belkova
09.08.12,13:55
Zdravim vsetkych, prepacte, ze zase zacinam s touto temou, ale z dovodu castych noviel a neprehladnosti starsich a novsich prispevkov neviem najst odpoved na moju otazku.

Zena je zamestnana na TPP od juna 2012, v marci ma termin porodu, splna kriterium 270 dni. lenze teraz ma minimalnu mzdu, zamestnavatel je ochotny jej zmenit pracovny pomer na maximalnu mzdu, otazka je, kedy je to potrebne urobit - je to 90 dni pred nastupom na matersku? ci 90 dni pred predpokladanym terminom porodu. tym ze rodi v inom roku - 2013 - nebude sa jej robit pri vymere materskej priemer z vymeriavacich zakladov za 2012?

srdecna vdaka vsetkym ochotnym a trpezlivym

j
veronikasad
09.08.12,14:08
ako si predstavuješ tu zmenu z minimálnej na maximálnu ?
belkova
13.08.12,13:20
ukoncim jeden TPP a prihlasim sa na novy TPP s max vymeriavacim zakladom...
Katy a R
13.08.12,22:03
Zdravim vsetkych, prepacte, ze zase zacinam s touto temou, ale z dovodu castych noviel a neprehladnosti starsich a novsich prispevkov neviem najst odpoved na moju otazku.

Zena je zamestnana na TPP od juna 2012, v marci ma termin porodu, splna kriterium 270 dni. lenze teraz ma minimalnu mzdu, zamestnavatel je ochotny jej zmenit pracovny pomer na maximalnu mzdu, otazka je, kedy je to potrebne urobit - je to 90 dni pred nastupom na matersku? ci 90 dni pred predpokladanym terminom porodu. tym ze rodi v inom roku - 2013 - nebude sa jej robit pri vymere materskej priemer z vymeriavacich zakladov za 2012?

srdecna vdaka vsetkym ochotnym a trpezlivym

j
RO viď § 54 samozrejme treba brať do úvahy aj teraz schválenú zmenu