Margit58712
08.08.12,13:20
slogan k letaku ktory bude platny od 15.8 - 2.9.2012, oblast elektro, vyhodnotime najlepsi slogan a vitaz dostane darcek !
cakame na Vase tipy :-)
buchač
08.08.12,11:28
slogan k letaku ktory bude platny od 15.8 - 2.9.2012, oblast elektro, vyhodnotime najlepsi slogan a vitaz dostane darcek !
cakame na Vase tipy :-)

.......široká to oblasť ...........:confused:

...mám za to , že inak bude znieť slogáň na ženský depilátor a iný zasa na ( povedzme ) noťebuke......................či ????


....he .......a potom tak aj vyzerajú tie naše reklamy ...............že na ten oný - grc ??????



...a ozaj , DARČEK ............raz som bol na jednej akcii.......aj darček som dostal ..........že reklamné pero .......:---:D
Oliwa
08.08.12,11:42
slogan k letaku ktory bude platny od 15.8 - 2.9.2012, oblast elektro, vyhodnotime najlepsi slogan a vitaz dostane darcek !
cakame na Vase tipy :-)
cakajte... :)
pre "záujemcov" by sa asi zišiel pricapiť návrh toho letáku, či...?
profesional
31.08.12,11:11
Mna sice jeden napada, ale ako obvykle - je publikovatelny az po 22,00 aj to len s oznacenim ze nevhodne.
misomiso
31.08.12,11:29
Aky darcek?

Tak toto je slovensky marketing - bohuzuial. Absolutny suteren. Akoze - dom treba navrhovat bez znalosti toho, kto v nom bude byvat a slogan sa vymysla bez znalosti firmy, znacky, cielovej skupiny... Akoze "slogan na elektro" - no fajn...

Potom to vzdy dopadne tak, ako slogan na jednom skrachovanom (akoze inak...) obchode s cistiacimi potrebami v Kremnici.

Vaša špina - naša radosť!

Tak - na zdravie!
I. V. B.
05.09.12,19:06
Elektrizujúci Vianočný kúpeľ pre Vašu svokru.

V predpredaji iba u nás! ... Akcia 1+1 (hriankovač Grátis)
buchač
05.09.12,19:09
Elektrizujúci Vianočný kúpeľ pre Vašu svokru.

V predpredaji iba u nás! ... Akcia 1+1 (hriankovač Grátis)

Kúpim .
Cenu akceptujem .
Hriankovač darujem na charitu .