AGRO
19.02.06,09:56
Vie mi niekto poskytnuť tlačivo - prehľad o odpracovanej dobe ? Na PORADE som ho nenašla medzi tlačivami.
Je to tlačivo ktoré vyplni zamestnanec a uvedie tam všetkých zamestnávateľov od- do, vyznači sa tam aj materská dovolenka ...
Ďakujem. Prajem príjemnú nedeľu.
Denda
19.02.06,09:03
Vie mi niekto poskytnuť tlačivo - prehľad o odpracovanej dobe ? Na PORADE som ho nenašla medzi tlačivami.
Je to tlačivo ktoré vyplni zamestnanec a uvedie tam všetkých zamestnávateľov od- do, vyznači sa tam aj materská dovolenka ...
Ďakujem. Prajem príjemnú nedeľu.

Máte na mysli zápočet rokov? alebo žiadosť o ročné zúčtovanie dane?
abel
19.02.06,09:33
Vie mi niekto poskytnuť tlačivo - prehľad o odpracovanej dobe ? Na PORADE som ho nenašla medzi tlačivami.
Je to tlačivo ktoré vyplni zamestnanec a uvedie tam všetkých zamestnávateľov od- do, vyznači sa tam aj materská dovolenka ...
Ďakujem. Prajem príjemnú nedeľu.
Priznám sa že som o takom tlačive nepočula, ale celkom by som ho uvítala.
Maya1
19.02.06,09:41
pripomína mi to - informáciu o stave individuálneho účtu poistenca, ktorú zasiela sociálna poisťovňa na kontrolu o všetkých dobách zamestnania.
AGRO
19.02.06,10:33
Je to tlačivo len pre vlastnu potrebu - mzdovej účtovničky - neposiela sa to nikde. Ja som to vypisovala niekedy dávno v predošlom zamestnaní.
Bolo tam: Organizácia kde som bola zamestnaná od- do .
Ak som bola zamestnaná v troch organizáciach tak tam som ich vypisala aj aj dátum od - do. Ak som bola na materskej tak aj to. Bola tam aj funkcia - druh práce. Dávala nám to vypisovať mzdárka. Myslím, že je to len pomôcka.
vema
19.02.06,13:46
Myslím,že je to osobný dotazník.Ja som si to tlačivo kúpila a teraz ked nastúpi nový zamestnanec dám mu ho vyplniť a mám o ňom dobrý prehlad.
Ingrid G.
19.02.06,16:38
Pravdepodobne sa jedná o podobné tlačivo aké používame u nás. Keď prijímame nového zamestnanca, tak mu dám na vyplnenie rôzne tlačivá a jedno z nich je "čestné vyhlásenie o dosiahnutom vzdelaní a praxi". Je to naše interné tlačivo, na ktorom budúci zamestnanec vypíše presne v ktorých organizáciach pracoval, aký druh práce vykonával a dátumy začiatku a konca pracovného pomeru. Je tam kolonka aj pre základnú vojenskú službu a materskú dovolenku. Toto tlačivo je vypracované pre našu potrebu, nakoľko sme odmeňovaní tabuľkovo podľa dosiahnutej odbornej praxe. Z vyplneného tlačiva je potom zrejmé koľko má rokov odbornej praxe a koľko ostatnej. Tá ostatná sa kráti. (Sme zamestnanci pracujúci vo verejnom záujme a toto tlačivo nám bolo doporučené nadriadeným orgánom.)