, čo robíš Ty....takže ujasni si to Ty a Tvoj zamestnávateľ-nezamestnávateľ....
Galka26
02.08.12,14:27
Skús sa v tomto pohladať, bez ohľadu na to, aký typ zmluvy máš uzatvorený


§ 1
Pôsobnosť Zákonníka práce
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-01-2012-a.html#hore)

(1) Tento zákon upravuje individuálne pracovnoprávne vzťahy v súvislosti s výkonom závislej práce fyzických osôb pre právnické osoby alebo fyzické osoby a kolektívne pracovnoprávne vzťahy.

(2) Za závislú prácu, ktorá je vykonávaná vo vzťahu nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca, sa považuje výlučne osobný výkon práce zamestnanca pre zamestnávateľa, podľa pokynov zamestnávateľa, v jeho mene, za mzdu alebo odmenu, v pracovnom čase, na náklady zamestnávateľa, jeho výrobnými prostriedkami a na zodpovednosť zamestnávateľa a ide o výkon práce, ktorá pozostáva prevažne z opakovania určených činností.

(3) Závislá práca môže byť vykonávaná výlučne v pracovnom pomere, v obdobnom pracovnom vzťahu alebo výnimočne za podmienok ustanovených v tomto zákone aj v inom pracovnoprávnom vzťahu. Závislou prácou nie je podnikanie alebo iná zárobková činnosť založená na zmluvnom občianskoprávnom alebo zmluvnom obchodnoprávnom vzťahu podľa osobitných predpisov.


Toto uvedené však nevylučuje, že ja ako živnostník nemôžem využívať k práci prostriedky svojho klienta. Poskytuje mi k práci priestory aj technické vybavenie. Nevylučuje sa to ani podľa hore uvedeného. To že to tak je, neznamená, že je to závislá činnosť.
tictac7
02.08.12,14:27
..zas ma niekto ubehol :-)
veronikasad
02.08.12,14:29
Toto uvedené však nevylučuje, že ja ako živnostník nemôžem využívať k práci prostriedky svojho klienta. Poskytuje mi k práci priestory aj technické vybavenie. Nevylučuje sa to ani podľa hore uvedeného. To že to tak je, neznamená, že je to závislá činnosť.
Nemôžeš bezodplatne. Ak budeš mať s klientom uzatvorenú nájomnú zmluvu - OK. Pozorne si prečítaj koniec vety v odst. 2.
tictac7
02.08.12,14:29
??? Je to normálna práca. Ja určite nepracujem na čierno. Prosím, nabudúce sa nevyjadrujte, keď sa k problematike neviete vyjadriť. Tweety nemal/a minimálnu snahu o pochopenie toho, čo hovorím, len od začiatku chytala za slovíčka, tak som sa to snažila vysvetliť polopate.

Opakujem, nevykonávam čiernu prácu, som živnostník s vlastným účtovníctvom, ktorý poskytuje služby. Za ZÁKONNÝCH podmienok.

Hough.

?????? ja som niekedy niečo také tvrdila?!
Galka26
02.08.12,14:31
[

Ty nevieš čítať zákony. Áno, v tom zákone je taxatívne vymenované, čo JE závislá práca. Ale to nevylučuje, čo môže byť obsahom poskytovania služieb podľa obchodného zákonníka! Mne dokonca ani náš mzdár nerobí mzdy. robí mzdy pre dohodárov a zamestnancov, ale nie pre externých spolupracovníkov, medzi ktorých patrím aj ja ako ŽIVNOSTÍK! nie je to závislá činnosť, opakujem.
veronikasad
02.08.12,14:32
[

Ty nevieš čítať zákony. Áno, v tom zákone je taxatívne vymenované, čo JE závislá práca. Ale to nevylučuje, čo môže byť obsahom poskytovania služieb podľa obchodného zákonníka! Mne dokonca ani náš mzdár nerobí mzdy. robí mzdy pre dohodárov a zamestnancov, ale nie pre externých spolupracovníkov, medzi ktorých patrím aj ja ako ŽIVNOSTÍK! nie je to závislá činnosť, opakujem.

Žiadala si radu na Porade - dostala si ju. Či ju budeš akceptovať je na tebe. Poraďáci za teba ani tvojho "zamestnávatela" príp. pokuty z Inšpekcie práce platiť nebudú.
Galka26
02.08.12,14:33
Už som na túto tému dodebatovala, lebo vidím, že nie je o čom. Ďakujem za snahu, ak trváte na tom, že nejaká bola.

Galina
Galka26
02.08.12,14:34
Žiadala si radu na Porade - dostala si ju. Či ju budeš akceptovať je na tebe. Poraďáci za teba ani tvojho "zamestnávatela" príp. pokuty z Inšpekcie práce platiť nebudú.

O akých pokutách to hovoríš? Úplne od veci. Ja vykonávam svoju činnosť výlučne za zákonných podmienok - už som to povedala. Som živnostník ako každý iný a s ničím novým som na tento svet neprišla.
veronikasad
02.08.12,14:37
O akých pokutách to hovoríš? Úplne od veci. Ja vykonávam svoju činnosť výlučne za zákonných podmienok - už som to povedala. Som živnostník ako každý iný a s ničím novým som na tento svet neprišla.
Po 30 rokoch praxe účtovníčky naozaj zvyknem "písať od veci" ...
tictac7
02.08.12,14:46
klikám vyriešené
Galka26
02.08.12,14:52
Po 30 rokoch praxe účtovníčky naozaj zvyknem "písať od veci" ...

No evidentne áno. Uviedla si mi tu nerelevantnú časť zákonníka práce, no pozabudla si na to, čo som už napísala, že ja poskytujem služby na základe Obchodného zákonníka. A fakt, že mi na poskytovanie služieb klient poskytuje technické vybavenie a priestory, je už vecou jeho dobrej vôle. (dobrá voľa - právnický pojem, keď už nič iné). Riadne odvádzam dane a platím odvody - nehradí ich za mňa žiaden zamestnávateľ - hradím si ich sama. Je to také ťažké pochopiť? Dúfam, že pre účtovníčku s 30 ročnou praxou nie.
Mila123
02.08.12,14:56
Galka, prečítaj si zadanie....
v ňom si písala, že Prosím, aká administratíva sa s týmto spája? Vediem si jednoduché účtovníctvo, ale teda expert nie som. Potrebujem od zamestnávateľa nejaké potvrdenie, ktoré treba priložiť k účtovníctvu, že trávim denne prácou toľko a toľko hodín? Musím si denne vo svojom účtovníctve vystavovať pracovné cesty?

ako môžeš mať zamestnávateľa, keď nie si v pracovno-právnom vzťahu????
Galka26
02.08.12,14:56
Skús sa v tomto pohladať, bez ohľadu na to, aký typ zmluvy máš uzatvorený


§ 1
Pôsobnosť Zákonníka práce
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-01-2012-a.html#hore)

(1) Tento zákon upravuje individuálne pracovnoprávne vzťahy v súvislosti s výkonom závislej práce fyzických osôb pre právnické osoby alebo fyzické osoby a kolektívne pracovnoprávne vzťahy.

(2) Za závislú prácu, ktorá je vykonávaná vo vzťahu nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca, sa považuje výlučne osobný výkon práce zamestnanca pre zamestnávateľa, podľa pokynov zamestnávateľa, v jeho mene, za mzdu alebo odmenu, v pracovnom čase, na náklady zamestnávateľa, jeho výrobnými prostriedkami a na zodpovednosť zamestnávateľa a ide o výkon práce, ktorá pozostáva prevažne z opakovania určených činností.

(3) Závislá práca môže byť vykonávaná výlučne v pracovnom pomere, v obdobnom pracovnom vzťahu alebo výnimočne za podmienok ustanovených v tomto zákone aj v inom pracovnoprávnom vzťahu. Závislou prácou nie je podnikanie alebo iná zárobková činnosť založená na zmluvnom občianskoprávnom alebo zmluvnom obchodnoprávnom vzťahu podľa osobitných predpisov.


Takže fakt už nie je čo dodať. Sama si mi to sem postla :-)
Galka26
02.08.12,14:59
Galka, prečítaj si zadanie....
v ňom si písala, že Prosím, aká administratíva sa s týmto spája? Vediem si jednoduché účtovníctvo, ale teda expert nie som. Potrebujem od zamestnávateľa nejaké potvrdenie, ktoré treba priložiť k účtovníctvu, že trávim denne prácou toľko a toľko hodín? Musím si denne vo svojom účtovníctve vystavovať pracovné cesty?

ako môžeš mať zamestnávateľa, keď nie si v pracovno-právnom vzťahu????


Mila, už som veľakrát v predchádzajúcich príspevkoch uviedla, že sa de jure jedná o klienta. Nazvala som ho CHYBNE (ospravedlňujem sa) zamestnávateľom, pretože to jednoducho tak cítim :-) Skrátka jedná sa o môjho "šéfa" a hotovo :-) Ale je to klient. A ja som externý spolupracovník, živnostník, podnikateľ s vlastným účtovníctvom. Ospravedlňujem sa ešte raz za ten preklep.
Galka26
02.08.12,15:01
Predtým som vždy pracovala v klasickom zamestnaneckom pomere, tak to mám také zažité, že "zamestnávateľ", ale už v pracovnoprávnom vzťahu nie som.
veronikasad
02.08.12,15:03
Ak ešte nestačili moje argumenty, priložím definíciu čo je živnosť zo živnostenského zákona

Živnosť
§ 2
Na začiatok (http://www.porada.sk/t16919-zivnostensky-zakon-od-01-01-2012-a.html#hore)

Živnosťou je sústavná činnosť prevádzkovaná samostatne, vo vlastnom mene, na vlastnú zodpovednosť, za účelom dosiahnutia zisku a za podmienok ustanovených týmto zákonom.
Mila123
02.08.12,15:05
Mila, už som veľakrát v predchádzajúcich príspevkoch uviedla, že sa de jure jedná o klienta. Nazvala som ho CHYBNE (ospravedlňujem sa) zamestnávateľom, pretože to jednoducho tak cítim :-) Skrátka jedná sa o môjho "šéfa" a hotovo :-) Ale je to klient. A ja som externý spolupracovník, živnostník, podnikateľ s vlastným účtovníctvom. Ospravedlňujem sa ešte raz za ten preklep.
sa rozčuľuješ, peníš......
ale Veronika má pravdu....aspoň to tak tvrdí IP.....môžu, ale nemusia byť z toho problémy.....

pretože, keď chceš priložiť potvrdenie od toho kto ti zadáva prácu, že si mimo pracoviska denne 5-7 hod.????
veronikasad
02.08.12,15:09
sa rozčuľuješ, peníš......
ale Veronika má pravdu....aspoň to tak tvrdí IP.....môžu, ale nemusia byť z toho problémy.....

pretože, keď chceš priložiť potvrdenie od toho kto ti zadáva prácu, že si mimo pracoviska denne 5-7 hod.????
Dá sa, potvrdením výkazu prác. Ale naozaj by k tomu bola potrebná nejaká nájomné zmluva - o prenájme výpočtovej techniky, kancelárie na výkon práce a pod. aj keď za symbolickú cenu.
tictac7
02.08.12,15:19
Posledný pokus:

(2) Za závislú prácu, ktorá je vykonávaná vo vzťahu nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca toto sa u Teba stále deje, máš šéfa, pracuješ ako office manažérka (príspevok 7), sa považuje výlučne osobný výkon práce zamestnanca pre zamestnávateľa, podľa pokynov zamestnávateľa detto (prísp.7), v jeho mene voči tretím osobám vystupuješ pod menom spoločnosti, kde robíš tu office manažérku a nie pod svojim obchodným menom,či? , za mzdu alebo odmenu nerobíš to zadarmo, v pracovnom čase vykonávaš tú činnosť v pracovnom čase (sama píšeš 5-7 hodín denne), na náklady zamestnávateľa využívaš ich telefón, vodu, s v ich priestoroch (prísp. 7), jeho výrobnými prostriedkami jeho PC, papier, tlačiareň, pero...(viď prísp.7) a na zodpovednosť zamestnávateľana žiadnych dokumentoch, ktoré idú "von" z firmy nie je napísané, že za túto časť je zodpovedná táto SZČO (Tvoje obchodné meno), všetko je pod hlavičkou tej firmy, kde to robíš a ide o výkon práce, ktorá pozostáva prevažne z opakovania určených činností.toto je úplne bez debaty - robíš to denne, to isté, máš určitú náplň práce.

- aby Ti to bolo pochopiteľné, priamo do textu zákona som Ti dávala, to čo robíš Ty
- z vyššie uvedeného vyplýva že to čo pre tú firmu robíš je čistá závislá práca a preto máš byť v pracovnom pomere podľa ustanovení ZP a nie v obchodno-právnom vzťahu.

CHÁPEŠ?!