hradiste
19.08.12,20:49
Prosim o radu.Mam TV Panasonic TX-L42e5e.Chcel by som vylepsit kvalitu zvuku TV.Ake domace kino by som mal kupit{najlepsie 2.1-mensia obyvacka} k tomuto TV,ked zaroven by som chcel pripojit gramofon Pioneer PL990 a DVD prehravac Panasonic DMP-BD 45EG?Pripadne poskladat z komponentov.Som uplny laik a kazda dobra rada je vitana.Dakujem
Indeed
19.08.12,19:19
V predajni Ti poradia....

ja by som šiel do expert-elektro alebo NAY.
avalik
19.08.12,19:24
pavol36
17.09.12,09:31
NAY a reťazec elektroexpert sú jedny z nadrahších obchodov a o odbornosti predavačov by som sa radšej nevyjadroval. Najlepšie na začiatok si načítať niečo z fór na www.tvfreak.cz a www.avmania.cz a potom sa rozhodnúť. Vo všeobecnosti platí, že žiadne domáce kino (klasické all in one + 5 plastových reprákov so subwooferom) nebude hrať tak dobre ako komponenty (av receiver + reproduktory). O av receiveroch a repro k nim (každá značka av receivera hrá dobe s určitou značkou repro - zjednodušene povedané) sa dá pekne počítať v komentároch a diskusiach na ww.mall.cz - a ak - potom kúpiť cez mall.sk. Ak komponenty pre nenáročného - odporúčam av receivery yamaha (repro yamaha, heco, quadral) alebo pioneer (repro magnat, heco). Kúa av receivera má tú výhodu, že si môžeš k tomu kúpiť najprv repro 2.0 alebo 2.1 a neskôr podľa fin. možností rozšíriť na 5 a viac. A samozrejme najlepšie je si pred kúpou takéto kombinácie vypočuť.