Disney.market
18.08.12,19:09
Mam dlhorocne skusenosti s prevadzkovanim predajni podobneho charakteru a mam dobre zdroje Disney tovaru. Mam velmi dobry obchodny priestor, zariadenie predajne, pokladnu... Ale chybaju peniaze na tovar... Mal by niekto zaujem investovat do takejto predajne?
Disney.market
18.08.12,17:13
Prvu predajnu chcem otvorit na juhu BB kraja
kezeso
22.08.12,13:35
Ak to nie je originál Disney, s licenciou, tak pozor, colníci nespia.
profesional
24.08.12,16:14
Preco na tak nezmyselnej lokalite? Uz ak, tak Bratislava.
Disney.market
24.08.12,19:19
Samozrejme,ze vsetko je vydobene v licencii Disney...
mattto
24.08.12,19:59
Disney.market
24.08.12,20:12
Preco na tak nezmyselnej lokalite? Uz ak, tak Bratislava.

BA je samozrejme bohata to je jasne,ale myslis ze by si tam dokazal otvorit predajnu Disney niekde v nakupnom centre za 40-50 tisic???
To by si minul na najomne, kauciu, upravu predajne a zariadenie predajne a aby si zaujal narocneho zakaznika v BA tak ti treba dalsich aspon 150 tisic na tovar. Tak ze drzme sa pri zemi ja hladam spolocnika s 20 az 30 tisicovim vkladom, za ktory sa nakupi tovar.
mattto
24.08.12,20:17
BA je samozrejme bohata to je jasne,ale myslis ze by si tam dokazal otvorit predajnu Disney niekde v nakupnom centre za 40-50 tisic???
To by si minul na najomne, kauciu, upravu predajne a zariadenie predajne a aby si zaujal narocneho zakaznika v BA tak ti treba dalsich aspon 150 tisic na tovar. Tak ze drzme sa pri zemi ja hladam spolocnika s 20 az 30 tisicovim vkladom, za ktory sa nakupi tovar.

ale prosím ťa, utopiť 20-30 tis. v tovare za pár desiatok eur je nezmysel, nie je to rýchlo obrátkový tovar, aby si potreboval mať na sklade také kvantá
lujza.j
24.08.12,20:30
kde máš istotu, že to pôjde je to v prvom rade sezónny predaj....sú tu siete značkárstiev čím ich chceš "prebiť" a navyše net je plný disney tovaru...prečo by som mal niekto živiť niekoho kamennú predajňu....
misomiso
24.08.12,20:30
Celkom by m azujimalo - co sa take predava so znackou Disney? Viem si predstavit tricka, ciapky, peracniky pre deti a co este?
Disney.market
24.08.12,20:35
Sortiment v predajni bude: detsky textil,darcekovy tovar,bytovy textil,hracky,kojenecke potreby,detska obuv,papiernictvo,dekoracna a uzitkova keramika atd... 80% tovaru v licencii Disney + par inych znaciek. Ak si myslis ze to nakupis tak aby si poriadne zasobil predajnu za menej ako 40 tisic tak si carodej!!! preco spochybnujes veci o ktorych nic nevies????
Disney.market
24.08.12,20:40
kde máš istotu, že to pôjde je to v prvom rade sezónny predaj....sú tu siete značkárstiev čím ich chceš "prebiť" a navyše net je plný disney tovaru...prečo by som mal niekto živiť niekoho kamennú predajňu....

Nerozumiem ake znackarstva??? a nerozumiem ani poslednej casti :preco by som mal niekto ... - to je co za otazka??
Disney.market
24.08.12,20:42
Celkom by m azujimalo - co sa take predava so znackou Disney? Viem si predstavit tricka, ciapky, peracniky pre deti a co este?

V licencii Disney sa vyraba uz prakticky skoro vsetko
lujza.j
24.08.12,20:43
lujza.j
24.08.12,20:45
Nerozumiem ake znackarstva??? a nerozumiem ani poslednej casti :preco by som mal niekto ... - to je co za otazka??
hračkárstiev..... čomu nerozumieš, že si radšej kúpim na nete, ako živiť niekoho kamenný obchod.... čo je na tom nepochopiteľné.....
mimotemy už len asi blázon si kúpi parfum v kamennom obchode.... napríklad
mattto
24.08.12,20:56
Sortiment v predajni bude: detsky textil,darcekovy tovar,bytovy textil,hracky,kojenecke potreby,detska obuv,papiernictvo,dekoracna a uzitkova keramika atd... 80% tovaru v licencii Disney + par inych znaciek. Ak si myslis ze to nakupis tak aby si poriadne zasobil predajnu za menej ako 40 tisic tak si carodej!!! preco spochybnujes veci o ktorych nic nevies????

ok, aká je priemerná cena jednej položky? 10-20 EUR, aj keby bola 100 EUR, načo potrebuješ mať na sklade 2000 ks (pri cene 20 EUR/ks), resp. 400 ks tovaru? (pri cene 100 EUR/ks)

ešte si mi neodpovedal, či si ten, čo hľadal pred týždňom investícu do hračkárstva pod nickom HRACKY
misomiso
25.08.12,06:32
Sortiment v predajni bude: detsky textil,darcekovy tovar,bytovy textil,hracky,kojenecke potreby,detska obuv,papiernictvo,dekoracna a uzitkova keramika atd... 80% tovaru v licencii Disney + par inych znaciek. Ak si myslis ze to nakupis tak aby si poriadne zasobil predajnu za menej ako 40 tisic tak si carodej!!! preco spochybnujes veci o ktorych nic nevies????

Ale ved ja som nepisal o vyske investicia. Mna iba zaujimalo, co vsetko sa tam moze predavat, pretoze tato oblast je u mna uplne mimo mojho zakaznickeho zaujmu.
lujza.j
25.08.12,06:37
misomiso
25.08.12,06:39
Ak pises juh BB kraja, cize Lucenec, Velky Krtis, Rimavska Sobota, tak mam obavy, ze hovorime o hadam uplne najchudobnejsom regione SR s najvacsou nezamestnanostou, mozno nie len v SR ale pomaly mozno v EU.

Ako dlho myslis bude trvat, kym ti ti nezamestnani spoluobcania ten tovar za 40.000 vykupia? Kolko raz za ten cas ti ten obchod vykradnu? Preco by sa mal niekto z tejto cielovej skupiny vobec zamyslat nad kupou nejakeho znackovehotovaru, ked handru, ktora decku spolni rovnaky ucel (aj s podobnou potlacou) kupi u Cinana?
Disney.market
25.08.12,20:01
Ak pises juh BB kraja, cize Lucenec, Velky Krtis, Rimavska Sobota, tak mam obavy, ze hovorime o hadam uplne najchudobnejsom regione SR s najvacsou nezamestnanostou, mozno nie len v SR ale pomaly mozno v EU.

Ako dlho myslis bude trvat, kym ti ti nezamestnani spoluobcania ten tovar za 40.000 vykupia? Kolko raz za ten cas ti ten obchod vykradnu? Preco by sa mal niekto z tejto cielovej skupiny vobec zamyslat nad kupou nejakeho znackovehotovaru, ked handru, ktora decku spolni rovnaky ucel (aj s podobnou potlacou) kupi u Cinana?

Vies co nechapem ? si asi celkom inteligentny,lebo niektore tvoje vyroky v diskusiach su celkom k veci a da sa snimi suhlasit, ale tie tvoje pokusy o zart a hlavne ku temam ktorym vobec nerozumies su neskutocne trapne a teraz nemyslim len moju tenu...
A ku tej chudobe na juhu BB kraja by som dodal asi toto: dodaval som velkoobchodne tovar v krajoch BB,KE,ZA,NR a poviem ti ze v prvej patke top zakaznikov boli dve firmy prave z Juhu BB kraja. A ver tomu ze to nieje len moja skusenost,vies nezalezi len na kupischopnosti ale aj na konkurencii. Darmo mas predajnu v super meste,ale ak tam mas dalsich 20 predajni s podobnym tovarom tak predas menej ako predajna na juhu,ktora ma velmi malu konkurenciu...
misomiso
26.08.12,17:57
No tak potom? Kde je problem? Urcite si uz nasiel spolocnika, tak hura do prace, ja len drzim palce...:)