sonakat
17.08.12,07:26
Ahojte poradaci,

planujem ukoncit zmluvu so spolocnostou T-com o optickom pripojeni OPTIK 3. Zmluvu som podpisovala este v roku 2009 a teda mi oficialne skoncila viazanost. K pripojeniu som dostala modem Echlife hg 850 a zakupila router Belkin. Zaujimalo by ma ci ten modem musim odovzdat T-comu, alebo mi ostava. V konkurencnej firme mi povedali, ze by vedeli zapojit net aj s tymito zariadeniami a tym by som usetrila. Zmluvu som si citala niekolko krat, ale nikde som sa nedocitala co s modemom. Budem rada, ak mi napise niekto kto u T-comu vypovedal zmluvu a teda ma konkretnu skusenost.

Dakujem za vsetky informacie
bubkoch
17.08.12,05:30
Ahojte poradaci,

planujem ukoncit zmluvu so spolocnostou T-com o optickom pripojeni OPTIK 3. Zmluvu som podpisovala este v roku 2009 a teda mi oficialne skoncila viazanost. K pripojeniu som dostala modem Echlife hg 850 a zakupila router Belkin. Zaujimalo by ma ci ten modem musim odovzdat T-comu, alebo mi ostava. V konkurencnej firme mi povedali, ze by vedeli zapojit net aj s tymito zariadeniami a tym by som usetrila. Zmluvu som si citala niekolko krat, ale nikde som sa nedocitala co s modemom. Budem rada, ak mi napise niekto kto u T-comu vypovedal zmluvu a teda ma konkretnu skusenost.

Dakujem za vsetky informacie

aj modem aj router je tvoj, pokial si za nich na zaciatku zaplatila jednorazovu sumu a neplatila mesacny poplatok ...
tiez som mal optik, a teraz mam v pivnici odlozeny STB a router Belkin som vyuzil na wifi pripojenie Antiku
sonakat
17.08.12,06:20
no ved prave, Belkin viem , ze mam zaplatený, ale ten modem neviem zistit. Na zmluve nemam nic o najme zariadenia, ale ani nijaku sumu, ktoru by som zan mala zaplatit. Platila som pred dvoma rokmi cca 14,95 eur, neskor 16,95 eur to mi nabehol poplatok za ich security program. Tie zmluvy su tak nejasne napisane, ze fakt neviem zistit ci ho mam, alebo nemam odkupeny.
tictac7
17.08.12,06:24
no ved prave, Belkin viem , ze mam zaplatený, ale ten modem neviem zistit. Na zmluve nemam nic o najme zariadenia, ale ani nijaku sumu, ktoru by som zan mala zaplatit. Platila som pred dvoma rokmi cca 14,95 eur, neskor 16,95 eur to mi nabehol poplatok za ich security program. Tie zmluvy su tak nejasne napisane, ze fakt neviem zistit ci ho mam, alebo nemam odkupeny.

...a čo takto 0800 123 456?
erzet
17.08.12,08:57
Ja som zrušil Magio. Modem je vraj môj a router som im mal vrátiť. Ešte som ho nevrátil, po trištvrte roku, a nik sa ani on nezaujíma.
sonakat
17.08.12,09:12
a mozem sa ta opytat kedy si zakladal zmluvu u T-comu ? Predpokladam, ze v rovnakom case budu aj rovnake podmienky.
bubkoch
17.08.12,09:44
no ved prave, Belkin viem , ze mam zaplatený, ale ten modem neviem zistit. Na zmluve nemam nic o najme zariadenia, ale ani nijaku sumu, ktoru by som zan mala zaplatit. Platila som pred dvoma rokmi cca 14,95 eur, neskor 16,95 eur to mi nabehol poplatok za ich security program. Tie zmluvy su tak nejasne napisane, ze fakt neviem zistit ci ho mam, alebo nemam odkupeny.

moje nervy :D ved ssa pozri na prvu fakturu z pred 2 rokov, tam mas vsetko za co si zaplatila jednorazovo pri instalacii ... alebo to mas kazdy mesiac vo fakture ako "najomne" ... ina moznost nie je
sonakat
17.08.12,09:52
No ved aj nervy obcas treba prevetrat :D. Tak ako pozeram ziadny prenajom vo fakture napisany nemam. Takze problem vyrieseny .Dakujem vsetkym
erzet
18.08.12,16:44
asi štyri roky