zolik2001
14.08.12,19:06
Caute vsetci
Moj pribeh je o tom ako ma oslovola firma Media... cez telefon a ponukli mi uverejnenie reklami na ich strankach za sumu 99 eur bez dph. Sluzbu som akceptoval no s tym ze ju budem schopny zaplatit az po 3 mesiacoch kedze som mal ine vydavky. po 9 tich dnoch mi poslalu fakturu na uhradu kde bolo jasne uvedene ze ju musim zaplatit to 14 dni a tak som ich nasledne kontaktoval a objednavku zrusil mailom (podotykam ze reklama este nebola zverejnena). 5 mesiacov sa nic nedialo a po tom case ma kontaktovala jedna pani ze by si to chcela prebrat co sa stalo a ze im mam zaplatit sumu uvedenu na fakture. Po par tyzdnoch mi bol zaslany opis faktury kde bol datum vydania faktury ako na zaciatku a to vydanie 10.08.2010 a datum splatnosti 25.08.2010 a uplne dole po fakturou bolo perom dopisane ze splatnost faktury je o 3 mesiace neskor. kto mi vie poradit ci postupovali spravne a ci maju pravo sa dozadovat penazi kedze reklama zverejnena asi bola aj ked bez mojho vedomia kedze som ziadal o zrusenie a ako na nich. Kedze som mimo slovenka je mi tazko reagovat na ich obcasnu korespondenciu a teraz mi najnovsie zaslali papiere z vymahacej spolocnosti na sumu navysenu o ich poploatky spolu cca 133 eur. Dakujem