Ri Koo
15.08.12,17:37
hladam investora / ticheho spolocnika.
Ide o druh podnikania ktory na slovensku este nieje, nema konkurenciu v SR a aj ČR. Casom by sa mohol predavat aj do zahranicia. Zhruba ide o restauracne zariadenia a bary. Som z Prešova, viac info osobne na stretnuti, pretoze neverim spekulatom ktory sa chcu dozvediet vsetko cez e-mail. Kontaktujte ma na e-mail richard.palco@gmail.com alebo na tel. čísle 0949529818.
misomiso
16.08.12,20:15
Aky je rozdiel medzu spekulantom, ktory sa chce vsetko dozvediet cez e-mail a medzi tym, ktory sa to chce dozvediet osobne?
Ri Koo
17.08.12,11:19
Uz viac krat sa mi stalo na tejto stanke ze nejaky poradak sa musi sale robit mudry, neviem ja hladam investora a nie hlupe pripomienky .... takze tvoj prispevok je trosku od veci ;) ...
buchač
17.08.12,12:07
Uz viac krat sa mi stalo na tejto stanke ze nejaky poradak sa musi sale robit mudry, neviem ja hladam investora a nie hlupe pripomienky .... takze tvoj prispevok je trosku od veci ;) ...

...ale aj to zvýraznené už bolo .....
...to červené ...takí múdri bývajú na Námestí 1. mája ???

...a k príspevku ???........chlope , zaregistrovanú živnosť máš ani nie dva mesiace a už hľadáš investora ???
Desať litrov na tak bezkonkurenčný oný v oblasti reštik a barov ....????
To je dosť malá suma na takéto niečo ..............nevídané , neslýchané ...........ibaže len na Slovensku a Čechách...
Potom už len expandovať a konkurovať tam , kde to čudo existuje .....
misomiso
18.08.12,18:18
Uz viac krat sa mi stalo na tejto stanke ze nejaky poradak sa musi sale robit mudry, neviem ja hladam investora a nie hlupe pripomienky .... takze tvoj prispevok je trosku od veci ;) ...
Vobec nie je od veci. Ja som tiez mozny invesor, iba nemam zaujem urobit si vylet az do Presova, aby som sa nakoniec mozno dozvedel, ze 1+1=0,9... Vacsina "nadejnych" podnikatelov nema love, pretoze este nikdy nic nerozbehli a ak aj rozbehli, tak to nedotiahli do konca. Nikdy nic nerozbehli preto, pretoze sa vedia sice nadchnut, no nie domysliet vsetky rizika a suvislosti.

Takze preto ta skepsa...
Ri Koo
22.08.12,14:30
Vies co pan mudry :) zobral som si pozicku 2000 € a pekne som s tym pokryl skoro vsetko co mi treba :) staci mi uz iba zohnat nejakych 1500 € a mam vsetko co mi treba :))) a ty si dalej pis bezvyznamne prispevky a rob sa mudrym urcite s tym zarobis vela penazi zelam ti vela pracovnych uspechov na porade ahoj :) PAN ANONYM ;) ...
Ri Koo
22.08.12,14:32
A mimochodom nevies ani o co ide tak neviem preco to ossudzujes ze 10 000 € je malo ja neidem zakladat restauraciu a ani nic podobne a aha na koniec mi spokojne vystaci nejakych 3500 € ;) ...
lubko6394
22.08.12,14:57
A mimochodom nevies ani o co ide tak neviem preco to ossudzujes ze 10 000 € je malo ja neidem zakladat restauraciu a ani nic podobne a aha na koniec mi spokojne vystaci nejakych 3500 € ;) ...

No, vyzerá to tak, že si problém vyriešil. Akurát v mojej zadubenej hlave akosi vyskakuje otázka: Ako to, že ktosi kto je schopný urobiť superbiznis nemá 3500 resp. 10.000 Eur. Veď stačí trocha blbší nápad, ktorý sa zrealizuje a bubáky sú. A trepať sa do Prešova, rozmýšľať nad možnými rizikami a v prípade kladného výsledku skásnuť 30% z 3500 Eur sa mi nezdá veľmi výhodné. Však ak je to také jednoduché a vyriešil si si to sám, tak nechápem, načo si sem s tou ideou išiel. Možno málo skúseností a príliš živý sen. Prajem veľa úspechov, nech Ti to vyjde a postúpiš o level vyššie. Ono asi najskôr platí, že v podnikaní má byť nepárny počet podnikateľov, a číslo 3 je už priveľa.
Ri Koo
22.08.12,15:09
Ospravednlujem sa ti ze nemam bohateho tatka a ani mamku hrozne ma to mrzi :( urcite ma to viac tesi ked si vsetko zozeniem sam ako to dostat od tatka alebo mamky a chvalit sa s tym aky som ja podnikatel, a vies mam 18 rokov tak ako aj 3500 € je pre mna vela ale stale je tu nejaka cesta ako to vyriesit viem ze tu pozicku preplatim ale tak ako by som musel vyplatiti investorovi zisk z investovanej sumy, takze to mam uplne jedno. A mimochodom mam sice zivnost zalozenu iba 2 mesiace ale cca 2 roky som na tom makal takze tak nic no vidim ze ludia sa nezmenia budu sa iba dissovat a sediet na pi*i, a smiat sa z kazdeho ktory nechce skoncit ako oni a pracovat ako ovecka v TESCU za 400 € mesacne ahojte ...
Dáša_
22.08.12,15:36
No možno toto pre teba bola prvá podnikateľská škola, ke´d si pôvodne hľadal 10.000 tisíc a nakoniec si zistil, že ti stačí aj 3500€. v podstate si hneď zarobil.... A nemusíš sa s nikým deliť. Ve´d to je vlastne úspech.
Paula
22.08.12,15:58
ludia sa nezmenia budu sa iba dissovat a sediet na pi*i



S takýmto slovníkom doporučujem navštíviť inú stránku
:)
Pikoška
22.08.12,16:09
Ospravednlujem sa ti ze nemam bohateho tatka a ani mamku hrozne ma to mrzi :( urcite ma to viac tesi ked si vsetko zozeniem sam ako to dostat od tatka alebo mamky a chvalit sa s tym aky som ja podnikatel, a vies mam 18 rokov tak ako aj 3500 € je pre mna vela ale stale je tu nejaka cesta ako to vyriesit viem ze tu pozicku preplatim ale tak ako by som musel vyplatiti investorovi zisk z investovanej sumy, takze to mam uplne jedno. A mimochodom mam sice zivnost zalozenu iba 2 mesiace ale cca 2 roky som na tom makal takze tak nic no vidim ze ludia sa nezmenia budu sa iba dissovat a sediet na pi*i, a smiat sa z kazdeho ktory nechce skoncit ako oni a pracovat ako ovecka v TESCU za 400 € mesacne ahojte ...Riko, Ty takmer zázračné dítko, čo makáš od šestnástich:)a tromfol si všetkých poraďáckych harcovníkov v téme. Ešteže si dal do toho slovíčka hviezdičku. Tak ahoj Riko a drž sa!;)
misomiso
25.08.12,16:17
Vies co pan mudry :) zobral som si pozicku 2000 € a pekne som s tym pokryl skoro vsetko co mi treba :) staci mi uz iba zohnat nejakych 1500 € a mam vsetko co mi treba :))) a ty si dalej pis bezvyznamne prispevky a rob sa mudrym urcite s tym zarobis vela penazi zelam ti vela pracovnych uspechov na porade ahoj :) PAN ANONYM ;) ...

No tak vidis, nemylil som sa :). Uz teraz ti tie pocty riadne nesedia, teda iste uznas, ze je fajn, ze som sa netrepal do Presova a nvypocul si rovnicu, ktora sa ani trocha nerovna...

Ale nic proti tomu, ak takto budes podnikat za vlastne. A teraz bez srandy a celkom uprimne - bez ohladu na to, ze by som ti asi tazko pozical - kazdemu odvaznemu podnikatelovi v tomto state zo srdca zelam vela stastia. Viem, ako som zacinal, takze viem, o com hovorim...
MRichardM
26.08.12,08:49
Ospravednlujem sa ti ze nemam bohateho tatka a ani mamku hrozne ma to mrzi :( urcite ma to viac tesi ked si vsetko zozeniem sam ako to dostat od tatka alebo mamky a chvalit sa s tym aky som ja podnikatel, a vies mam 18 rokov tak ako aj 3500 € je pre mna vela ale stale je tu nejaka cesta ako to vyriesit viem ze tu pozicku preplatim ale tak ako by som musel vyplatiti investorovi zisk z investovanej sumy, takze to mam uplne jedno. A mimochodom mam sice zivnost zalozenu iba 2 mesiace ale cca 2 roky som na tom makal takze tak nic no vidim ze ludia sa nezmenia budu sa iba dissovat a sediet na pi*i, a smiat sa z kazdeho ktory nechce skoncit ako oni a pracovat ako ovecka v TESCU za 400 € mesacne ahojte ...

Nepočúvaj rytmusa ty tupelo detské :D
pedritho
30.08.12,10:47
posielam navrh cez PM