adriana001
10.08.12,20:57
Dobry vecer,

chcela by som sa spytat: na UP som bola evidovana nieco cez 3 mesiace a ked som priniesla pracovnu zmluvu, pani na urade mi povedala, ze mam narok na prispevok na dopravu do zamestnania. Budu mi ho vyplacat 6 mesiacov a bude to nejaka pomerna ciastka z celkovych nakladov. Nikde sa nemozem dopatrat kolko by to bolo (asi je to velmi tajne..). Chcem sa spytat, ci by mi niekto nevedel povedat kolko by to asi bolo, vsade je uvedene len "cast" maximalne 135eur. Cestujem do prace autom a mam to 17km tam a 17 naspat, naklady cca 50 eur. Jednu cestu mi uz preplaca zamestnavatel.
Pozerala som co vsetko treba na ziskanie prispevku a teda znova kopec papierovaciek, potvrdeni, prehlaseni..... Ci sa mi to vobec oplati...

Ak by niekto vedel, bolo by to super a usetril by mi kopec casu :-) DAKUJEM
mirka134
13.08.12,10:14
Ahoj
ja by som ti vedela len povedať že je to podla km ktoré dochádzaš do práce a oni na UP maju na to svoje tabulky od kolko km do kolko km . Manžel mal do práce 26 km tak mu vyšlo 40€ na mesiac čize sa ti to vyratáva aj podla toho koľko odpracuješ a za každý mesiac musíš vydokladovať v tej hodnote bločkami, dokladáš to pracovnou zmluvou a na každý mesiac aj potvdeniami a čestnými prehlaseniami