STRELEC
18.02.06,07:04
Zistil som, že ak sa pozriem na hlavnej stránke, kto je momentálne na Porade prihlásený, tak pri mojom nicku sa mi objavilo "+". Predtým nebolo. Niečo to znamená?
Ďakujem za info.
Manual
18.02.06,06:16
Zistil som, že ak sa pozriem na hlavnej stránke, kto je momentálne na Porade prihlásený, tak pri mojom nicku sa mi objavilo "+". Predtým nebolo. Niečo to znamená?
Ďakujem za info.
Peter ak máš na Porade takých, ktorých považuješ za priateľov, tak ich zaraď medzi priateľov a budú mať pri nicku+ a skôr zistíš, koľko ich je momentálne prítomných na Porade.
Pekný deň...:)
Zita5
18.02.06,06:17
Kde to vidíte , ja pri žiadnom nicku nevidím "+":)
Manual
18.02.06,06:18
Kde to vidíte , ja pri žiadnom nicku nevidím "+":)
Pozri kto je on-line
Zita5
18.02.06,06:20
Pozri kto je on-line

Pozrela som a nič nevidím:eek:
Manual
18.02.06,06:22
Pozrela som a nič nevidím:eek:
Ja som si ťa dal medzi priateľov a v online mám pri tebe +. Pridaj aj ty niekoho do priateľov a pri jeho mene budeš mať+
STRELEC
18.02.06,06:29
Peter ak máš na Porade takých, ktorých považuješ za priateľov, tak ich zaraď medzi priateľov a budú mať pri nicku+ a skôr zistíš, koľko ich je momentálne prítomných na Porade.
Pekný deň...:)
Pravdu povediac, hanbil som sa spýtať na to zaradenie do priateľov. Po nejakom čase zaevidovania sa na Porade. Potom mi to už zas pripadalo blbé. A mal som taký pocit, že by som sa vnucoval alebo také niečo. Nechcel by som proste niekoho zaťažovať tým, že ja som si ho zaradil medzi priateľov. Aby napr. "nemal povinnosť" ma niekam zaraďovať akože tiež. Považoval by som to za narúšanie jeho súkromia. Pritom pri prihlasovaní sa často pozerám, kto na Porade je.
Naopak - raz som zaradil nejaký nick, ktorého príspevky k nejakej téme ma totálne "dožrali" medzi nepriateľov, aby som jeho príspevky nevidel. Hneď som to zrušil, lebo sa mi to zdalo byť blbosťou.
STRELEC
18.02.06,06:34
Ja som si ťa dal medzi priateľov a v online mám pri tebe +. Pridaj aj ty niekoho do priateľov a pri jeho mene budeš mať+
Ale Janko, keď je to len v tom "plusku", tak nevidím dôvod niekoho zaraďovať. Aj bez pluska mi stačí napr. Tvoj nick. Alebo trebárs Karolov, alebo trebárs .....xy.
Má to ešte nejaký praktický význam - neviete?
Manual
18.02.06,06:39
Ale Janko, keď je to len v tom "plusku", tak nevidím dôvod niekoho zaraďovať. Aj bez pluska mi stačí napr. Tvoj nick. Alebo trebárs Karolov, alebo trebárs .....xy.
Má to ešte nejaký praktický význam - neviete?
Neviem aký iný význam snáď to zdatnejší vysvetlia :D
Zita5
18.02.06,07:02
Ja som si ťa dal medzi priateľov a v online mám pri tebe +. Pridaj aj ty niekoho do priateľov a pri jeho mene budeš mať+


Ja to neviem pridať , ako ?:p :p :p :p
STRELEC
18.02.06,07:06
Ja to neviem pridať , ako ?:p :p :p :pKlikneš na zvolený nick a máš tam tlačidlo - pridať medzi priateľov.
Vieš čo, napísal som 8 a rozhodol som sa prestať - možno by to bolo pridlhé - viac ľudí rád vidím na Porade:) :) :)
Zita5
18.02.06,07:18
Klikneš na zvolený nick a máš tam tlačidlo - pridať medzi priateľov.
Vieš čo, napísal som 8 a rozhodol som sa prestať - možno by to bolo pridlhé - viac ľudí rád vidím na Porade:) :) :)

Takže ja som to vyskúšala s Tvojim nickom , ale žiadne plusko nevidím , no nevadí . To len zo zvedavosti .;) :)
STRELEC
18.02.06,07:41
Takže ja som to vyskúšala s Tvojim nickom , ale žiadne plusko nevidím , no nevadí . To len zo zvedavosti .;) :)Generálny manager rodiny mi pridelil sobotňajšie práce, tak som si len odskočil na Poradu nabrať sily.
Ja pri Tvojom nicku mám "plusko", keď nakuknem na hlavnej stránke na zoznam prihlásených členov/hostí.
Zita5
18.02.06,07:51
Generálny manager rodiny mi pridelil sobotňajšie práce, tak som si len odskočil na Poradu nabrať sily.
Ja pri Tvojom nicku mám "plusko", keď nakuknem na hlavnej stránke na zoznam prihlásených členov/hostí.

Ja keď som pozerala zoznam na hlavnej stránke u mňa , tak si jediný s pluskom .:) Nikto viac .:rolleyes:
STRELEC
18.02.06,07:59
Ja keď som pozerala zoznam na hlavnej stránke u mňa , tak si jediný s pluskom .:) Nikto viac .:rolleyes:Skús ešte kliknúť na: skratka-open buddy list. Doteraz som nevedel na čo to je.
Zita5
18.02.06,08:02
Skús ešte kliknúť na: skratka-open buddy list. Doteraz som nevedel na čo to je.

Je to také niečo ako by zoznam priateľov , či sú pripojení , alebo nie . :eek:
liba2
18.02.06,08:02
Ja keď som pozerala zoznam na hlavnej stránke u mňa , tak si jediný s pluskom .:) Nikto viac .:rolleyes:
Nestačí len kliknúť na text, treba to ešte potvrdiť (ponúka sa ti to). Keď zadáš nejakú zmenu, klikni potom aj na "obnoviť" alebo F5. Až potom uvidíš na hlavnej stránke zmenu. skús:D
Zita5
18.02.06,08:11
Nestačí len kliknúť na text, treba to ešte potvrdiť (ponúka sa ti to). Keď zadáš nejakú zmenu, klikni potom aj na "obnoviť" alebo F5. Až potom uvidíš na hlavnej stránke zmenu. skús:D


Červenám sa pred obrazovkou , vidíš to aj Ty? .;) :) Ale neviem , čo mám potvrdiť mne sa nič neponúka .:cool: :rolleyes:
liba2
18.02.06,08:15
Klikneš na tú vetu "pridať xy medzi priateľov"; otvorí sa ti nové okno, kde tá veta je ešte raz a pod ňou tlačidlo "potvrdiť". Potvrď , vráť sa na hl. stránku a daj "obnov" - hore 2 šípky proti sebe alebo F5 . Potom pozri na dolný okraj hl. stránky a to meno ktoré si označila (ale musí byť momentálne prihlásený na porade) to meno bude mať +. :D
Zita5
18.02.06,08:20
Ahááááááááá , super , už som pochopila .:) :) :)