koumi
03.08.12,09:46
Dobrý deň ludkovia, chcel by som sa opýtať, a urobiť si prehľad čo používate na vyhľadávanie firiem alebo služieb na internete. Google alebo rôzne katalógy? Ide o to, že v poslednom čase ma otravujú zo vseliakych katalogovych portalov, tvária sa akí su experti na marketing a oháňajú sa návštenosťou, všetci majú samozrejme najväčšiu, a pýtajú za to "zviditeľnenie" nemalé peniaze. Keby som mal každému za to zaplatiť tak by sa mi asi ani neoplatilo podnikať, preto ta otázka, čo používate na vyhľadávanie...
Ďakujem
Nandrolon
03.08.12,07:52
jednoznačne google. Toto mám aj ako domovskú stránku.
Internetový marketing
03.08.12,09:10
Nemyslim si, ze by to ako ludkovia na porade vyhladavaju, suviselo s tym, ci sa oplati platit za katalogove zapisy. :-) Portaly vacsinou ziskavaju traffic z vyhladavacov, ktory su potom schopni smerovat na Vase stranky. Platena reklama na portaloch sa vacsinou neoplati, ale su portaly a katalogy, kde sa o tom da uvazovat, ale vzdy zavisi od toho v akom obore podnikate, ci chcete traffic pre web, alebo reklamu na nejaku kamennu pobocku.
padro
03.08.12,09:14
google... otravovali aj mna... aj ma dostali hoci som to zobral az po vsetkych moznych zlavach, ale aj tak vyhodene peniaze... takze skoda casu s nimi.