Retuska
18.08.12,12:05
Dobry den,
chcem sa opytat ake amte skusenosti s touto cestovkou...pripadne,ak niekto siel busom,ci boli soferi dobri,ci zastavovali(pravidelne) prip.ci sa pustali filmy atd,vdaka :)
alaya1
18.08.12,19:07
Ľubomír
19.08.12,06:26
Dobry den,
chcem sa opytat ake amte skusenosti s touto cestovkou...pripadne,ak niekto siel busom,ci boli soferi dobri,ci zastavovali(pravidelne) prip.ci sa pustali filmy atd,vdaka :)

Niekoľkokrát som s nimi cestoval do BG. Nemôžem sa sťažovať. Zastávaky po štyroch hodinách. Vždy na značkových benzinkách s prístupom na WC. Pre cestovku jazdili busy z PL ale aj z SK. Nebol medzi nimi žiadny rozdiel.
Ľubomír
19.08.12,06:31
Staré informacie.
Retuska
19.08.12,11:06
Dakujem..
z tych prvych linkov boli reakcie len z roku 2007 a 2008 co je pomerne davno,takze ktovie snad sluzby zlepsili,lebo nejake dobre recenzie encitam.
Lubomir....isiel si niekedy v poslednych rokoch?bus bol klimatizovany?soferi v poriadku?idem s nimi prvykrat,minuly rok som isla cez inu CK a tam boli soferi perfektni...tak sa tu trosku obavam.
Ľubomír
19.08.12,13:46
Dakujem..

z tych prvych linkov boli reakcie len z roku 2007 a 2008 co je pomerne davno,takze ktovie snad sluzby zlepsili,lebo nejake dobre recenzie encitam.
Lubomir....isiel si niekedy v poslednych rokoch?bus bol klimatizovany?soferi v poriadku?idem s nimi prvykrat,minuly rok som isla cez inu CK a tam boli soferi perfektni...tak sa tu trosku obavam.

Nemusíš mať žiadne obavy. Autobusy sú klimatizované. So šoférmi neboli žiadne problémy a bolo to jedno či to boli Poliaci alebo Slováci. Boli pohoďáci.
barni15
21.08.12,05:51
Mám s nimi tiež len dobré skúsenosti žiadny problém.