niniel
20.08.12,10:17
Dobrý deň,
zamestnávateľ mešká s vyplatením mzdy za mesiace máj a jún. Do konca mesiaca augusta má byť podľa výplatného termínu splatná mzda za júl. Chcem podať okamžitú výpoveď, podľa zákonom určených termínov bude pre mňa dôvodom nevyplatenie mzdy za mesiac jún (splatná do 31.júla + 15 dňová lehota 15.august).

Chcem sa opýtať čo znamená pojem "nárok na náhradu mzdy v sume priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov" . Je mi zamestnávateľ povinný doplatiť všetky odpracované mzdy plus 2 mesačnú náhradu ? Alebo mzdu za máj a za jún náhradu mzdy?

Ďakujem za všetky odpovede.
Tweety
20.08.12,08:20
ÁNo tak, doplatiť mzdu a nárok na náhradu za okamžité skončenie PP.
niniel
20.08.12,08:43
ďakujem Tweety, ešte jedna otázka. Je nejaká zákonom stanovená lehota dokedy mi má zamestnávateľ omeškané mzdy a náhradu od doručenia výpovede vyplatiť ?
Tweety
20.08.12,09:20
ďakujem Tweety, ešte jedna otázka. Je nejaká zákonom stanovená lehota dokedy mi má zamestnávateľ omeškané mzdy a náhradu od doručenia výpovede vyplatiť ? Poopravím, neide o výpoveď, ale o okamžité skončenie PP zamestnancom §69ZP.
Všetky náhrady, aj mzdy má vyplatiť v najbližšom VT.
charonme
21.08.12,03:44
vari sa mu posuva termin vyplatenia tych nevyplatenych miezd? Myslel som ze tie nevyplatene mzdy mal vyplatit vtedy ked ich mal vyplatit podla povodnej zmluvy.
Tweety
21.08.12,05:10
vari sa mu posuva termin vyplatenia tych nevyplatenych miezd? Myslel som ze tie nevyplatene mzdy mal vyplatit vtedy ked ich mal vyplatit podla povodnej zmluvy.
Neposúva, ale čo, keď už v termíne nevyplatil, posledná šanca je pri skončení PP, potom jedine vymáhať súdnou cestou.
Helik3
21.08.12,05:35
vari sa mu posuva termin vyplatenia tych nevyplatenych miezd? Myslel som ze tie nevyplatene mzdy mal vyplatit vtedy ked ich mal vyplatit podla povodnej zmluvy.

mal by ich vyplatiť v riadnom termíne, ale keď sa tak nestane, tak na ďalší termín je to posledná možnosť, aj s pokutami..
inak už len ozaj súdnou cestou vymáhať :cool: