Jurko Šiška
05.08.12,11:44
Mam stanok s cukrovou vatou a pukancami.Boli sme na festivale a dosla danova kotrola.
Ked som si kupoval fiskalnu pokladnu,bolo mi povedane ze ak budem mat napr. niaku nadobku na peniaze a pri nej pokladnicu a pride danovak a ja poviem ze ta nadobka je proste moj fisklany priestor ze to ma byt okej ak to teda samozrejme sedia peniaze s pokladnou.Vsetko sedelo po prepocitani,tak sa zacali zameriavat na moje doklady-vsetko bolo okej.tak zacali odomna pozadovat vsetky tvz.nepltne doklady ( ked si len skusate v treningovom mode a maju sa odkladat zevraj vsetky) - ja som vsetky mal bolo to okej a asi po pol hodine po prehliadani stanku sa ma spytal danovak na zasuvku v stanku co mame.mal som tam moje peniaze urcene pre usporiadatela popripade na rozmienanie.ked to videl zacal tvrdit ze ma videl ako sme z tade vydavali ( prisom to vidiet nemohol ak by to aj bola pravda lebo sa nedalo videt zozadu do stanku ) . dostal som 30 euro pokutu. nerozumiem jednoducho ako je to dokazatelne len na zaklade toho ze to tvrdi.Video zaznam alebo nieco take nic? skusil som sa este chvilku hadat ale samozrejme nepomohlo. Bolo to korektne? vedel by mi niekto poradit?

dakujem
Mila123
05.08.12,13:59
teraz nechcem obhajovať daňových úradníkov, či Teba.....ale napíšem iba svoj postreh.....málokedy sa stane, že na jarmokoch či trhoch a pod. podujatiach nikdy nedávajú predajcovia doklad vystavený ERP......toľko môj postreh......