avipe
18.02.06,17:34
Ahojte, práve som sa dočítala v časopise "Práca, mzdy a odmeňovanie" o povinnostiach zamestnávateľa, kde je okrem iného vypichnutá i povinnosť zamestnávateľa prihlásiť zamestnancov do registra poistencov a sporiteľov dôchodkového sporenia. Vôbec netuším o čo tu ide. Je to snáď II. pilier ?
Vie dakto o čo tu beží a odkedy tu o to beží ? Pripadám si ako štvanec, čo všetko chytá na posledný okamih. Ďakujem vopred za odpoveď.:eek: :eek: :eek:
-----------------------------------------------------------------------avipe
Muška
18.02.06,16:46
Avipe,
presne takto som bola zhrozená aj ja.....ale čítaj ďalej....prihláška, ktorá sa posiela elektronicky , alebo faxom.

V utorok sme mali školenie, tak som to hneď brala so sebou , aby mi Poraďáci poradil.....a vraj je to len iná forma prihlásenia , keď to posielaš faxom, alebo elektronicky......ale je to klasický "Registračný list FO"
avipe
18.02.06,17:11
Ďakujem Muška za odpoveď, ale stále neviem čoho sa to týka. Je to len klasické prihlásenie zamestnanca, ktorého firma zamestnala, alebo ide o ľudí, ktorí si sporia do druhého piliera. Nehnevaj sa, dnes mi nezapína.
---------------------------------------------------------------
avipe
Tweety
18.02.06,17:16
Ďakujem Muška za odpoveď, ale stále neviem čoho sa to týka. Je to len klasické prihlásenie zamestnanca, ktorého firma zamestnala, alebo ide o ľudí, ktorí si sporia do druhého piliera. Nehnevaj sa, dnes mi nezapína.
---------------------------------------------------------------
avipe
Ak máš zamestnancov prihlásených v SP cez RLFO, Tvoja povinnosť je splnená.:cool:
avipe
18.02.06,17:30
:rolleyes: Fú, to mi odľahlo. Ďakujem pekne.:D