lubica2403
05.08.12,20:10
Vie mi prosim niekto poradit? Moze zakaznik po mesiaci ako dostal tovar z internetoveho obchodu reklamovat tovar z dovodu, ze vraj v baleni chybala jedna cast? Nie je povinny bezodkladne po obdrzani balika skontrolovat jeho obsah ? Dakujem za odpovede
arizona
05.08.12,19:29
Vie mi prosim niekto poradit? Moze zakaznik po mesiaci ako dostal tovar z internetoveho obchodu reklamovat tovar z dovodu, ze vraj v baleni chybala jedna cast? Nie je povinny bezodkladne po obdrzani balika skontrolovat jeho obsah ? Dakujem za odpovede

A mas take nieco uvedene v obchodnych podmienkach?
rabek
05.08.12,19:40
A mas take nieco uvedene v obchodnych podmienkach?
Ake mas obchodne podmienky ? Pokial je to nieco male a lacne tak uznaj reklamaciu , spravis si "ocko" :-))) Ale mrkni sa aj na : zakon č. 22/2004 Z. z.
lubica2403
06.08.12,06:24
Vobec by som nerozmyslala a cast poslala zakaznicke.Ibaze tento tovar je vypredany a od dodavatela uz nemam moznost vec dostat.Musela by som jej vratit plnu sumu.A ide o to, ze ona mi napisala - vec je super,len chyba tato mala cast - a to po takmer mesiaci!!! Ako vie, ze vec je super,ak ju nemohla pouzivat? A ako mi vedela tak presne do detailov popisat,ako chybajuca cast vyzera? Mam pocit, ze ju stratili a teraz chce takto ziskat novu.Opakujem,bez problemov by som jej ju poslala,keby som mala
Tedn zakon idem mrknut,dakujem