zebka
14.08.12,14:15
Dobry den chcem sa spytat ci nemate niekto vypracovany prevadzkovy poriadok pre kozmeticky salon. Neviem si rady s dvoma otazkami. Velmi by mi to pomohlo.
Kludne mi to mozete poslat priamo na mail zebkaaaa@gmail.com

Dakujem velmi pekne
tictac7
14.08.12,12:30
S akými dvomi otázkami si nevieš rady?

tu máš vzorový, aj s kontaktom na kompetentnú osobu:

http://www.ruvzca.sk/
zebka
14.08.12,13:27
neviem tam napisat kontraindikacie pouzitia soluxu a bioptronu. Mam ich uz niekolko rokov a nemam k tomu uz navod na pouzitie
keri5
14.08.12,15:19
A hygiena Ti schváli prevádzkový poriadok ak nemáš návod na použitie?Lebo ani ja nemám na bioptron(nemám ani blok o kúpe) tak preto mi ho nedovolili používať.
zebka
16.08.12,09:10
No to neviem, Doklad o kupe mam kupila som ho po rocnom pouzivani od jednej pani, no kupovala som ho este pred par rokmi a navod sa nam doma niekde stratil, nemyslela som si ze niekedy budem otvarat salon.
keri5
17.08.12,04:56
No veď to.Aj ja mám bioptron už roky,stál neskutočne veľa peňazí a tiež som nevedela,že raz budem mať salón,tak teraz mi leží v skrini,pretože blok a návod na použitie sú bohvie kde:-(((
timeasalon
14.11.12,15:23
poprosim o radu.Mam vizaž neakredit.kurz a zivnost skraslovanie tela ak chcem aplikovat masky na plet mozem???ak sa to vezme ako predpriprava na vizaž?alebo co sa zahrna do vizaze ake operacie.a po druhe ako kadernicka mozem upravovat obocie co znamena uprava obocia???podla mna vytrhavanie ale to je uz zasah do epi.pokozky??