Sylvinka08
06.08.12,15:41
Hľadám po internete nejakú diétnu reštauráciu v Bratislave a nedarí sa mi nič nájsť.

Nepoznáte náhodou nejakú diétnu reštauráciu v Bratislave so zameraním na diétu pankreatickú, resp. kde by som nemala problém pripraviť jedlo podľa tejto diéty?
korela
06.08.12,13:55
Ja by som dôverovala týmto ľuďom.
http://www.dobrastrava.sk/
Mária Mojžišová
06.08.12,14:04
Ja zase by som uvítala dobrú vegetariánsku reštauráciu v Trenčíne, môže byť aj talianska kuchyňa..... :)
lujza.j
06.08.12,15:04
Hľadám po internete nejakú diétnu reštauráciu v Bratislave a nedarí sa mi nič nájsť.

Nepoznáte náhodou nejakú diétnu reštauráciu v Bratislave so zameraním na diétu pankreatickú, resp. kde by som nemala problém pripraviť jedlo podľa tejto diéty?
ty si chceš pripravovať jedlo v reštike?
mimotemy prepáč, ale ja keby som mala chorý pankreas určite by som nehľadala stravovanie v "dietnej" reštike....
Sylvinka08
07.08.12,06:24
Lujza,
U nás v Košiciach je jedna dietná reštaurácia, kde pri jedlách je uvedené číslo diéty, čiže nie je problém si vybrať aj podľa diéty... Je tam vyslovene napísané že vhodné aj pri chronickej pankreatitíde... Nikdy som nemala pocit, že im nemôžem dôverovať....

Chcela by som isť na jeden deň do Bratislavy, preto hľadám takúto reštauráciu ,niečo podobné ako je u nás v Košiciach...
Sylvinka08
07.08.12,06:26
Ja by som dôverovala týmto ľuďom.
http://www.dobrastrava.sk/


Pozerala som na ich stránku, oni sa orientujú na zdravú stravu, to je niečo iného ako to čo hľadám..
korduľa
07.08.12,10:29
ja osobne nie som na diete, zdrave jedlo pre celu rodinu je moja priorita, ale kedze chcem vediet z coho varim a co je cela moja rodina , tak by som sa urcite nestravovala mimo domu,
účtovník 007
07.08.12,10:39
Sylvinka08
07.08.12,11:50
Ďakujem všetkým za odpoveď.

Hľadám niečo také ako je v Košiciach:

http://ajvega.sk/?page_id=25

Nič podobné nie je v Blave?
lujza.j
07.08.12,15:17
Lujza,
U nás v Košiciach je jedna dietná reštaurácia, kde pri jedlách je uvedené číslo diéty, čiže nie je problém si vybrať aj podľa diéty... Je tam vyslovene napísané že vhodné aj pri chronickej pankreatitíde... Nikdy som nemala pocit, že im nemôžem dôverovať....

Chcela by som isť na jeden deň do Bratislavy, preto hľadám takúto reštauráciu ,niečo podobné ako je u nás v Košiciach...
hmm...tak to je super..;)

asi by som sa radšej spoľahla na nejakú vlastnú alternatívu z domova ak je to možné, lebo či tu v BA niečo také nájdeš...:rolleyes:
Sylvinka08
08.08.12,07:44
hmm...tak to je super..
;)

asi by som sa radšej spoľahla na nejakú vlastnú alternatívu z domova ak je to možné, lebo či tu v BA niečo také nájdeš...:rolleyes:



Tak to je škoda, že vy nič podobné nemáte... asi sa budem musieť spoľahnúť len na svoje jedlo a poriešim to suchým obedom a teplou večerou už doma...
Lucna Vila
07.09.14,12:08
Podarilo sa vam najst nejaku dietnu restauraciu v BA? Aj ja hladam pre dceru moznost sa dietne stravovat, tiez potrebuje pankreaticku dietu...
Darma111
27.10.14,16:17
Asi už je neskoro na odpoveď, ale nie nenašla som žiadnu, my sme z Košíc, v Košiciach je jedná reštika. Ale do školy mu obedy nosím tak to je v pohode.