honda9999
21.08.12,07:50
V nedelu poobede som bol so 7.roc.synom na nakupe v !escu.Nakupil som potraviny a oblecenie pre syna za cca 100€. Zaplatil som pri pokladni a este pred vychodom z !esca-pred bezpecnostnymi senzormi tkz-pipace mi skrizila cestu pracovnicka SBS vraj chce vidiet moj blok od nakupu.Spytal som sa co sa stalo,, a ona vraj ma podozrenie.Blok som mal niekde vo voziku musel som ist na bok a povykladat tovar,na moje otazky ake podozrenie na mna maju nereagovala ani pracovnicka !esca.Blok som nastastie nasiel vsetko bolo v poriadku len moj syn bol z toho cely roztraseny.Nenasledovala ani len omluva prepacte........ Za ten cas preslo okolo mozno 200 ludi ktory na vas pozerali ako na zlodeja.Som podnikatel ludia ma poznaju,mam taktiez obchod a kazdy asi vie ake je to neprijemne ked vychadzate z obchodu a zacnete pipat ...conebol moj pripad. Prosim o radu,mozu sa k vam na verejnosti takto spravat a obvinovat vas? Cital som nejake prispevky a viem ze sa to nestalo iba mne,ale ani staznosti nepomahaju.
Stanislav 1975
21.08.12,05:52
V nedelu poobede som bol so 7.roc.synom na nakupe v !escu.Nakupil som potraviny a oblecenie pre syna za cca 100€. Zaplatil som pri pokladni a este pred vychodom z !esca-pred bezpecnostnymi senzormi tkz-pipace mi skrizila cestu pracovnicka SBS vraj chce vidiet moj blok od nakupu.Spytal som sa co sa stalo,, a ona vraj ma podozrenie.Blok som mal niekde vo voziku musel som ist na bok a povykladat tovar,na moje otazky ake podozrenie na mna maju nereagovala ani pracovnicka !esca.Blok som nastastie nasiel vsetko bolo v poriadku len moj syn bol z toho cely roztraseny.Nenasledovala ani len omluva prepacte........ Za ten cas preslo okolo mozno 200 ludi ktory na vas pozerali ako na zlodeja.Som podnikatel ludia ma poznaju,mam taktiez obchod a kazdy asi vie ake je to neprijemne ked vychadzate z obchodu a zacnete pipat ...conebol moj pripad. Prosim o radu,mozu sa k vam na verejnosti takto spravat a obvinovat vas? Cital som nejake prispevky a viem ze sa to nestalo iba mne,ale ani staznosti nepomahaju.
Obávam sa, že konal asi legálne, že si od teba pýtal blok...-mne sa v Tescu v petržke stalo to isté...-veru,je to dosť nepríjemné...
Indeed
21.08.12,05:54
blok od nákupu sa dáva do peňaženky alebo do vrecka....
Indeed
21.08.12,05:55
Ale može pomoct nechodit do TESCO.

Ja tam nenakupujem a neuvedomujem si,žeby som o niečo prichádzal....
lujza.j
21.08.12,05:58
možno "nešli po tebe" ale po pokladníkovi... kamerový systém majú fajnový....
pepsikova
21.08.12,06:05
..ospravedlnenie si mal žiadať hneď na mieste!.
willma
21.08.12,06:06
Mňa so synom tiež zastavil SBS a požiadal o blok - ale aj s vysvetlením, že nový pokladník - neriešili sme.
Stanislav 1975
21.08.12,06:07
..ospravedlnenie si mal žiadať hneď na mieste!.
však písal,že sa omluvili na mieste...:)
lujza.j
21.08.12,06:09
mimotemy.....najlepší "detektívi" sú v DM-ke tých ja "milujem".....vždy som pripravená na konflikt:D vždy sa na nich pozriem mojim "vľúdnym a príjemným" pohľadom...:---
lujza.j
21.08.12,06:10
však písal,že sa omluvili na mieste...:)
asi nie....
Nenasledovala ani len omluva prepacte........
lujza.j
21.08.12,06:12
..ospravedlnenie si mal žiadať hneď na mieste!.
ak nie...tak sťažnosť u vedúceho VO-vlastnej ochrany
Stanislav 1975
21.08.12,06:14
asi nie....
Tak berem spať- verejne sa omlúvam pepsikovej ,že som nevidiaci...:)

Moja vina, moja vina, moja preveľká vina...-dávam si 3 zdravasy za trest...
ivka70
21.08.12,06:16
Maju na to pravo, kontroluju tym svojich pokladnikov, nie teba.
Cize si pozru nejaku vec pri blokovani a potom skontroluju ucet, ci sa tam ta vec nachadza.
Nevidim dovod na paniku, keby si mal blocek po ruke, nezdrzis sa dlhsie ako par sekund.
Indeed
21.08.12,06:20
zeby sa nasli takí pokladnici,čo by vedome škodili firme ?
Mária Mojžišová
21.08.12,06:29
Mne sa niečo podobné stalo v hypermarkete doma. Po zaplatení nákupu a odchode z NS začalo pípať. Pracovníčka SBS nezistila v košíku nič také, čo by nebolo riadne zaplatené, tak ma začala pred všetkými ľuďmi vyzliekať. Mala som oblečené rifle a sačko kúpené v Rakúsku v Metre. Vyzliekli ma až do spodného prádla a nič nenašli. Neospravedlnili sa ale museli ma pustiť.Až doma oveľa neskôr, keď sa mi podobná situácia znova zopakovala som zistila, že na oblečení , zakúpeného v Rakúsku sačku aj nohaviciach boli našité také poduštičky, ktoré bolo potrebné hneď pri zakúpení odstrihnúť. To spôsobovalo to pípanie.V sačku to bolo našité na bočnom švíku a v nohaviciach zase v páse. Odvtedy si dávam na veci zakúpené v zahraničí pozor a pri kúpe hneď prehliadam, či nie sú tam našité bezpečnostné kódy.
buchač
21.08.12,06:29
V nedelu poobede som bol so 7.roc.synom na nakupe v !escu.Nakupil som potraviny a oblecenie pre syna za cca 100€. Zaplatil som pri pokladni a este pred vychodom z !esca-pred bezpecnostnymi senzormi tkz-pipace mi skrizila cestu pracovnicka SBS vraj chce vidiet moj blok od nakupu.Spytal som sa co sa stalo,, a ona vraj ma podozrenie.Blok som mal niekde vo voziku musel som ist na bok a povykladat tovar,na moje otazky ake podozrenie na mna maju nereagovala ani pracovnicka !esca.Blok som nastastie nasiel vsetko bolo v poriadku len moj syn bol z toho cely roztraseny.Nenasledovala ani len omluva prepacte........ Za ten cas preslo okolo mozno 200 ludi ktory na vas pozerali ako na zlodeja.Som podnikatel ludia ma poznaju,mam taktiez obchod a kazdy asi vie ake je to neprijemne ked vychadzate z obchodu a zacnete pipat ...conebol moj pripad. Prosim o radu,mozu sa k vam na verejnosti takto spravat a obvinovat vas? Cital som nejake prispevky a viem ze sa to nestalo iba mne,ale ani staznosti nepomahaju.
...ako ja zvyknem......
...skrížila ?...chcela by vidieť ???...
Záležalo by aj od mojej momentálnej nálady ...nevravím ani o tom , že ako by sa pracovník ku mne správal , tak aj ja k nej......vtedy by len videl , aj počul...:rolleyes:

..ospravedlnenie si mal žiadať hneď na mieste!.
...ospravedlnenie nie je povinné !!!...

ak nie...tak sťažnosť u vedúceho VO-vlastnej ochrany
...TESCO nemá vlastnú ochranu ...a na čo aj vlastne ???...zbytočná práca naviac , takže dáva zarobiť iným SBS ...

Keby som aj celý vozík kradol , tak v zmysle zákona pracovník SBS na mňa nemá šancu ...;)
Nevraviac o tom , že aj iné finesy existujú ......he , ale tie si nechám pre seba ....:---



....a ozaj , k tomu zvýraznenému..........keď si pracovník SBS plní svoje pracovné povinnosti , tak je to považované za obťažovanie ??? :eek::confused:

TY si podnikateľ , máš obchodd .........sorry , ale máš čisté ruky .......svedomie ??????
ivka70
21.08.12,06:32
Cudoval by si sa ...dohodne s kamosom a v ramci vacsieho nakupu prejde cez pokladnu aj cosi, co nenablokuju ....
mareko
21.08.12,10:32
mimotemy.....najlepší "detektívi" sú v DM-ke tých ja "milujem".....vždy som pripravená na konflikt:D vždy sa na nich pozriem mojim "vľúdnym a príjemným" pohľadom...:---

A to som si do dnešného dňa myslel, že to mám iba ja takú averziu na SBS v DM-ku :rolleyes: :) :cool: