Androsss
18.08.12,08:50
Dobrý deň. Vedel by mi niekto, poradiť? Dna 13.08.2012 som mal škodovú udalosť. Pred križovatkou som sa vyhýbal protiidúcemu autu a strhol som volant. Nabúral som do auta čo stálo na stopke, celý predok som mu zdemoloval, aj svoje. Lebo v tom strese som stúpil pravdepodobne na plyn, čo bola chyba. Prišli policajti, spísali to, rýchlosť mi nevedeli určiť lebo nebola žiadna brzdná dráha ale nešiel som rýchlo max. 55. Potom že budem predvolaný na výsluch. Protiidúce auto mi nemusia uveriť, lebo on ani nezastavil. Až tak si vinu neuznávam inak chytím fronták, dopadlo by to horšie. Ale je to aj tak nepríjemné. Neviem čo mám očakávať? Dostanem nejakú veľkú pokutu? Zoberú mi VP? Aké problémy mi hrozia?
avalik
18.08.12,07:07
to sa teraz kazdy den budes prihlasovat pod novym nickom a zadavat tu istu otazku?

http://www.porada.sk/t199413-dopravna-nehoda.html
Androsss
18.08.12,07:36
Už nie. Ale od utorka zúfalo čakám či niekto niečo vie, čo bude teraz? Už mám psychicky dosť.
Pikoška
18.08.12,15:07
Už nie. Ale od utorka zúfalo čakám či niekto niečo vie, čo bude teraz? Už mám psychicky dosť.Tak zabehni kartárke. Ona Ti povie čo bude teraz, aj zajtra aj o rok.:)
draik
19.08.12,20:20
Pokuta 150 až 800 eur a zákaz šoférovania na tri roky. Keďže nie je brzdná dráha, s najväčšou pravdepodobnosťou budete jasným vinníkom bez ohľadu na Vašu argumentáciu o inom vozidle.